Grozs

LAIMES SKOLA

LAIMES SKOLA enerģijai un spēkam

Mīļie, tā kā lutinu LAIMES SKOLU, tā citās grupās nesanāk. Laimes skola ir vienīgā, kurā ienāku live vai ierakstu KATRU DIENU.

Uzskatu, ka tieši tā ar mums notiek pārmaiņas. Ja darām katru dienu. Kaut pa pilieniņam. Kaut pa bišķiņam, bet izmaiņas pēc tam ar laiku ir mega jaudīgas.

.

Atceros savu 2004.gadu, kad biju pilnīga nelaimes čupiņa un savā dzīvē zaudēju visu, kas man bija svarīgs – ģimeni, darbu (jeb savas ideālās domas par to), savus sapņus par bērniem, nu vārdu sakot….man nebija nekā no tā, kas varētu būt laime.

Toreiz atbilstoši jutos – kā lūzere un pilnīgs nabadziņš.

.

Un aiz tā toreizējā izmisuma izdarīju gājienu, ko pēc tam uzskatu par savu pirmo lielāko atklājumu – ka pat ja Tavā dzīvē nekas nav tā kā Tu gribētu, Tu vari solīt sev vai Dievam, ka dzīvosi laimīgi – un pildīt to.

Es tieši tā izdarīju. Teicu Dievam “es esmu izgāzusies pilnībā savās acīs un, mīļais Dievs, izšķērdējusi visu, ko man devi. Bet no šī brīža, neskatoties uz to, ka man nekā nav – es dzīvošu laimīgi TEV par godu”.

Un no šī mirkļa vienīgais, ko vaktēju, lai jūtos labi. Lai man ir labsajūta un laime.

Jā, man nav bērnu. Jā, man nav vīra. Jā man nav mājas vai dzīvokļa un es dzīvoju īrētā vietā. Bet….es TAGAD SĀKU DZĪVOT LAIMĪGI.

.

Un tālākais man likās kā brīnums, jo mana dzīve sakārtojās jomu pa jomai.

Tagad jau zinām, ka tā ir likumsakarība, un ļoti daudz likumu to apstiprina “ārējais atspoguļo iekšējo”, “visi man labi bija, ja es pati laba biju”, “līdzīgs pievelk līdzīgu” utt.

.

Mīļie, šomenes Laimes skolā runājam par attiecībām. Septembrī būs enerģijas, enerģētikas un spēka tēma – kā lai dzīvojam jaudīgi, gaiši un mīlestības pilnas.

Abonēsana tikai 30eur par 30dienām:

https://ej.uz/sf7y

Bildīte: no Augustes iedvesmas dārzs

Foto: Baiba Dorne un #ADBDfoto

Atbildēt