Grozs

Tiešraides

Pagātnes aizvainojumi: nepareiza mūsu uztvere par notiekošo

Ir ļoti liela atšķirība starp garajām 100dienu vai 70dienu grupām (tā saucamajiem maratoniem) un vienas, divu vai trīs dienu nodarbību grupām kā tagad ir čakru enerģijas līdzsvarošanas TRĪS VAKARI.

Šajos trīs vakaros mēs reāli mācāmies. Nu tā, ka jātin pa vairākām reizēm atpakaļ un jāklausās vēlreiz un vēlreiz. Lai izprastu, lai savā dzīvē izprovētu, lai ieviestu jaunus paņēmienus, lai ko mainītu.

Agrāk čakru nodarbības bija klātienē – viens kurss pa 4-8 mēneši ar tikšanos vienreiz vai divreiz mēnesī. Bet ja tagad to gribam iemācīties trīs koncentrētos vakaros, tad ir ko turēt un ir ko darīt. Protams, pēc tam jau tas ieraksts paliek grupā un to var klausīties atkal un atkal un darīt lēnu garu.

Viens liels uzsvars pirmās čakras sakārtošanā, bez kā nevar sakārtot visu pārējo ir vecāki, un to jums aprakstīju vakar. Bet otra lieta, kas mums buksē un traucē dzīvei, ir pagātnes aizvainojumi, cēloņi, un zemapziņā noglabātās programmas.

Gan tievēšanas grupā, gan naudas pelnīšanas grupā, gan pašapziņas grupā – visur mēs saskaramies ar to, kas nav iztīrīts un piepildīts ar mīļumu pagātnē. Ja tur mums palikuši tumšie pleķi, tad vienā reizē vienkārši ir jāķeras un tas jāsakārto.

Es pati to darīju, kad rakstīju savu otro grāmatu. Veselu vasaru diendienā. Un pēc tam, kad rakstīju “Septiņas saules” (tā ir mana ceturtā grāmata), jau vairs nebija nekas tik ļoti jākārto.

Ar pagātnes aizvainojumu sakārtošanu viss ir samērā vienkārši. Tur nekas otrreiz vairs nevar saķellēties. Ja vienu reizi iztīri, tad pēc tam ir tīrs un gaišs uz mūžu.

Mēs ar mammu esam pārrunājušas, nu kādēļ man vispār ir bijis kaut kas pagātnē jātīra un kādēļ vispār ir veidojušies kādi aizvainojumi. Un manā gadījumā tas katrreiz ir bijis dēļ nepietiekamas mīlestības kādā mirklī. Nu piemēram -vecākiem ir daudz un smagi darbi, un viņiem nav laika šai mirklī iedziļināties, lai pateiktu mīļi. Pasaka, kas jādara, un visi strādā. Vai vēl vairāk – uzreiz sāk ar pārmetumu “nu kapēc nav izdarīts tas, vai tas”.

Vienreiz, otreiz tā un pēc tam izveidojas kāda plaisa.

Un tad – pie visnotaļ labas dzīves, tik un tā veidojas kaut kāds pārpratumu pilns aizvainojumu nesaprašanās laiks. Man tāds bija pusaudžu, vidusskolas, argrīnie 20…

Pēc tam jau aizej savā dzīvē un par to vairs nedomā. Bet…tas tumšums tur sēž. Un gaida.

Gaida, kad vai nu izstrādāsi, vai arī…tas pats sāks darīt savus tumšos darbus no sākuma mūsu dzīvē, tad veselībā.

Tādēļ es visu caurskatīju un iztīrīju. Katru situāciju padarīju mirdzošu savā apziņā un pēc tam zemapziņā. Un atceros to laiku – pēc tam kādu pusgadu vai gadu vienkārši lidoju. Tas atkal bija laiks, kad “varu visu”. Tas ir kā notievēt, kā atbrīvoties no kā pavisam lieka.

Jā – vai zināji, ka pāgātnes aizvainojumi ir tikai dēļ nepareizas mūsu uztveres par notiekošo. Tiklīdz izmainām šo skatījumu, tā viss piepildās ar mīlestību.

Visvieglāk to saprast, ir skatoties otrādi. Vai Tev nekad nav bijis, kad gribi labu, bet bērns apvainojās.

Lūk – tieši tāpat ir ar mums bērnībā.

Ka tur daudzkārt viss notika “labu gribot”.

Piemēram, mans tētis ļoti gribēja, lai mācos mūzikskolā. Man no sākuma (5 gados) arī pašai likās, ka gribu, līdz brīdim, ka vārds “čells” manā apziņā līdzinājās lamu vārdam.

Tur bija pārpratums, pārpratuma galā. Bet īsos vārdos – man šķiet, ja būtu vairāk mīļuma un izskaidrošanas, es varbūt tagad varētu spēlēt “Melo-M” (joks).

Nu vārdu sakot – šis ir iemesls, kādēļ savukārt mans bērns neiet mūzikskolā, bet viņam 3x nedēļā ir privātnodarbības, kurā viss ir mīļi un viņš klavieres spēlē tagad (savos 6gados) labāk, nekā es jebkad, mācoties līdz 5klasei mūzikskolā.

Šis viss ir stāsts par mūsu bērnības, jaunības un kopumā pagātnes programmām. Kurām vajadzētu būt gaišām un mirdzošām, lai tās dod spēku tagadnei.

3 vakari ČAKRU ENERĢIJAS DIAGNOSTIKAI UN LĪDZSVAROŠANAI

Pieteikties ŠEIT

Ar anketiņu: https://ej.uz/nxdh

________________________________________________________________________________________________

Tiešraide būs pieejama līdz 14.novembrim

Maksa par 3 nodarbībām 50 EUR

Bildīte

foto: Natalija Petruhina
Grims un matu sakārtojums: Zane Zunde-Komkova
Ziedu rotas: Zane Jeige

Atbildēt