Grozs

Tiešraides

Par sievišķību un attiecībām

Decembrī aizsākām Laimes terapijas nodarbību rubriku, kur apņēmos katru mēnesi novadīt pa divām nodarbībām. Sākām ar diviem semināriem un tie ir vēl arvien pieejami līdz pat janvāra beigām: “Es esmu savas dzīves autors” un “Kā vairot spēku un enerģiju”. Ja vēlies šos noklausīties, piesakies ŠEIT

Šo nodarību laikā bija tik daudz jautājumu par sievišķību un attiecībām, kurus formāta dēļ nevarējām izrunāt un tajos iet dziļāk, tādēļ solīju, ka nākamais divītis būs par šo.

Vai ziniet, ka bija laiki, kad ik dienas tik bieži lietotais vārds “mīlestība”, runājot par dzīves kvalitāti, galīgi nebija ierasts. Vēl manas dzīves laikā – sākumā – sabiedrībā neviens nerunāja un arī neuzskatīja, ka tad, kad dzīvo mīlestībā, dzīvē viss labāk veiksies.

Šobrīd, šķiet, esam tik zinoši par enerģētiku un vibrācijām, un pretestību un uzskaņošanos, ka vārdu salikums “audzēt mīlestību” liekas pašsaprotams.

Nu vismaz man pašai ir pilnīgi skaidrs, ja dzīvoju mīlestībā, tad viss notiek laimīgāk, veiksmīgāk un rezulāti ir labāki.

Ja ar mīlestības tēmu sabiedrība ir apradusi, tad šķiet, ka ar sievišķību kā milzīgu vērtību vēl ne. Mums pašām nav pietiekamas pieredzes, argumentu un analīzes, lai nostiprinātu pārliecību un izpratni, ka sievišķība sievietēm ir Dieva likums, kuru ievērojot, dzīves kvalitāte uzlabotos ne tikai mums pašām, bet visiem ap mums.

Un tādēļ, ka mums nav šīs pārliecības, mēs šad tad uzskaņojamies uz sievišķību, bet ar laiku viss aiziet pa vecam un darām, kā ierasts.

Tādēļ šai reizē es gribu par sievišķību runāt kā par vērtību priekš abiem dzimumiem.

Cik milzīgs ieguvums ir gan sievietei pašai, kad viņa ir sievišķībā, gan vīram, gan bērniem.

Vēl vairāk – tā kā sievišķība sievietei ir Dieva likums, tad visapkārt visi viņai spoguļo to, vai viņa iet saskaņā ar Visuma kārtību vai pret.

Es ļoti skaidri jūtu protestu katrā reizē, kad esmu pateikusi par asu, par strauju, pa mērķtiecīgu. Un savukārt, ja atceros iepriekš, uzskaņojos uz sievišķību, pasaku maigi, tad tieši tas pats uztverts tiek daudz harmoniskāk un patīkamāk.

Katrā reizē, kad attiecībās atsitamies kā pret sienu, ir skaidrs, ka caur sievišķību šo sakārtot būtu bijis daudz vieglāk.

Tādēļ šai reizē runāsim vienā nedēļā tieši par sievišķību, par sievišķības pašapziņu, par sievišķības vērtību un visu, kas ar to saistīts. Un otrā nedēļā runāsim par partnerattiecībām un sievišķību un vīrišķību attiecībās.

Šī bildīte mums ir pie ledusskapja ar magnētiņu. Saskatos ar to katru dienu.

Te mēs ar Tomu esam tikko kā iepazinušies un vēl ir kādi pieci mēneši līdz mūsu kāzām.

No mirkļa kā satiku VIŅU mana dzīve ir pavisam laimīga.

Piesakies ŠEIT

Atbildēt