Grozs

Tiešraides

SEPTĪTĀS 100 tievēšanas dienas

SEPTĪTĀS 100 tievēšanas dienas

Mīļie, vai spējat noticēt  – jau septītās “100 dienas tievēšanai”.

Un mums ir arī savi rekordi. ir vairākas dalībnieces, kas notievējušas -40kg un kas svarīgi, jau gadu kā ir ar slaidiem augumiem. Un nu mums ir arī dalībniece, kas notievējusi -53kg.

Nemaz nevar ne saskaitīts visus tos, kas notievējuši -30kg, vai -25kg, vai – 20kg.

Man pašai nav ar ko dikti lepoties. Es pirms diviem gadiem notievēju -16kg un tagad uzturu savu slaido augumu. Arī tā ir vesela māka, ko tievēšanas 100dienās mācāmies.

Mūsu simts dienas ir sadalītas četrās lielās daļās.

❤️ pirmās 25dienas ir jaunu ēšanas ieradumu veidošana un iedvesmas un motivācijas nostiprināšana.

❤️  otrās 25 dienas IZSTRĀDĀJAM CĒLOŅUS. Šis ir ļoti svarīgi un daudzās citās tievēšanas sistēmās šis tiek palaists garām. Uzskatu, ka bez cēloņu izstrādes, tievēšana dod īslaicīgu rezultātu un pēc tam ir yo-yo efekts un svars nāk atpakaļ. Tādēļ šim pievēršam ļoti lielu uzmanību.

❤️ trešās 25dienas ir fizisko aktivitāšu, masāžu, un kustēšanās tēmas.

❤️ un noslēgums – visbiežāk saistīts ar PIRMS un PĒC bildēm, ar tēmām, kā pieņemt savu jauno es, kā iejusties slaidā ķermenī, kā iemācīties uzņemt uzmanību, kas nenovēršami būs.

Kā jau katrās 100dienās būs mums iedvesmas meitenes, kas kattra savā dienā dalās ar savām atziņām.

💙 Pirmdienās būs Inese Bērziņa. Viņa ar mums kopā ir jau 600dienas tievēšanas grupā, esam redzējuši tiešraidēs, viņu Klubiņā zinām no video un viedajiem stāstiem. Esmu ļoti priecīga, ka pirmdienas būs Ineses iedvesmā.

💙 Otrdienās būs Inga Bardina. Viņas ēdienu foto ir ievērojušas jau iepriekšējo simtsdienu dalībnieces. Inga ir profesionāla konditore un mana kolēģe, kad vēl abas strādājām viesnīcā. Inga dalīsies ar receptēm un ēdienu bildēm.

💙 Trešdienās ir mana māsa Gunda. Kā mēs pašas smejamies, ka Gundai ir jābūt visās manās grupās, lai uzturētu līdzsvaru. Viņa ir pilnīgi pretēja man un dažkārt, kur es ļoti emocioāli un jūtīgi, viņa loģiski un strukturēti. Kur es dikti sievišķīgi, tur viņa saliek visu pa plauktiņiem. Tā kā Gunda ir visās manās grupās un arī te. Plus viņa pati ir tievēšanas profesionālis jo notievējusi 33kg un pati vada savas nodarbības ar konkrētu sistēmu, kur ir runa par ēšanas atkarību.

💙 Ceturtdienās būs Irita Rozentāle, kura atklāj mums fantastisku mācību, kā ar rokraksta maiņu, varam palīdzēt mainīt savu raksturu. Irita arī mūsu grupā dos burtus un tehnikas, ar kurām varam palīdzēt sev tievēšanas sakarā.

💙 Piektdienās būs Iveta Pikmeistere. Mēs viņu pazīstam jau no iepriekšējām simts dienām. Viņas performances ir fantastiski iedvesmojošas un stāsti kā no pārpilnības raga.

💙 Sestdienas atsāsim tievēšanas stāstu pieredzēm, kur dalībnieces pašas varēs pieteikties uz Brīvo mikrofonu.

💙 Un svētdienās mums ir svēršanās – un kas vēlas, liek komentāros savus mīnusiņus jeb kā mēs tagad sākām teikt – savus sasniegumus.

Sākums 8.08

Mana programma ir saskaņā ar manis rakstītu grāmatu “Viegli un ar Mīlestību” un katru darbadienu lieku vai nu rakstisku ierakstu, video vai LIVE.

Uz tikšanos.

_____________________________________________________________________________

Maksa par 100 dienām 40 EUR

Pieteikties vari ŠEIT

Atbildēt