Grozs

ieelpo laimi un mīlestību

Galvenais vārds attīstībai ir DARĪŠANA

Mīļie, galvenais vārds attīstībai ir DARĪŠANA. Ir jāizstrādā uzņemtās zināšana vai informācijā, ir jāizlaiž caur visām čakrām enerģija, lai tā ieietu zemē.

Es tik daudz satieku cilvēkus, kuriem dzīvē ir iestājies vai nu stagnācijas vai sagrūšanas periods. Un ar zināšanām tur viss ir kārtībā. Mums ar draudzeni pat ir teiciens “teoriju mēs visi zinām”, bet…. kādēļ tad dzīvē viss jūk un brūk vai citā gadījumā vienkārši nekas nenotiek no tā, ko gribētos.

.

Tur ir tikai viens izskaidrojums, ka cilvēks neDARA to, ko zina. Viņš/a neizstrādā savas zināšanas. Un tad sanāk tas, ko reiz jau esam runājuši – uzkrātās zināšanas aug un aug un enerģētiski veidojas liela galva un “mazs ķermenītis”.

.

Tādēļ, mīļie, man pēdējo laiku piedāvājumos ir tik daudz tieši darīšanas.

Vai nu braukt un iesaistīties – iet pārgājienos, darboties kopā kādās praksēs, meditēt, elpot, tīrīt enerģiju. Vai arī online – sākam jaunu kursu “Ieelpo laimi un mīlestību” – kur katru darbadienu būs kāda prakse, ko tieši secīgi DARĪT.

.

Mīļie, manā dzīvē viss notiek viena iemesla dēļ – tādēļ, ka es pielietoju to, ko iemācos, un tādēļ, ka es visu laiku atrodu to, ko atkal mācīties vai praktizēt.

Šobrīd man ir plānā – gan klusēšanas retrīts, gan pārgājiens ar grupu, gan individuālais seanss laika līniju dziedināšanai un šis būs arī mūsu Gaismas ģimenes grupai nākamā kopāsanākšanā, elpošanas prakses, meditācijas, tantra, vokālās nodarbības (kas arī ir ļoti meditatīvas, jo mācos meditatīvos dziedājumus)…

Vēl mani interesē stāvēšana uz naglām. Arī to pavisam drīz darīšu…

.

Kādēļ tik daudz visu ko praktizēju?

Tādēļ, ka jūtu, ka vajag. Man ir bijuši parāk ilgi teorētiskie gadi, kad tikai runāju, runāju, runāju un runāju. Līdzsvaram man tagad vajag daudz cita.

Protams, manā gadījumā es neesmu grāvī dēļ tā, ka vienmēr daru praktiskus darbus. Izmazgāt, izgludināt, izberzt, sakopt, uzklāt, pēc tam salikt pa vietām – tā ir mana ikdiena.

Bet..jutu, ka vajag ko vairāk un dzīve uzreiz dod iespējas.

Kā es smejos “man pa durvīm mājās ienāk nākamais Skolotājs, Meistars vai Pavadonis, kas prot tieši to, kurā virzienā gribu iet”.

Un parasti es neturu sveci zem pūra un dalos ar to arī ar jums.

Ir mums sava meditētāju saime, ir tantras grupa, tagad veidošu grupu klusēšanas retrītam… Vienmēr jau ir cilvēki, kas līdzīgi domā un grib līdzīgu pieredzi un varam kādu laiku paiet kopā.

.

Mīļie, bet ļoti daudz es izdaru viena.

Pati savā nodabā katru dienu ko iemācos un ko izstrādāju. Tādēļ jaunais kurss “Ieelpo laimi un mīlestību” ir tieši par to – ko darīt soli pa solim katru dienu.

Kurš grib ar mani – nāciet. Ierakstīšu tēmu katru darbadienu (brīvdienās atvilksim elpu) un vienu reizi nedēļā būs tiešraide, kurā pārrunāsim kādu tēmu dziļāk un sasauksimies kā mums iet.

.

Pieteikšanās ŠEIT

http://www.pavasarastudija.lv/preces/inese-prisjolkova-ieelpo-laimi-un-milestibu/

Un kā parasti anketiņa: https://ej.uz/nxdh

Bildīte no svētdienas – kristālu trauku skaņās

Atbildēt