Grozs

Zemapziņas pārprogrammēšana

Par Zemapziņas pārprogrammēšanu

Ko Tu dari, ja ir netīra māja? Sakārto.
Ko dari, ja aizaugusi dobe? Izravē.
Bet ko Tu dari ja kaut kas neiet dzīvē? Ja jūti ka nomākts garastāvoklis, smaga domāšana?
Es parasti ķeros klāt ko pārveidot, izanalizēt, taisu kādu praktiku. Tik pat labi lūgšanās praksi, piedošanas praksi, pateicības praksi utt. Kad ņem un kādu jomu savā dzīvē “izberz”.
Un viena fantastiska metode, kuru es lietoju savā dzīvē jau kopš 2013. gada ir Valērija Siņeļnikova radītā ZEMAPZIŅAS PĀRPROGRAMMĒŠANA.
Lielai daļai no jums to esmu jau mācījusi un jūs visus principus ziniet.
Mīļie, tad…dariet. Pārprogrammējiet, izstrādājiet, sakārtojiet. Tā ir fantastiska metode, kā sākrtot jebko.
Mana māsa tievēšanas grupā tikko kā bija uzrakstījusi 30 punktus, kā soli pa solim izstrādā savas “pārmērīgās ēšanas lēkmes”. Kad pabeidza to, pēc tam tieši tāpat izstrādā “nevēlēšanos sportot”. Vienkārši soli pa solim sakārto galvu un attieksmi izvēlētajā jomā.Ir cilvēki, kuriem gadiem nesanāk izveidot mīlošas attiecības, apprecēties, izveidot ģimeni.
Un man šobrīd ir pilnīgi skaidrs, ka cilvēks pats ar savu attieksmi to bloķē. Nu labi, vēl var teikt – rada tādas situācijas un dzīvi, kādu pats negrib piedzīvot.
Ir cilvēki, kuri mūždien ir trūkumā un neiemācās nopelnīt naudu. Jau atkal jāsaka – to rada un dara domāšana un attieksme.
Nē, nu ja tas apmierina, tad ir ok. Bet zinu ļoti daudzus, kas tiešām cīnām un cieš no tā, ka jau apnicis mūžīgais trūkums un dzīve “no rokas mutē”.
Ir cilvēki, kuriem ir liekais svars vai kāda ķermeniska lieta, varbūt slimība – arī to var sakārtot ar zemapziņas pārprogrammēšanu.
Starp citu Valērijs Siņeļņikovs būdams ārsts tieši slimības ārstējot šo metodi radīja.
Viņš savā grāmatā “Izproti savu slimību” soli pa solim apraksta kā mēs radām slimu domāšanu. Un ja jau mēs mākam radīt slimu domāšanu, tad tikpat labi varam radīt veselu un veselīgu domāšanu.
Mans lielākais dzīves šoks bija laikā, kad gadu desmitiem ilgojos palikt stāvoklī un radīt bērniņu, un ar šo metodi no zemapziņas izcēlu 25 !!!! apgalvojumus un pārliecības, kas bija manā zemapziņā “ka bērns tikai traucētu”. Mēs bijām aizbraukuši uz Krimu pie Siņeļņikova, lai iemācītos šo metodi. Praktizējam to, un es sev par ļoti nepatīkamu pārsteigumu uzzinu, ka mana zemapziņa ir piebāzta ar programmām un pārliecībām, kas nu nekā neļauj piepildīties manam sapnim.
Mīļie, un tā ir mums visiem.
Tikai jautājums vai gribam vai negribam to iztīrīt.
Dažkārt cilvēks ir tik ļoti pieķēries savai slimībai, nelaimīgumam vai grūtumam, ka nespēj iedomāties dzīvi bez tā. Vai nabadzībai jeb tam turīguma līmenim, kurš ir pazīstams un saprotams.
Man tā bija, kad dzīvoju mazā koka mājiņā, un uzcēlām lielu gaišu, skaistu māju. Es veselu pusgadu nevarēju sevi pieradināt pie domas, ka būs uz to māju jāpārceļas dzīvot. Man likās, ka pazaudēšu savu laimi, ka pazudīs mīlestība, ka noteikti kaut kas nesanāks vai noies greizi kādā citā jomā. Un tā mēs pusgadu gaidījām, līdz saņemšos.
Un tā mēs katrs negribam palaist to savu ierasto grūtumiņu, slimībiņu, trūkumiņu, kilogramiņus, jo…. sāksies jauna dzīve, kuru nepazīstam.
Mīļie, nākam trešdien 13.aprīlī plkst 20.00 uztaisīsim tiešraidi atsevišķā grupā ar visiem tiem, kas kaut ko savā dzīvē grib izstrādāt. Šī būs praktiskā darba grupa, kurā šo metodi darīsim visi vienā laikā un parasti grupā notiek fantastiskas lietas – ka savācas kopā cilvēki, kuri viens otram kļūst par spoguli un palīdz izrisināt pat to, kam nebūtu gribējies ķerties klāt.
Mīļie, grupā būs 20 eur dalībasmaksa, bet ticiet man, tas ir katra centa vērts.
Pirmkārt tādēļ, ka darīsim kopā un Tev būs iespēja uzjautāt un saprast soli pa solim kā tas notiek.
Otrkārt tādēļ, ka viss paliek ierakstā un vēl pusotru mēnesi grupā varēs rakstīt un jautāt un es palīdzēšu ar atbildēm un risinājumiem.
Treškārt – šis ir atkal viens pamudinājums ķerties klāt, lai ko sakārtotu.
Piemēram – bailes.
Vai pārāk liela iegrimšana kara tēmās. Vai depresīva noskaņojuma vai nekā negribēšanas perioda dēļ. Dažkārt ir vajadzīga sevis izcelšana no tā visa ārā.
Mīļie, tiekamies jau pavisam drīz – nākam trešdien 20.00 uz pusotru stundu vai ilgāk, cik vien mums vajadzēs.

Pieteikšanās ŠEIT

Atbildēt