Grozs

Tiešraides

Atsauksmes no grupas “100 dienas Tievēšanai”

“Jūtos ļoti labi šobrīd! Esmu jau nomainijusi savu garderobi un to daru ar lielu prieku. Tik forši uzvilkt kleitas. Tās pirms svara nomešanas tikpat kā nebija manā garderobē. Arī vizuālo tēlu drusku pamainiju – nomainīju matu toni Katru dienu cenšos kustēties…. Pastaigas katru vakaru pa mežu tik labi mani motivē – arī domas palīdz sakārtot- daba, putni…. Sākums bija grūts, jo gribēju arī vienu brīdi šim visam atmest ar roku, bet kaut kā saņēmos un arī ļoti daudz kolēģe emocionāli atbalstīja. Lasot komentārus šajā grupā, skatoties video, tiešraides sapratu, ka es to varu! Un ja es to varu, tad to var ikviena, kura to vēlas:)”

>><<

“Kopš notievēšanas, es pilnīgi citām acīm uz sevi skatos. Un godīgi varu atzīties, ka vairāk sevi mīlu. Ka dzīvei cita garša, vairāk krāsu un skaistāka melodija.

Vairāk patīk lūkoties uz sevi spogulī, patīk pucēties un štātēties.”

>><<

“Jūtos daudz jaunāka, vieglāka un lunkanāka kā pirms 7 mēnešiem, kad nēsāju līdz 13 ar pusi cukurpakas… Pie spoguļa pagrozīties patīk un arī vajag, lai saprastu, ko var pielabot ar jostiņu, ko var iešūt un ko vajag nolikt tālākā plauktā… Garderobi pagaidām gan nemainu…

Patīk pašai un patīk mīļotajam”

>><<

Un šeit raksta dalībniece, kurai pieder mūsu grupas tievēšānas rekords -52kg (bildītē) :

“Nu jau 3 reizes nomainīta garderobe. Lai arī līdz mērķim vēl ko turēt. Sajūta ir fantastika. Krăsainas drēbes, košas ,izaicinošas. Beidzot var skatīties spogulī ar prieku. Beidzot mana iekšējā es pilnībă atbilst tam ko redzu spogulī.”

>><<

Mīļie, es no sirds jūs aicinu uz mūsu jauno “100 dienas TIEVĒŠANAI”. Un tas ir vienalga, cik tieši jums jānotievē. Skaidrs ir viens, ka tievējam ļoti rezultatīvi un mūsu grupas lielākā vērtība ir CĒLOŅU IZSTRĀDE.

Jaunās 100dienas sāksies 8.augustā, bet iestāties varat jau tagad, jo zinu no pieredzes, ka uz katru šādu notikumu ir labi, ja varat sagatavoties un iedzīvoties grupā.

Vislabākie rezultāti ir tiem, kas sajūt “klikšķi” un motivāciju DARĪT.

Mīļie, un motivācijas grupā ir mega daudz.

Dalībasmaksa ir 40eur. Reiz teicām 40centi dienā. Bet ticiet man, vērtības tur ir daudz vairāk, nekā par šo naudiņu var ko nopirkt.

Pieteikties ŠEIT: http://www.pavasarastudija.lv/preces/septitas-100-tievesanas-dienas/

Ar anektiņu: https://ej.uz/nxdh

Bildītē

Musu grupas lepnums. Solvita. -52kg.

Atbildēt