Grozs

Ineses raksti

Četri dzīves līmeņi 1.daļa SĀKUMS

Mana galvenā rūpe un arī talants, ir parādīt un palīdzēt saprast kā var sakārtot savu dzīvi. Es kaut kā redzu likumskarības un to, kā katrs sev varam palīdzēt.

.

Pēdējo laiku doma, kuru šodien gribu Tev izstāstīt, man ir par to, ka bieži vien cilvēks savu dzīvi kārto plakaniski tieši tajā, kas notiek. Ar vīru/sievu, bērniem, kolēģiem, priekšniekie, klientiem.

Bet īstenībā tās ir tikai sekas dziļumam, kas ir mūsos katrā.

.

Katra situācija mūsu dzīvē ir saistīta ar vairākiem līmeņiem, kurus tā diezgan vienkāršoti varētu iedalīt četrās lielās daļās:

Personīgais

Dzimtas

Iepriekšējo iemiesojumu pieredze

Galaktiskais

.

Personīgais ir mūsu attieksme. Pozitīvais/negatīvais. Personīgie aizvainojumi. Personīgā pieredze, bloki, šabloni, stereotipi, kas neļauj tikt uz priekšu.

Vai zināji, ka attiecības ģimenē, partnerattiecības, romantiskās attiecības un attiecības vispār – ir pa tiešo saistītas ar Tavām attiecībām ar mammu.

Savukārt jebkuri sasniegumi, karjera, nauda, amati, veiksme, izdošanās, novērtējums – tas viss ir par to, cik ļoti cieni savu tēti un lepojies ar viņu.

Daudzi no mums nespējam sakārtot jau šo vienu pozīciju.

Bet ir nākamais: dzimtas programmas, kuras strādā neatkarīgi no tā, vai par tām zinām, vai nē.

.

Piemēram, izvešana uz Sibīriju, mantas nacionalizēšana, dzimtu naidi dēļ mantas, mantojumu dalīšana, milzīgs trūkums iepriekšējās paaudzēs, lieli zaudējumi – būtu naivi domāt, ka tas nekā mūs neiespaido, kaut bijis pirms mūsu dzīves un nekā pa tiešo mūs nav skāris. Bet dzimtas atmiņa paliek, stāsti, fotogrāfijas, kas nemanāmi mūs ietekmē.

(izstāstīšu mazu stāstu no savas dzīves. Kad ievācāmies savā jaunajā mājā, man ļoti skaidri strādāja programma, ka “jādzīvo un jābauda, pirms to visu mums atņems”. Un es neesmu piedzīvojusi izsūtīšanu. Es nezinu kā ir, kad atņem mantu. Bet….Toms ir uzaudzis divstāvu lielā mājā Jūrmalā (Bulduros), kuru cēla viņa vectēvs, bet padomju laikos viņiem uz četriem cilvēkiem bija “iedalīta” 11m2 istabiņa bez virtuves, wc, un dušas. Tur nebija, kur nolikt ledusskapi. Tur nebija, kur nolikt četras gultas.

Tagad, protams, šī māja atkal pieder dzimtai.

Bet dzimtas programmas jau strādā ne tikai par mantu. Tikpat labi par veselību. Tikpat labi par attiecībām. Par atkārtotiem scenārijiem.

Tu nezini, kādēļ dari tieši tā, bet izrādās atkārto vecāsmammas likteni.

.

Nākamais līmenis ir – iepriekšējo dzīvju pieredze.

Es nezinu vai ir vairs kāds, kurš domā, ka mēs piedzimstam kā baltas lapas un sākam savu dzīvi no dzimšanas brīža visi ar pilnīgi vienādiem noteikumiem.

Es teiktu, ka mēs katrs uz to brīdi jau esam uz ļoti dažādiem pakāpieniem. Un jā – ķermeniski mēs visi sākam savu gadu skaitu no piedzimšanas brīža, bet tas, kā mēs augam, attīstāmies, izpaužamies un ko saprotam, vai nesaprotam, ir pat ļoti saistīts ar mūsu pieredzi iepriekš.

Vislabāk to redzēt, kad satiekas divgadnieki un trīsgadnieki – tur uzreiz redzams, kurš ir līderis, kurš atbalstītājs, kurš sava ceļa gājējs, kurš vērotājs. Un katram savas likteņa raksts.

Kad dzīvē ir “iesprūdusi” kāda situācija un nespēj tikt ar kaut ko galā, var gadīties, ka tie ir iepriekšējo dzīvju neizstrādātie uzdevumi un Debesu līgumi, ko esam apņēmušies atrisināt šai dzīvē.

.

Un tad vēl ir galaktiskie uzdevumi un līmeņi.

Par šo mēs maz zinām līdz brīdim, kad mūsos atveras spēja saskatīt un sajust smalko lauku. Bet tas jau nenozīmē, ka tas pirms tam nav ietekmējis mūsu dzīvi.

Piemēram, mana dzīve lielā mērā bija pakārtota Jaunās Zemes piedzemdēšanai. Viss dzīves scenārijs pakārtots tieši tam. Bet vai es par to kaut nojautu un zināju? Taču ne. Labi, ka man tagad ir izstāstīts.

Un tā ir ar daudziem – Debesīs notiek lieli darbi, kuros piedalāmies, bet ķermenī pēkšņi saslimstam, vai netiekam ar kaut ko galā, jo mūsu liela enerģija ir aizņemta tur.

.

Ko ar šo visu informāciju darīt?

Nākamos rakstos par to parunāsim.

Atbildēt