Grozs

MENTORINGS

Visiem, kas strādā ar cilvēkiem

Šis raksts visiem, kas strādā ar cilvēkiem. (tātad visiem)

Jūs domājiet, ka tie, kas ir uz skatuves (dzīves skatuves vai reālās) vai vada grupas nav dažkārt nobijušies, uztraukušies un neraud spilvenā?

Varu jums pateikt, ka visi mēs, kas esam radzami, jo ejam cilvēku priekšā, izdzīvojam pilnu spektru ar emocijām un mācībām. Pat vēl vairāk. Mūsu mācības, kritieni, nesanākšanas vai grūtumi ir visiem redzami.

Man pašai nav ilūziju ne par vienu cilvēku, ka viņam nu gan ir viegli.

Viņš tur īzī iet priekšā un “māca visus dzīvot”.

Tā nav. Lai viņš tiktu līdz tam, ka pa īstam var stāvēt auditorijas priekšā un publika viņu sadzird un uztver nopietni, tur pudu sāls ir jāizēd.

Un runas māka, strukturēta domāšana vai harizma ir tikai ārējais, par ko vienmēr aizdomājamies. Svarīgākais nav acīm redzams.

Laiku pa laikam esmu dzirdējusi un redzu uzstāšanās ar iemācītām zināšanām. Laiku pa laikam dzirdu, cik grūti savākt grupas vai izveidot pasākumus. Cik grūti pelnās nauda.

Saku – laiku pa laikam, bet īstenībā tā ir diezgan bieži.

Tai brīdī, kad sāc strādāt ar cilvēkiem (un īstenībā mēs pilnīgi visi strādājam ar cilvēkiem), tad sākas kādas likumsakarības, par kurām ir jāzina.

Lai cilvēki Tev kā ekspertam sekotu, lai Tu pa īstam vari palīdzēt sasniegt rezultātu, ir godīgi jāpalaiž savas Ego programmas, kuras …. cilvēki redz, pirms ierauga Tevi.

Un arī bailes vai nevarēšana – tie visi ir tie oposumi – tās Ego programmas, no kurām ir vērts atbrīvoties, lai audzētu daudz lielāku sevi.

Maziņš – ir bērniņš – un tā jau atkal ir Ego programma.

Tādēļ, mēs ar Tomu esam gatavo novadīt programmu grupu vadītājiem, ekspertiem, metoriem, terapeitiem vai koučiem.

Visiem tiem, kas palīdz cilvēkiem dzīvot labāk.

Mīļie, man ir prakse jau 15 gadus gan ar semināriem, gan tiešraidēm, gan ar milzu grupām, kur ir simtiem un tūkstošiem cilvēku (100dienās), gan ar mazām grupiņām, kur esam kopā pavisam ģimeniskā gaisotnē.

Pēdējā mēneša laikā esmu kļuvusi par mentori vai “nastavņiku” (kurš gan spētu šo ietilpīgo vārdu iztulkot latviešu valodā).

“Nastavņiks” ir tas, kurš iestājas par tevi. Kurš palīdz tev tikt galā ar esošo situāciju, jo viņam ir vai nu zināšanas, vai pieredze, vai kāda konkrēta metode, paņēmieni, vai viss kopā – kā mūsu gadījumā abiem ar Tomu.

Es negribētu saukties nekā. Jebkurš nosaukums tikai ierobežo. Arī vārds “mentors” vai “nastavņiks” (ko nespēju iztulkot).

Bet skaidrs ir, ka labprāt palīdzu Tev kļūt jaudīgākai savā darbā ar cilvēkiem. Spēt piesaistīt vairāk cilvēku un gūt labāku rezultātu, nopelnīt vairāk naudas un augt pašai kā personībai.

Divi mēneši ciešā saiknē ar mums, ar ZOOM sesijām, katrai konkrētu situācijas analīzi, konkrētiem uzdevumiem, individuālo Toma Kanāla skatījumu.

Dalība programmā maksās 2000eur uz diviem mēnešiem.

Galvenais uzsvars – lai Tev un Taviem klientiem būtu rezultāti.

Pieteikšanās pie manis uz epastu ineseprisjolkova@gmail.com ar atzīmi “mentori mentoriem”

Sāksim 12.aprīlī.

Bildīte no pasākuma sestdien

Atbildēt