Grozs

KLĀTIENES PASĀKUMI

Kopā būt

Tās mūsmāju tikšanās ir tik … īpašas. Atvadāmies ilgi un vēl stāvam pie durvīm un vēl parunājam un vēl…jo nemaz nekārojas projām braukt.

.

Tad nu stāstu, ka tā īsti pie mums šogad var atbraukt vairs tikai vienu reizi un tas būs 16.decembrī uz pārgājienu, sarunām, 2024.gada astro un piparkūku cepšanu.

Šis būs ļoti sadzīviski neformāls pasākums, lai pēc iespējas mājīgākā vidē un formātā būtu iespēja izrunāt visus jautājumus, kas sakrājušies. Pārgājienā ar mums kopā nāks astroloģe Inese Kregere un stāstīs par 2024.gada astro, kā arī katrai dalībniecei individuāli apstrādās viņu piedzimšanas datus un izstāstīs individuālo stāstu.

Pārgājienā iesim kopā ar Matīss Zacmanis un viņa vēja suni Pērli.

Tā ir īpaša dāvana, ka šādi katrs varam izrunāties ar Matīsu par sev varbūt vēl nesaprotamo Zemes pārejas un transformācijas kontekstā.

Mājās būs Toms Prisjolkovs – kuš droši vien kādā brīdī varēs izstāstīt par savu Kanālu. Parasti tas visiem ļoti interesē.

Jā un visu laiku ar visiem kopā būšu es.

.

Plāns tāds, ka

10.00 atbraucam, padzeram tēju un uzreiz ejam pārgājienā. 16km. Sarunas un baudīšana.

(pagājušo reizi gājām 18km un vispār nepiekusām. Kopā ejot laiks paiet nemanot, piedevām – tālākajā punktā Toms atbrauc ar tēju/kafiju un našķiem, lai stiprinamies atpakaļceļam).

14.30 pusdienas.

Un uzreiz pēc tam taisām “rūķu darbnīcu” ar piparkūku cepšanu. Ja jums ir rūķu cepuses – esat laipni aicināti paņemt tās līdzi.

Kamēr darbosimies virtuvē, tikmēr runāsim.

Kā tas vienmēr latviešiem ir bijis, pirms vēl “retrītiem”, “semināriem” un “sieviešu apļiem”. Agrāk tas viss notika saimes istabā vai virtuvē darbus darot. Tāpat visu izrunāja un uzzināja. Tikai sauca citos vārdos.

Mīļie, un beigsim pirms 18.00, jo savukārt plkst.18.11 mums ar Matīsu ir tiešraide Kvantu lēciena grupā.

Par pārgājienu neuztraucies. Mēs to kopā paveiksim. Bet ja kādam būs pa grūtu, Toms atbrauks pakaļ un atvedīs mājās ātrāk.

Dalībasmaksa 60eur (tai skaitā nodarbība, pusdienas, kafijas pauze un astro)

Pieteikties varat, sūtot sms man uz telefonu 22049000 vai rakstot uz epastu ineseprisjolkova@gmail.com

Protams, ir mums vēl pasākumi Gaismas saimei, kas ir jau kā slēgtā grupa. Gan 17.decembrī, gan Vecgada vakarā, bet tur tiekamies tie, kas jau Bāzes kursu un aktivāciju esam izgājuši.

Vakar šāds pasākums mums bija.

Nu un nākamo Bāzes kursu plānojam.14.janvārī, bet par to tad vēl rakstīšu citu reizi, kad nāks drusku tuvāks.

Bildītes no vakardienas

Atbildēt