Grozs

MENTORINGS

Netrenēta acs cilvēku vispār neredz

Vai turpināsim sarunu par opusumiem? (uh, cik mīļš mums pēdējā laikā šis dzīvnieciņš. Paldies, viņam par šo ieraumu nēsāt savus bērniņus uz sevis).

Mūsu sarunās katru šo “bērniņu” salīdzinām ar saviem stereotipiem un Ego programmām, kuras barojam un kuras mūs bremzē un dažkārt smacē nost.

“Ko par mani padomās”, “lai kaut ko sasniegtu ir smagi jāstrādā”, “neko nezinu un neko nesaprotu”, “labāk nebāzies, ka nedabū “pa galvu””, “vieglāk kamielim caur adatas aci izlīst, nekā bagātajam iekļūt paradīzē”, “manta sabojā cilvēku”…..

Šo sarakstu varētu turpināt līdz lapas apakšai un vēl…

Kad vadu sarunas Mentora programmā, mans galvenais uzdevums ir atpazīt un vērst uzmanību uz katru no šiem Ego izdomājumiem. Es skatos un redzu sev pretim brīnišķīgu, jaudīgu, skaistu, gaišu sievieti, kura man stāsta kā nevar šo vai nevar to, no sākuma man neiet bilde ar saturu kopā, līdz saprotu un sajūtu, ka viņa to visu par sevi ir izdomājusi vai saklausījusies. Tas viņu nelaiž uz priekšu.

Viņa dzīvo, ejot pa riņķi un barojot “oposuma bērniņus” un stiepjot tos visur līdzi.

Pa priekšu redzam šīs Ego programmas, un tikai tad pašu cilvēku.

Netrenēta acs cilvēku vispār neredz.

Mīļie, abas iepriekšējās vietas Mentora programmā nu ir aizņemtas, tagad varu piedāvāt vienam par 1200eur uz trīs mēnešiem. Vislabāk, ja galvenā programma ir par pašrealizāciju, bet saprotu, ka pa vidam uzpeldēs viss kas cits.

Kā saka – pieprasījums, ko cilvēks saka, nekad nav īstā tēma, kura mums jāizstrādā.

Īstie ir oposumu bērniņi un kā tikt pie sevis. Jo tikai tad, kad iepazīstamies ar sevi, iekļūstam resursā, kādu iepriekš nekad neesam pazinuši.

Ja gribi pieteikties uz vienīgo individuālo vietu Mentora programmā, raksti man uz epastu ineseprisjolkova@gmail.com ar atzīmi “Mentora programma 1200”.

Tikai vienu.

Bišķi vēlāk uzrakstīšu rakstu par programmu ekspertiem un grupu vadītājiem, ko nosaucu “mentori mentoriem”, kuru vadīsim kopā ar Tomu un tas sāksies 12.aprīlī. Maksās 2000eur uz diviem mēnešiem. Šis būs intensīvs kurss Zoom platformā. Lai iekļūtu kursā, iepriekš ar katru būs video saruna.

Atbildēt