Grozs

Raksti

Dž&Dž

Dž&Dž

​​* atbalsts suņiem un kaķiem bez saimniekiem
* rūpes par suņiem un kaķiem
* pagaidu mājas
* samīļošana, sakopšana un dziedināšana

Viss sāksies ar ievadu un stāstu.
Es nemīlēju dzīvniekus. Es biju tik egoistiski aizņemta ar sevi, ka dzīvnieku manā dzīvē nebija. Nu vispār jau vecāku mājās bija gan suns, gan kaķis, bet manā redzeslokā vai sirdī nebija.
Kad pieaugu un aizgāju savā dzīvē man bija kaķenīte Lotte. Viņa nodzīvoja garus 19 gadus un bija ar mani priekos un bēdās, bet drīzāk var teikt, ka mēs dzīvojām blakus. Un lai arī man pilnīgi jāraud to rakstot, bet mana sirds vēl nebija atkususi.

Sākās mana laimes terapija. Ļoti gribēju ģimeni, bet dzīvoju viena. Ar kaķi Lotti. Man ir draudzene, kurai bija suns Marcis. Un viņa pret viņu izturējās tā… nu tā….tik mīļi, tik ģimeniski, tik piedodoši par jebko, tik saprotoši. Viņiem bija abpusēja beznoteikumu mīlestība.
Es uz to skatījos un brīnījos. Sev izteicu dažādas versijas, kādēļ tas tā, bet….tas manī bija kaut ko sakustinājis.

Satiku Tomu. Toms ir mans vīrs, kuram ir ļoti plaša un laba sirds. Un tiklīdz mēs apprecējāmies, tā paņēmām suni Džekiju. Džekijs bija neēdis, izdilis, nekopts gadu vecs liels skaists suns. Un viņš manu sirdi atkausēja momentā.

Ja nu tiešām ir kāds, uz kuru nekad neesmu dusmojusies (nu labi – divreiz) tad tas ir viņš.
Viņš man iemācīja mīlēt ne tikai visus suņus un kaķus, bet vispār visus dzīvniekus. Arī čūskas, zirnekļus vai žurkas. Man pēkšņi bija atvērusies sirds pret visu dzīvo radību. Pret visa veida dzīvniekiem, putniem, kukaiņiem, vai rāpuļiem. Es kaut kā pēkšņi biju sākusi mīlēt visus.

Turpinājās mana laimes terapija. Mana laimīgā dzīve. Vienu laiku biju aizņemta ar bērniem.
Un mums visu laiku mājās bija suns un kaķis. Suns Džekijs un kaķis Lotte. Pēc tam Lotti nomainīja Zāra.

Šogad Džekijs nomira.
Es runāju ar viņa dvēseli Debesīs un lūdzu, lai tieši viņš atved mums nākamo sunīti.
Pagāja divi mēneši un mēs uzzinājām, ka patversmē ir atvesta Džessika. Nebija šaubu, ka viņa ir mūsu suns. Džekijs ir atsūtījis mums Džessiku.
Un nu jau nedēļu viņa ir mūsmājās.Viņai ir pievienojies mazulītis – pavisam maziņš (3,5 mēnesītis) Pikolo Džo.
Un tā mums ir divi suņi no patversmes. Viesošanās patversmē ir devusi mums impulsu sākt rūpēties par saimnieku atstātiem dzīvniekiem.
Tam tā nav jābūt. Sunīšu un kaķīšu dzīve ir ļoti grūta tai laikā.
Un pagaidām jau vēl nav skaidrs, ko un kā mēs izveidosim, bet es esmu pieredzējusi SIRDS ATKUŠANU. Tā ir mana pašas pieredze un sajūtas.
Es zinu, kā var būt auksts un neieinteresēts, un kļūt silts un pilns rūpēm, ar vēlmi palīdzēt.

Mīļie, ja jūs kāds arī gribat iziet šo transformāciju, vai arī ja jums sirds ir vaļā un pilna mīlestības attiecībā uz dzīvniekiem – esat laipni aicināti piesekoties manam šodien izveidotajam instagram kontam
“Dž&Dž” https://www.instagram.com/dzundzundz/
Kā arī domubiedriem facebookā – Dž&Dž https://www.facebook.com/groups/1437725039942570

Atbildēt