Grozs

Tiešraides

Dažkārt ēdiens simbolizē Mīlestību

Mīļie, šoreiz to tievēšanu un sevi preperējam no visām pusēm. Šodienas jautājums – ko Tev simbolizē ēdiens un ko ar to kompensē?

Man manā gadījumā ēdiens simbolizē enerģiju. Un vienīgais laiks, kad tiešām varu uzēst pa daudz, ir tad, kad man nav spēka un zemapziņa kliedz, ka kaut kas jādara, lai būtu vairāk enerģijas. Un tad vieglākais veids ir uzēst vai padzerties kādu saldumiņu un ilūzija par spēku ir uzradusies.

Ja neiedziļināmies, tad tā arī sanāk – ēst un ēst papīra vērtības ēdienu un brīnīties, kādēļ nav spēka.

.

Citiem ēdiens ir kā emociju līdzsvarotājs.

Visu dienu cilvēks bijis darbā – saņēmies un cieties, tad pārnāk mājās, atslēbst un ēd, un ēd, un ēd, lai kaut necik atgūtos no dienas saspringuma.

Nu un tā diendienā. Stress – ēšana. Stress – ēšana.

Nu citiem tā ir ar dzeršanu, bet tas nav mūsu šī raksta temats.

.

Vēl gadās, ka ēdiens aizstāj kādu daļu baudas, ko savādāk neprotam sev sagādāt.

Piedevām nevis kā gurmāniem, kam patīk dažādos dārgos restorānos izbaudīt nelielu daudzumu smalkas receptes un ēdienu nianses, bet gan…bauda no liela daudzuma ēdiena, tā, ka beigās pukst un brauka vēderu no pārēšanās.

Gadās, ka beigu beigās nekādas baudas tur vairs nav, bet niķis ar lielo ēdiena daudzumu tā ir iegājies, ka nevar tikt vaļā.

.

Dažkārt ēdiens simbolizē mīlestību.

Ja trūkst ķermeniska mīļuma, tad ēdiens kā matērija ir samīļotājs no iekšpuses.

.

Dažkārt vienkārši tā ir iekļaušanās sabiedrībā. Ar tekstu “mūsējie visi pieraduši labi paēst” un tas būtu jocīgi, ja kāds ēstu mazāk.

.

Vārdu sakot – ir vērts pavērot savus ieradumus un ja pašiem sen jau vairs nepatīk būt ar liekajiem kg, tad tieši tos ikdienas ieradumus izmainīt.

Man pašai ārkārtīgi patīk spēlēšanās ar savu enerģiju. Tai mirklī, kad notievē, atbrīvojas mega daudz eneģijas, ko ieguldīt radošās idejās.

Es tikko pa 3kg notievēju un jau jūtu milzu jaudu.

Ja notievē 10 un vairāk kg, tad ir gan skaistums, gan veselība, gan izmainās enerģētika. Nu …vārdu sakot sākas jauna un laimīga dzīve.

Mīļie, esam tikko sākuši. Vēl priekšā 50 tievēšanas dienas.

Nāc un pievienojies! Kopā ir spēks un atbalsts.

Katru reizi ir tik milzīgs prieks par katras dalībnieces pārvērtībām. Bildītē Irina Dolgais

Piesakies ŠEIT vai https://ej.uz/nxdh

Atbildēt