Grozs

KANĀLS

Jautājam. Atbild TOMA KANĀLS

Ko KANĀLS saka par šī brīža skolu slēgšanu Latvijā un ne tikai Latvijā, vai tas varētu nozīmēt, ka mums jārada pavisam jauna izglītības sistēma, kur bērni var mācīties patiesas un īstas zināšanas?

Te vietā uzreiz ir teiciens, ka Zivs pūst no galvas. Skolas ir tikai viens no posmiem. Visā sistēmā viss pūst un grūst. Tas viss ir saistīts. Un tas, ka bērni netiks mācīti šajā, esošajā sistēmā, nav sliktākais variants. Alternatīvas jau būs loģiski. Tukša vieta nekur un nekad nepaliek. Un alternatīvas būs labākas. Bērnus nākotnē rāda izglītotus.

Esmu ļoti daudz domājusi par veģetārismu. Ko kanāls saka par gaļas ēšanu?

Tas ir pilnīgi bez atšķirības. Cilvēks var ēst un neēst gaļu. Tas neko nemaina cilvēkā. Cilvēki visos laikos ir gan ēduši, gan neēduši gaļu. Jautājums ir par to, kādās frekvencēs cilvēks nokļūst. (3D, 4D, 5D, ir vēl augstākas). Tā pat nav cilvēka izaugsme, tā ir kopējā izaugsme. Dvēsele kopā ar fizisko ķermeni, ar apziņu ir sasniegusi līmeni, kad ķermenis vairs nevar gaļu ēst un tad tas ir līmenis, kad cilvēks to vairs nedara. Šī nav vienīgā pasaule, kurā tā notiek. Tam visi ir gājuši cauri.

Gribētos zināt ko Kanāls saka par naudas attīstību? Vai nākotnē valdīs kriptovalūta un naudai kādu mēs tagad pazīstam? Vairs nebūs vērtība? Vai tādas izmaiņas ir gaidāmas un cik drīz?

Tuvākajā nākotnē viss būs pa vecam. Būs vairāk elektroniski norēķini, bet būs arī papīra nauda, nekur tā nepaliks. Būs kriptovalūta, un nāks vēl klāt. Bet ilgtermiņā naudai kā tadai vispār nebūs nekādas vērtības. (Inese jautā: Tālāk nekā mūsu dzīve?)… Tas ir iespējams arī mūsu dzīves laikā, bet tas ir atkarīgs arī no apstākļiem. Nav tas akmenī iecirsts.

Kāpēc ir cilvēki ar īpašām vajadzībām?

Tādi līgumi ir saslēgti. Tas ir viens. Otrs, atnākot dvēselei uz Zemes, dvēsele nedabū to, ko bija paredzējusi. Dvēsele nāca piedzīvot ko citu, bet tas piedzīvotais vai nu ārēju apstākļu dēļ, vai mijiedarbojoties ar ārējiem apstākļiem, rada situāciju, kura ir nesaderīga.

Mazi bērni piedzimst ar īpašām vajadzībām…karma bērnam vai karma vecākiem ?

Gan, gan. Kad mazs bērns tāds piedzimst, tā drīzāk nav karma, bet dvēseles pieredze, ko tā nākusi piedzīvot. Bet tā var būt arī karma no iepriekšējām dzīvēm un tās var būt saistītas lietas. Arī vecākiem tā ir pieredze. Tas nav vienkāršs jautājums, tāpēc, ka te ir gan karma, gan izvelētā pieredze. Jo dvēsele jau skatās, kas viņai ir nepieciešams. Otrs variants, kad dvēsele skatās, ko iepriekšējās dzīvēs
nav izpildījusi, un dodas izpildīt.

Man bērnam katru nakti slapja gulta, bet drīz būs jau 12 gadi. Kā to atrisināt?

Šādi gadījumi ir ļoti daudz un jūs velti uztraucaties. Nav jāsatraucas, bet vajag pasekot, lai bērns jūtas mierīgi un droši. Jāpavēro, ko viņš skatās, ko klausās, lai nav pārmērīgs stress. Visticamākais, ka bērnam arī ir kāds iekšējais stress vai bailes. Jums pašiem mājās tas jāpavēro, bet pārdzīvot par to nevajag.

Ja man ir bijušas 10 neveiksmīgas grūtniecības, kāpēc man tādas mācības ir jāiziet? Esmu vesela, ārsts vainu neatrod.

Tādu gadījumu ir daudz. Variants, ka īsti nepiesakās neviena dvēsele, kurai būtu interese par šādu eksistences modeli. Otrs variants: ne visu ārsti vēl var pateikt. Vēršaties vēl un mēģiniet, jo vispār visām sievietēm ir paredzēti bērni.

Kāpēc ir ļoti resni cilvēki kuri ļoti pūlas notievēt bet neizdodas? Visādas diētas un sports nepalīdz? Ko tas varētu nozīmēt. Ko cilvēks dara nepareizi?

Tas var būt mantojums no iepriekšējām dzīvēm, kas nerisinās. Ir jums hipnoterapeiti, kuri var palīdzēt šo risināt. Bet otrs variants, ka fiziskajam ķermenim ir slimība.

Vai pasaule ir pasaules kara priekšvakarā? Ko mēs katrs varam darīt, lai novērstu šos draudus?

Nē, nav.

Kuras ir enerģētiski spēcīgākās vietas Latvijā vai Eiropā, un ko tās var dot cilvēkam, kas tās apmeklē?

Latvijā ļoti daudz, Eiropā arī ļoti daudz. Latvijas Ziemeļu daļā, Alūksnē, Smiltenē, Zemgalē, Kurzemē. Latvijā ļoti labs strāvojums. Es labāk pateikšu kur nav īsti spēcīgas. Lielpilsētas nav īsti spēcīgi, tur ir smaga enerģētika. Latvijā tādu daudz nav, bet Eiropā varat paskatīties kartē.

Kad Zeme pāries (sāks pāriet) uz 5D, kas notiks ar visu, kas ir uzcelts un izveidots – fabrikas, iestādes, visas infrastruktūras. Vai tas viss iekš 5D laikmeta būs vajadzīgs?

Zeme jau pāriet. Tā ir procesā. Tas ir diezgan sens process. Cilvēki ir ļoti izmainījušies, ja paskatīsieties uz sevi no malas, jūs jau esat izmainījušies. Pārejā uz 5D ļoti daudz kas grūs, jo būs dabas katastrofas, tās sagraus to, kas zemei ir traucējoši, tāpēc lielpilsētas, kuras mums sabūvējuši to planētu iedzīvotāji, kuri šeit mitinās. Viņiem vajag betonu un tie cilvēki, kuri ir viņu pārņemti, atkarīgi no tiem, viņi šobrīd ļoti zaudē savas pozīcijas. Datumus neviens nav noteicis, vismaz man.

Kā attīrīt, uzlabot konkrētas vietas enerģētiku, lai tā būtu dziedinoša cilvēkiem?

Jautājums par dārzu, parku. Cilvēkiem vajagot šai parkā mainot vietas meditēt, taisīt grupā rituālus, kas dod spēcīgu enerģētiku. Nelietot neko sliktu, kas traucē augiem augt…

Mēs esam saņemuši neskaitāmi daudz atbildes uz visdažādākajiem jautājumiem un turpinām saņemt.
2 stundu gara tiešraide ar jautājumiem un atbildēm ir pieejama mūsu facebook 100 apņemšanās dienas lapā. Dziļāk, plašāk un individuālāk mēs to visu runājam grupā Toms Prisjolkovs K A N Ā L S Ir arī iespēja sarunāt ar Tomu individuālu sarunu TOMA K A N Ā L S

Atbildēt