Grozs

Tiešraides

Par RITUĀLMEDITĀCIJĀM un DARĪŠANU

Vai esi domājusi, kādēļ pirms svētkiem mēs gatavojamies?

Nu tā, ka sakop māju, izpušķo, sagatavo ēdienu, saaicinām viesus. Kādēļ?

❤️

Enerģētiski ir tā, ka caur to paceļam savu eneģiju un iegriežam jaudā (protams, ja pēc tam visi kopā saēdas šašliku un sadzeras aliņu, tad visa labā enerģija aiziet smagumā).

Svētku būtība ir enerģētiski atšķirties no ikdienas un iedot jaudu jaunam ciklam vai cēlienam.

Ja cilvēks attīstās, tad tas izskatās, kā kāpšana pa pakāpieniem. Svētki ir kā pati kāpšana, darba dienas un laiks ir kā platforma, kurā izstrādājam un uzstrādājam enerģiju. Un tad pienāk svētki un dēļ prieka, gatavošanās, jaudīgas enerģijas iegriešanas caur svecēm, ugunskuriem, dziesmām, dančiem – paceļam enerģiju, sapildāmies un tiekam augstāk. (nu, protams, viss var būt arī ar mīnus zīmi, kā jau iepriekš rakstīju par to piedzeršanos un pārēšanos….)

Mēs laimes terapijā un visos manos rakstos un sarunās runājam par vērtīgo un attīstību ar plus zīmi, tādēļ arī tagad – par to, kā izmantot svētkus un šo laiku, lai uzšautu enerģiju uz devīto vilni.

Lai to izdarītu – ir jāsagatavojas.

Ja runājam par sērfotājiem, kas ķer devīto vilni, viņi arī ir iepriekš sagatavojušies un jau ar dēli okeānā gaida vilni. Nav tā, ka sēž krastā restorānā un …. māk tikt uz viļņa. No malas skatīšanās vienmēr ir teorētiska.

Es aicinu jūs tiešām BŪT un DARĪT.

Tādēļ, mums būs trīs RITUĀLMEDITĀCIJAS, kurās tiešām sagatavosim savu enerģiju un enerģētiku svētkiem un pēdējā no trijām vēl nostiprināsim to ar īstu jaudu, ko izmantosim no Saulgriežu spēka.

Varat nākt, ja neko no tā visa neziniet un nekad neesat meditējuši.

Un varat nākt, ja meditācijas praktizējie diendienā.

Būs dažādi dziļumi, bet neapšaubāmi vērtīgi katram.

❤️

Es parasti daru tā, ka gatavojos. Man vispār patīk spēle ar enerģiju. Es attīru un dziedinu, un uzlādēju un ieguldu savu enerģiju apzināti. Man patīk dzīvot apzināti.

Jau no pašas pirmās savas grāmatas jums katrai stāstu, kā savus skapīšus vai istabas vai logus vai kādus priekšmetus tīrot, vienmēr zinu,ko manā zemapziņā tas sakārto.

Un velti domāt, ka tā nav.

Jautājums tik par to, cik dziļi vai cik plakaniski redzam pasauli.

Tie, kas dziļi, tie redz sakarību starp sakārtotu māju un savu enerģiju.

Aicinu jūs kļūt dziļiem un vērīgiem. Sākt vadīt savu dzīvi un Tu redzēsi, kā iemācīsies radīt savu veiksmi un saprast, kas kurā periodā ar Tevi notiek.

❤️

Kamēr esam blakus un Tu lasi manus rakstus un nāc uz manām nodarbībām, tikmēr es Tev parādu priekšā kā tas darbojas. Bet jēga tai visā ir iemācīties to saskatīt pašām.

Tā es reiz mācījos no kādiem lektoriem un autoriem, līdz ieguvu māku redzēt likumsakarības. Tā Tu mācies no manis tagad.

Ejam – es Tev parādīšu kā tas strādā.

Un šīs rituāl-meditācijas būs tieši par šo redzēšanu un enerģijas izmainīšanu, par sagatavošanos svētkiem un tikšanu uz devītā viļņa.

Pieteikšanās ŠEIT

vai ar anketiņu: https://ej.uz/nxdh

Atbildēt