Grozs

Dāvanas

DĀVANA MĪLĒTĀJIEM

Lieliska dāvana MĪLĒTĀJU dienā.

Ineses Prisjolkovas Komunikācijas spēle PĀRIM “ABI DIVI”
100 jautājumi attiecībām

Ar Imanta Liepiņa brīnišķīgajām ilustrācijām

Ko mēs viens par otru varam uzzināt? Kas katram no mums ir svarīgi? Kas mums kopīgs, par ko sapņojam, kādi esam?.. Daudz interesantu jautājumu, skaistai sarunai divatā, kopā ar Spēli ”Abi divi. 100 jautājumi attiecībām”

Partnerattiecībās galvenais, lai: abiem kopā ir labi un var iepazīt viens otru, var veidot attiecības tādas, kādas pašiem patīk.

Šie jautājumi palīdzēs vēl dziļāk iepazīt un izprast sevi un otru tieši šajā dzīves periodā.

Sarunu spēle “ABI DIVI. 100 jautājumi attiecībām“ ir brīnišķīga dāvana sev un savam pāra cilvēkam, draugiem, radiem, kolēģiem. Tā iepriecinās gan Valentīndienā, gan kādā pāra jubilejā, gan svinot saderināšanos, kāzas vai citus pārim nozīmīgus svētkus.

Spēle ir paredzēta pārim. Tā var lieliski papildināt sarunu kā ikdienā, tā kādā īpašā notikumā, svētkos, romantiskā vakarā vai jubilejā.

Ideja – velc kārti ar jautājumu un uzdod to otram. Iespējams, atklāsi ko tādu, ko jau sen gribēji uzzināt par savu mīļoto.

Jautājumi ir vienkārši un vienlaikus dziļi. Spēles laikā katrs tās dalībnieks var drosmīgāk ielūkoties sevī un uzmanīgāk ieklausīties otrā, kas ikdienas skrējienā tik bieži neizdodas. Sarunas par dzīvi ir brīnišķīgs veids, lai tuvinātos viens otram.

+ “365 gaišu dienu grāmata”

Autore: INESE PRISJOLKOVA

Labas domas rada labu enerģiju, kas pēc tam var manifestēties mūsu dzīvē. Jo tīrāk un gaišāk domāsim,
jo skaistāka un laimīgāka būs dzīve.

Katru mīļu brīdi mēs izdarām izvēli – starp mīlestību un bailēm, starp skarbo un maigo, starp patīkamo un ne tik patīkamo. Mēs maināmies pašas, mainās mūsu mīļie, un arī dzīve mainās.

Ir viens brīnišķīgs jautājums, ko paturēt prātā izvēles brīdī, – kā darītu Mīlestība? Ja zināsi atbildi un izdarīsi izvēli, balstoties mīlestībā, tā būs saudzīgākā, gudrākā un labākā izvēle.

Jā, kā… darītu… MĪLESTĪBA?
Mīlestība ir tā, kas katru notikumu, katru tikšanos, katru mirkli pārvērš brīnumā.
Es ticu un zinu, ka šī gaišu dienu grāmata palīdzēs Tev uzskaņoties labai dienai un savā ikdienā saskatīt ko pavisam īpašu.
Katru dienu kāds notikums vai doma izceļas starp citiem, iespaido vairāk un palīdz mums kļūt labākām, veiksmīgākām un laimīgākām. Dažreiz no rīta, dažreiz pusdienas laikā, bet citreiz vakarā ir kāds teikums, kāds skatiens, kāda smarža vai glāsts, kas iedod TO labo sajūtu, kura padara mūs sievišķīgākas un skaistākas, veselākas un bagātākas.
Katru dienu IR. Tik jāiemācās to pamanīt, saskatīt, izcelt un audzēt.

Šajā gaišu dienuu grāmatā katras lappuses sākumā Tevi sagaidīs kāda mana atziņa, kas reiz mainījusi manu dzīvi. Tagad to nododu Tev, lai tas ir atspēriens Tavai dienai. Savukārt katra mēneša sākumā būs enerģētikas apraksts konkrētam mēnesim. Ja dzīvojam saskaņā ar dabas enerģiju un gada ritmu, mūsu spēks aug.

Mēs esam savas dzīves autores. Tādēļ es zinu, ka Tev arī katru dienu ir kāda atziņa, kam ir milzīga vērtība.

Šajā grāmatā katras dienas atvērumā būs kāda izcelta vieta, kur to ierakstīt.

Gada beigās Tev būs pašai savas 365 briljanta vērtas atziņas.

Un vēl – gads var sākties jebkurā mirklī. Nav svarīgi gaidīt konkrētu dienu, lai sāktu savu laimīgo jauno gadu. Tādēļ 365 gaišu dienu grāmatā ir iezīmēti datumi, pat pieliktas vārda dienas, bet nav piesaistes konkrētam gadam.
Tu savu laimīgo, gaišo gadu vari sākt TAGAD. Un tas būs pavisam īpašs.
Es ticu un zinu, ka tā ir.
Lai top!
Ar mīlestību
Inese Prisjolkova

Komplekta: EUR 15,00 (t.sk. PVN) + piegādes izdevumi
PIRKT ŠEIT

Atbildēt