Grozs

NABADZĪGA UN BAGĀTA DOMĀŠANA

Par dzīves jēgu un domāšanu

Šorīt ar Tomu runājam par dzīves jēgu. Ir dzīvei jēga vai nav? Un kas ir dzīves jēga?
Kā jūs domājiet?
.
Tā kā tagad esmu ar skatījumu par nabadzīgu un bagātu domāšanu, tad varu izstāstīt:
Nabadzīga domāšana ir tā, kur ej pa riņķi, meklēdams to jēgu (dzīvei, notikumam, sev), un šaubies, un nevari noformulēt. Un tad prasi vienam, prasi otram – un neviens jau no malas to nevar ne pateikt, ne iedot.
Bagāta domāšana ir RADĪT pašam gan dzīves jēgu, gan vērtības, gan mērķus, gan dienas uzdevumus un dzīves misiju. Tu pats to noformulē un saskaņā ar tiem darbojies.
Negaidi no kāda.
.
Pēdējā laikā daudz dzirdu par 3D un 5D pārejām un vibrācijām, un Zemes transformāciju un man liekas, ka lielā mērā cilvēki tai visā ir galēji sapinušies.
Atkal jāsaka – bagāta domāšana ir netērēt tam visam spēkus un nemalt uz riņķi, bet tā vietā izveidot priekš sevis skaidrību un dzīvot saskaņā ar to.
Man pašai šai ziņā ir viegli – es saprotu, ka visa dusmošanās, kategoriskums, agresija, skaudība, nīgrums, slinkums utt (tas, ko agrāk visu laiku esam saukuši par tumsonību un svešvārda par TAMAZ) – tas ir tas 3D.
Pāreja – kurā esam visi šobrīd – kurā meklējam, praktizējam, maināmies, klūpam, krītam un tomēr ar katru brīdi augam – tas ir tas 4D (kuru ļoti reti piemin).
Nu un Satvas enerģija vai dievišķums, izbaudīšana, laime un mīlestība – tas ir tas 5D, bet nu varu pilnīgi godīgi pateikt, ka nepazīstu nevienu cilvēku, kas ikdienā būtu visu laiku šai enerģijā.
.
Lai vai kā – BAGĀTA domāšana ir radīt pašam savu vērtību sistēmu un izpratni un dzīvot saskaņā ar to.
Un protams “pastāvēs, kas mainīsies” – visu laiku pilnveidojot un audzējot gan izpratni, gan saprašanu, gan sajūtas, gan spēju pastāvēt par savām vērtībām un būt tajās iekšā.
.
Stabilitāte un augšana = bagāta domāšana.
Radošums = bagāta domāšana.
Iekšējs miers = bagāta domāšana.
Vārdu sakot gribēju jums parādīt piemēru, ka pilnīgi jebkurš temats, jebkura joma, par kuru domā, var būt ar bagātu un ar nabadzīgu domāšanu.
Nabadzīgais ir viss tas, kurā kļūsti nezinītis, nabadziņš, vārgāks, šaubīgāks, nevarīgāks.
Bagāta domāšana ir tad, kad kļūsti stabila un uz jauniem mērķiem vērsta,
Par šo visu jaunajā kursā: “Nabadzīga un Bagāta domāšana”.
Piesakies ŠEIT
vai ar anketiņu: https://ej.uz/nxdh

Atbildēt