Grozs

Aktuālie vebināri

Lai MĪLESTĪBA mums vienmēr “iet pa priekšu”

Ap mani ir ļoti garīga publika un mīlestības pilni cilvēki, tādēļ jo īpaši sarežģīti bija atrast veidu, kā mūsu auditorijā runāt par naudu.

Un jārunā ir.

Jo problēma ar naudu vai tās daudzumu iezīmējas. Ir jāmācās gan vairāk pelnīt, gan veidot uzkrājumus, gan pāriet no nabadzības domāšanas uz turības un bagātības domāšanu.

Jūtu gan pēc jūsu vēstulēm, gan komentāriem, ka tā naudas tēma ne tuvu mums nav sakārtota. Esam uztaustījuši – vājo ķēdes posmu.

Mīļie, un tas, ko izdomāju, ka audzēsim mīlestību. Tas vēl nekad nav pievīlis. Audzēsim mīlestību pret naudu un materiālām vērtībām, jo arī tas pieder pie dzīves.

Un tā kā esam ar lielo uzsvaru uz garīgumu, tad, mīļie, ar mums nu nekad nevar notikt tas, ka garīgumu vai mīlestību ceļā uz naudu pazaudējam. Nē, tā nebūs. Manās grupās ne. Tam sekošu līdzi, lai MĪLESTĪBA mums vienmēr “iet pa priekšu”.

Man pašai šai grupā un savā dzīvē ir uzstādījums – iemīlēt rūpēties par naudas jomu, turēt to kārtībā, audzēt lielu un līdzsvarot to ar citām savas dzīves jomām, kurās daudz esmu ieguldījusi jau iepriekš. Un salikt tik viegli pa plauktiņiem šos naudaspratības likumus, lai jums būtu viegli savā dzīvē to saprast un sakārtot.

Mēs runāsim par:

Ienākumiem

Izdevumiem

Pasīviem

Aktīviem

Par četrām pakāpēm jeb līmeņiem: nabadzību, turību, bagātību un greznību.

Katrā no šīm pakāpēm darbojas citi likumi un ir cita kārtība, ko varam atļauties bagātībā vai greznībā, to nevaram nabadzībā vai turībā. Darbojas citas formulas un likumi. To visu iemācīsimies.

Šo visu savā domās un saprašanā saliksim kārtībā, lai ar laiku tas atspoguļotos mūsu dzīvēs.

Vai jūs esat mācījušies naudaspratību, vai bagātības formulu, vai kā vairāk nopelnīt un gudrāk uzkrāt u iegludīt? Esat?

Es nekad.

Tikai tagad.

Man šis viss kaut kā bijis nesvarīgs, jo tā grīgās tēmas ir bijušas tik vilinošas, ka tās prakstiskās kaut kā palikušas iepakaļus.

Tad nu to visu tagad kārtoju, mācos, dalos, stāstu, kārtoju vēl, mācos vēl, dalos vēl.

Mīļie, nu jau mums ir vairākas PAŠ-APZIŅAS grupas, kurās pētām un kārtojam naudas jomu, bet šoreiz pacelsimies pakāpi augstāk un savienosim Naudu un Mīlestību.

Vārdu sakot:

7. novembrī sāksim un līdz 15.janvārim.

Kaut arī tās tiešām būs 70 dienas, bet par 70 dienu programmu šo vairs nesauksim, tādēļ ka nodarbības un tēmas būs sakārtotas ne pa dienām, bet koncentrētos laikos. Protams, viss paliks ierakstā, lai tiekat klāt tad, kad jums ērti.

Esam sapratuši, ka 70dienas no vietas katru dienu vairs nevaram. Ir jāmaina formāts, lai varam iet dziļāk iekšā tēmā, tai pat laikā atstātu laiku, lai praktiski darbotos dzīvē un kādu dienu soc tīklos vispār i neieskatītos.

Mīļie, atklāšanas tiešraide 7.novembrī, nākamā dienā aiz mūsu klātienes pasākuma.

Pieteikšanās ŠEIT

Ar anketiņu: https://ej.uz/nxdh

Atbildēt