Grozs

Tiešraides

Kad jūties izdegusi un vēlies labi justies

Ir divas tēmas, kas man pēdējā laikā nedod domām mieru. Viena ir manis pašas nesenā pieredze, kad nonācu līdz izdegšanai un no tās izkļuvu.

Beigās izrādījās, ka varbūt tās bija slimības sekas un ne gluži izdegšana. Šis man pašai patika labāk, jo doma, ka es pati varu novest sevi līdz spēka izsīkumam, galīgi neglaimoja.

Lai gan…iemesls bija un arī tā varēja būt.

Otra iespēja, ka gadu mijā izslimojām gripu (vai kādu vīrusa paveidu) ar augstu temperatūru, nervu sāpēm pa visu ķermeni, un nespēku. Un pēc tam tas nespēks un nervu īpatnēja uzvešanās turpinājās.

Lai vai kā – gads man šogad sākās ar nespēju noiet 1km savā lauka pastaigā, ar nekā negribēšanu un bezcerīgu skatīšanos datorā, kur neko nespēju uzrakstīt.

Piedevām neko nedramatizēju. Dzīvē varbūt bija pat trakāk, kā tagad rakstu.

Spēju saņemties uz īsām tiešraidēm, lai nenograutu kādus iesāktos kursus, bet nu pārējais laiks bija švaks.

Lūk…un vienā dienā….sapratu, ka tā nebūs. Ka man ir jāiekustās un jāvelk sevi no purva ārā. Pirmajā dienā es nogāju 1km turp un knapi tiku atpakaļ. Nākamā dienā 1,5km turp un tad kopā ar atpakaļ ceļu jau bija 3km. Un tā es sevi pierunāju un gāju. Paralēli vitamīni.

Un….nedēļas laikā es tiku uz strīpas.

Vēl pēc brīža atgriezās laimes sajūta un tai dienā es pat ienācu šeit tiešraidē.

Otra tēma, kuru gribu izrunāt un palīdzēt sakārtot ir bailes. Man pašai tādu īstu baiļu nebija, bet ar ko vien parunāju, jutu, ka cilvēkiem ir bailes par iztikšanu- cenu un maksājumu sakarā. Tad lūk otru nodarbību es gribu veltīt bailēm un to transformācijai. Paņemsim tieši to jomu, kas saistīta ar veiksmi un naudu, jo tās ir tāda “taustāma” lietas, kas vai nu ir vai nav.

Mīļie, aicinu jūs uz divām nodarbībām 16. un 21. februārī.

Pieteikšanās ŠEIT

Ar anketiņu: https://ej.uz/nxdh

Atbildēt