Grozs

Tiešraides

Resurss audzē resursus

Man dzīvē daudzus gadus nebija spēka. Es kaut kā vienmēr iemanījos pārstrādāties vai pārnervozēties, vai nepaēst, vai neizgulēties un neatjaunoties. Tad man bija maziņš bērniņš, nevarēju izguēties – tātad, loģiski, ka spēka nav. Tad cēlām māju – daudz darba – spēka nav. Tad man kādā brīdī ir licies, ka varbūt jau “vecums klāt” un tagad tā ir jājūtas. Vai citā reizē man ir licies, ka varbūt šis ir sasprints laiks, un pēc tam atjaunošos. Un tā es sevi visādi apvārdoju un lielā mērā nelikos par šo tēmu ne zinis.

Bet nesen es izsludināju bezmaksas konsultācijas, un dēļ tā tagad daudz un bieži runāju ar cilvēkiem ļoti intīmās sarunās par viņu dzīvi. Un tas, ko redzu – pārsvarā galvenā problēma, ka trūkst resursu.

Un te nu, protams, katram ir savs stāsts. Kādam trūkst enerģijas, kādam uzdrīkstēšanās, kādam gribasspēks, kādam naudas nav, kādam nav nojausmas, ko gribētos…. Un šādi var turpināt bezgalīgi.

Bet skaidrs ir viens – trūkst resursu.

Tā kā man šīs konsultācijas ilgst jau otro nedēļu un iedomāto ceturtdienu vietā ir arī pirmdienas, trešdienas un piektdienas….

Tad man šķiet, ka ir jāpiedāvā par mazām naudiņām visiem vienots apjomīgs materiāls par to, kā atjaunot resursus un audzēt jaudu.

Protams, ka izrunāsim arī par to, kā pamanīt, ka tuvojas “iztukšītis” un laikus saskatīt zīmes, ka kaut kas jāpamaina.

Arī par to, kā nenonākt līdz tam, ka esam galīgi tukšā – vai spēka, naudas, laika vai citu resursu ziņā.

Starp citu vai zini teicienu “bagātais taupa laiku, nabagais naudu”. Par šo arī parunāsim, uztverot naudu kā enerģiju kopumā.

Vēl parunāsim par seno un zināmo teicienu “Bagātie kļūs vēl bagātāki, nabagie nabagāki”.

Šīs visas ir priekšā pateiktas patiesības, kas jāizprot un jāievēro.

Visuma likumi ir ļoti vienkārši. Dažkārt liekas, ka elementāri.

Tie esam mēs, kas nenoticam, ka viss tik precīzi strādā. Tad visu sačakarējam, un tad nezinām, kā nu atpiņķerēt. Bet īstenībā – “bagātie klūs bagātāki”.

Resurss audzē resursus.

Iedošu precīzus piecus soļus, kā atjaunoties un nonākt atkal pilnu resursu stāvoklī.

Mīļie, mēs esam savas dzīves autori – ir jāiemācās uzņemties atbildību un iegriezt visu atkal veiksmes un jaudas virzienā.

Piedevām – laiks tagad ir visjaudīgākais visā gadā. Pati daba mums palīdz. Tā vairo to, kas mūsos ir.

Ja Tevī ir deficīts – vairosies šis tukšums un deficīta sajūta būs ar katru mirkli jo lielāka.

Ja Tevī ir jauda, enerģija, pārliecība, pašapziņa – vārdu sakot viss, ko saucam par resursu – tas augs.

Tiekamies 19.jūnijā plkst.19.00 uz pusotru stundu apjomīgā seminārā ar nodarbību, praktiskiem soļiem un meditāciju tā, lai atspertos un ieietu saulstāvju enerģijā ar sapildītu energolauku.

Pieteikšanās ŠEIT

vai ar anketiņu: https://ej.uz/nxdh

Atbildēt