Grozs

MENTORINGS

Jaunā domāšana ir, ka zini, ko gribi – noskati, kurš to jau ir sasniedzis un mācies no viņa

Vēl arvien nezinu vai “mentors” ir īstais vārds, bet pagaidām, lai iet.

Tikko ar Tomu runājām, ka tas ir kā dzīvē, kad brauc ar mašīnu un pēkšņi iegrimsti un pienāk kāds cits vai pat vairāki un izstumj. Vai citu reizi (it īpaši sievietēm) var gadīties, ka iebraucam tādā vietā, kur neprotam izbraukt. Tad piesēžas kāds cits pie stūres un izbrauc mūsu auto. Pašas braucam tālāk.

Mentors ir šis kāds, kas palīdz izairēt. Viņš vienkārši redz kā to izdarīt. Vai nu pieredzes dēļ, vai jušanas un intuīcijas, vai zināšanu dēļ.

Mentora programma ir tieši šāda izstumšana, izrullēšana, izbraukšana, palīdzēšana, pateikšana priekšā. Zin kā – kad esi pie stūres, bet otrs ārpusē rāda, cik vēl var padot atpakaļ vai uz priekšu, lai neapskādē mašīnu.

Un tev jau nevajag, lai otrs mūžu mūžos brauc ar tevi. Bet tai brīdī bija ļoti noderīgi.

Ir jaunās paaudzes domāšana un vecās paaudzes domāšana. Tam nav saistības ar gadiem, bet es esmu piedzīvojusi abas.

Vecā domāšana ir, ka es esmu pats gudrākais un tik ilgi eju cauri savai dzīves pieredzei, kamēr visu saprotu (vai nesaprotu) un sasniedzu (vai nesasniedzu).

Jaunā domāšana ir, ka zini, ko gribi – noskati, kurš to jau ir sasniedzis un mācies no viņa.

Vislabāk, ja vari viņam samaksāt un viņš kādu brīdi tevī ieguldās – iedod savu enerģiju un redzējumu.

Ja pieliekam klāt zināšanas par enerģiju un enerģētiku, tad ir tā, ka būšana vienā laukā ar cilvēku, kurš ir tur, kur tu gribi būt, uzpilda Tavu energolauku.

Es zinu, ka šim ir milzīga vērtība un tas maksās 1000eur, bet šobrīd ir divas vietas, ko paņemšu par 750eur pa trīs mēnešu darbošanos kopējā saiknē.

Bezizmēra daudzumu paņemt nevaru. Jau šobrīd ir 9 dalībnieces. Katrā ieguldos 100%. Ir gadījumi, kad sākumā airēju vai stumju viena. Ir gadījumi, kad dalībnieces zemapziņa tā pretojas pārmaiņām un tik ļoti iekrampējas ego programmās, ka paliek slikti un uznāk slimība.

Pa šo laiku man jau ir tik daudz pieredzes, cik nekur citur nebūtu iespējams šo iegūt.

Mentora programma ir individuāli radīta programma tikai TEV.

Uzņemu tikai tos, kur redzu – rezultāts būs.

Ja man ir šaubas, neņemu.

Tieši tas, ka Tu pati gribi mainīt esošo situāciju, ir rādītājs – būs vai nebūs. Svarīgs ir lēmums. Svarīgi, cik ļoti gribi.

Ja jūti, ka gribi pieteikties, raksti man uz epastu ineseprisjolkova@gmail.com ar atzīmi “Mentora programma 750” vai sms uz telefona nr 22049000.

Iepriekš sazvanīsimies ar video zvanu, noskaidrosim, ko tieši gribi savā dzīvē izmainīt un vai redzu, ka varu Tev palīdzēt. Ja varu – tad vienosimies un darīsim.

Bildītē

2004.gads. Man pilnigi nav spēka. Tai mirklī zaudēju visu, kas man svarīgs. Ģimeni, darbu, naudu, spēku.

Vecāki ir atbraukuši pie manis un reāli dod savu enerģiju, lai tieku šim cauri. Viņi palīdz izairēt.

Atbildēt