Grozs

KANĀLS

Jauns mēnesis TOMA KANĀLĀ

Mīļie, mūsmājās svētki turpinās.

Šodien Toma dzimšanas diena un tieši šogad kaut kā jau kopš rīta gatavojamies. Ir svinīga sajūta un gaidīsim viesus.

Šomēness ir arī mūsu kāzu jubileja, kad svinēsim Dzintara kāzas. Piecpadsmit gadi.

.

Piecpadsmit mani laimīgākie dzīves gadi.

Paldies, Tom!

Tā ir tāda laime satikt savu saderīgo cilvēku un prast to novērtēt. Prast novērtēt viņu un pašu to satikšanās brīnumu.

.

Kas mūsu dzīvē ir visvērtīgākais?

Tas, ka visu laiku augam kopā.

Nu tā, ka slīpējamies kā dimanti, lai var mirdzēt.

Tomam šis gads bija milzīgs izaugsmes un Kanāla atvēršanās gads. Tieši vakar viņa grupā, esot tiešraidē, nodomāju, cik tomēr fenomenālas spējas tās ir.

Viņš var ieiet un iziet.

Var ieslēgt un izslēgt.

Viņš prot pieķļūt pie atbildēm uz jebkuriem jautājumiem.

.

Kad es eju elpošanas ceļojumos un tiešām izdaru fantastiskas lietas Augšā, iepriekš nekad nezinu, kas tas būs. Un var gadīties, ka nebūs nekā.

Bet Tomam tā nav. Viņam vienmēr ir prasme piekļūt Kanālam un pārraidīt mums vajadzīgās atbildes. Vēl nav bijis, ka būtu šķērsām.

Līdz niansēm un pat sīkumiem (priekš manis) – kā piemēram laika apstākļi – viss sakrīt pēc tam ar realitāti.

.

Vakar runājām par ārkārtīgi interesantām lietām. Par kristāliem un briljantiem, kurus nēsājam kā rotas. Ka pret to ir jābūt ļoti uzmanīgiem, jo kristāls vai briljants ir kā spogulis, kas atdos un pat paspilgtinās to, kas ir Tevī.

Uzreiz ieinteresējāmies personīgi. Man laulības gredzenā ir briljanti. Ritai laulības gredzenā ir briljanti. Matīss parasti kaklā nēsā kristāla piramīdu. Mums mājās ir kristāli, kas atnākuši pie mums tieši pēdējā gada laikā, kopš mums ir ļoti tīra enerģija gan pašiem, gan mājās.

Es vēl arvien ilgojos pēc ļoti liela briljanta gredzena. Un pie sevis domāju, nu kādēļ man vēl arvien to gribas. Tagad zinu.

Vakar Toms no Kanāla teica – ka šādi kristāli vai briljanti ir kā bērns, kas piedzimst ģimenē. Tieši tik vērtīgi un tieši tik dziļas attiecības. Kristaliem nevajadzētu būt nomestiem un noputējušiem kaut kur plauktā.

Vakar runājām arī par Nameja gredzenu un tā simbolisko spēku vēl pirms tas ieguva šo nosaukumu.

Nēsāju mammas dāvātu Nameja gredzenu diendienā. Visu laiku gribu pierunāt Tomu, lai varu arī viņam pasūtīt un to uzdāvināt, lai mums abiem ir.

.

Mīļie, paldies par sveicieniem Tomam.

Un man ienāca prātā doma – ja tiešām no sirds gribat ko Tomam un mūsu ģimenei uzdāvināt, tad esat laipni aicināti pieteikties Toma Kanāla grupā. Būs ārkārtīgi skaista dāvana mēneša garumā mums un jums visiem kopā.

Jautājumi kļūst arvien interesantāki un dziļāki. Mūsu pašu sarunas tiešraidēs līdz ar to arī.

vai https://ej.uz/nxdh

Mīļie, lai jums skaists un saulains pavasaris!

Bildītē

Otro Lieldienu svinēšana spēka vietā un jubilejas ieskandināšana jau vakar. Mūsu ģimenīte kopā ar Ritu, astroloģi Inesi un Matīsu.

Atbildēt