Grozs

Semināri

Sanākam kopā RAGACIEMĀ! 6.maijā

Jūs man jautājiet, vai būs vēlreiz pasākums pie mums.
Būs!!!
6.maijā mūsmāju pasākums Ragaciemā.

Klātienes kopānākšana – ar pārgājienu 7-8km gar jūru, klausoties astroprognozes, uztaisot zemapziņas pārprogrammēšanu un braucot uz spēka vietu pretim Kaņiera ezeram.

🧡

Mīļie, zemapziņas pārprogrammēšana ir metode, par kuru droši varam teikt “bez tās nav iespējams sevi sakārtot” un paveikt to klātienē ir unikāli un bezgala efektīvi.

❤️

Kopānākšanas klātienes pasākumi ir dziļi transformējoši un neskaitāmas reizes esam piedzīvojušas, ka no rīta atbrauc dalībniece, kurai šobrīd nav pats labākais periods, bet jau pēcpusdienā visi esam uz mīlestības viļņa.
Šī ir mīlestības un sapildīšanās diena, kuru veltīt sev.
Visu dienu būsi “lidojumā” un staigāsi virs zemes vēl trīs mēnešus.
Visi iepriekšējie dalībnieki ir bijuši sajūsmā un katrā reizē noslēguma aplī un vēl ilgi pēc tam pieminām šīs tikšanās reizes ar pavisam īpašu sajūtu.

❤️

Pasākuma PROGRAMMA

10.00 tikšanās pie mums. Rīta tēja un pirmais iepazīšanās aplis

12.00 iesim pārgājienu

14.00 pusdienas

15.00 Zemapziņas pārprogrammēšana

16.30 tēja/kafija un noslēguma aplis

17.00 braukšana uz spēka vietu

19.00 došanās mājup

Visas dienas garumā ar mums kopā būs astroloģe Inese Kregere un, ja atsūtīsiet iepriekš savus astro datus, tad katram dalībniekam būs individuāla astro saruna ar astroloģi.

❤️

Dalībasmaksa par visu dienu 60 eur (tai skaitā kafijas pauzes, pusdienas, astroloģija un zemapziņas pārprogrammēšanas nodarbība).

Mīļie, citur par stundas garu astrologa konsultāciju pati personīgi esmu maksājusi 75eur. No sirds jānovērtē iespēja, ko varam iegūt mūsu pasākumos, jo Inese Kregere patiešām dod tik bagātīgu un precīzu skatījumu.

❤️

Par braukšanu nesatraucies – parasti rodas kompānijas un dalībieces pa ceļam viena otru paņem. Kā arī, protams, kursē arī sabiedriskais transports.

Tiksimies nelielā grupā – tā ir pavisam unikāla iespēja būt tuvumā pavisam cieši klāt.

❤️

Mūsmājās būs iespēja iegādāties manas grāmatas, kartītes un cd par autorcenām.

Pieteikties varat, sūtot sms man uz telefonu 22049000 vai rakstot uz epastu ineseprisjolkova@gmail.com

Atbildēt