Grozs

Tiešraides

VASARAS DABAS SPĒKA MEDITĀCIJAS jūlija pirmdienās

VASARAS DABAS SPĒKA MEDITĀCIJAS jūlija pirmdienās

Vasara – jūlijs ir visspēcīgākais dabas mēnesis.
Kā pa Saulgriežiem esam tikuši dabā pie spēka, nu varam baudīt, saplūst, smelties, izkust, just, baudīt, lai pēc tam pietiek visam gadam.

Rožu meditācija 5.jūlijs

 Roze ir dārza karaliene un tu esi savas dzīves, savas ģimenes, savas pasaules princese un karaliene. Iziesim cauri pilnam ciklam.
No augšanas, veidošanās, pumpura aizmešanās, briešanas, izziedēšanas, būšanas pašā plaukumā, lai visi apbrīno smaržo un iedvesmojas.

Vai roze pēc tam novīst? Nē. Tā atdod savus ziedus zemei, atpūšas, lai pēc tam atkal ziedētu.

Pļavas meditācija 12.jūlijs

Vai esi iedomājusies, ka mēs īstenībā esam kā pļavas. Mūsos ir viss, gan skaistās magones, rudzupuķes un margrietiņas, gan vārpas un smildziņas, gan dadži, usnes un nātres. Mūsos ir viss – gan pieneņu spēks, gan raspodiņu trauslums, gan neaizmirstulīšu šķīstums. Un mūsos ir šī bezgalīgā tiekšanās pretim gaismai un debesīm. Debesīm. Un vēl mūsos ir spēja paņemt pretim sēklu un izaudzēt to. Mūsos ir viss. Viss sievietes mūžs.

Liepas meditācija 19.jūlijs

Šis ir manas dzimšanas dienas priekšvakars. Esmu dzimusi vienos naktī un tādēļ vienmēr svinu 19.jūlijā, lai sagaidītu savu piedzimšanu. Un vienmēr esmu kopā ar mammu.

Šai laikā zied liepas. Vienmēr esmu apbrīnojusi šo koku kā simbolu sievišķībai, sievai, spēkam un jaudai, kas mūsos. Es vienmēr esmu gribējusi to mieru, kas ir liepā, kad viņas zaros zum bites, kad smarža ir tik reibinoša, kad saule karsē vai lietus līst, bet liepā ir abosūlts miers. Viņa skatās pasaulē – droši un īsti. Viņa ir stabila un viņa vainags tiecas debesīs. Debesīs.

Upes meditācija. 26.jūlijs

Esam iegājuši Lauvā, kur ir daudz uguns. Tādēļ parunāsim par upi. Lai ir miers un plūdums.
Vai vari sevi iztēloties kā upi. Kada tā būtu? Krāčaina? Strauja? Dziļa? Sekla? Mierīga? Silta? Kāda tā būtu?
Un kādi tai ir krasti?
Un kādas zivis, gliemeži un vardītes tur mājo. Un ūdensrozes? Un laivas.
Jā, iedomājies – ka Tu esi upe.

Ieraksts būs pieejams līdz 15.septembrim

––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Dalības maksa visam ciklam – 4 meditācijām 20 EUR

Pieteikties un apmaksāt vari ŠEIT

Atbildēt