Grozs

EES enerģijas atjaunošanas sistēmas

ENERĢIJAS ATJAUNOŠANAS SISTĒMAS

Tie, kuri seko līdzi aktualitātēm Pavasara studijā, noteikti zina, ka esam uzsākuši pirmā Latvijā EES centra radīšanu un būvniecību. Tad nu Sandija ir sagatavojusi paplašinātu aprakstu par to, kas ir šīs sistēmas, ko tās dara, kā palīdz, kam domātas un kā ikviens no mums var piedalīties šajā projektā.

Šis materiāls ir apjomīgs, tādēļ tiks publicēts pa daļām, taču, ja kāds to vēlaties saņemt e-pastā, droši rakstiet info.pavasarastudija@gmail.com, aizsūtīsim❤

Kā arī ir reāla iespēja veikt priekšapmaksu procedūrām (ko plānojam uzsākt jau oktobrī), lai tādā veidā palīdzētu šī centra būvniecību veikt pēc iespējas raitāk. Abonementa avansa summu nosakiet paši, anketā ierakstot, cik gribat iemaksāt. (sākot no 60eur un maksimālā summa ir bez ierobežojuma, jo izņemt pakalpojumu varēs gan maksātājs, gan ģimenes locekļi vai draugi un paziņas).

Mīļie, ziniet, ka esam priecīgi par visa veida atbalstu. Protams, ja kāds ir gatavs reāli iesaistīties – būsim laimīgi.

Anketiņa, lai saņemtu izrakstītu rēķinu ej.uz/x5sm

…………………………………………..

ENERĢIJAS ATJAUNOŠANAS SISTĒMAS

Enerģijas atjaunošanas sistēmas , ko angliski atradīsiet ar nosaukumu Energy Enhancement Systems (EES) – ir kaut kas tāds, ko līdz šim neesam redzējuši nekur.

Šī iekārta ir kvantu lēciens iekārtu izpratnes ziņā.

Tā ir no Teslas tehnoloģijām – brīvās enerģijas, augstāko enerģētisko frekvenču tehnoloģijas, un tai nav nekāda saistība ar mūsdienu medicīnu un tradicionālo zinātni. EAS ir specifiska, slepena tehnoloģija, kura tika atslepenota tikai pirms 2 gadiem. Šo iekārtu mums piedāvā ne šīs Zemes civilizāciju pārstāvji, ne no šīs Zemes izdomātajām tehnoloģijām.

Pirms pāris gadiem Matīsu Zacmani ļoti uzrunāja šī metode:

„Viss, kas saistīts ar mani, ir ļoti oriģināli, ļoti nesavdabīgi, ļoti neierobežoti un ļoti progresīvi. Manā dzīvē tas ir galvenais. Tādēļ šīs iekārtas arī pievērsa manu uzmanību, jo es sekoju līdzi šāda veida informācijai – kad beidzot kaut kas no šīm atslepenotajām tehnoloģijām parādīsies mūsu vidē. Kopš tā brīža, kad es izdzirdēju, ka ir tehnoloģijas un ierīces, kā arī dažāda veida mehānismi, kuri mums palīdzētu uzlabot dzīvi nestandarta veidos,- tādos, kas nav bijuši pieejami vairākus simtus gadu – uzreiz pievērsu savu uzmanību, un skatījos, lai tas notiktu pēc iespējas ātrāk. Un es sev nosolījos – ja kaut kur pamanīšu kaut ko, kas saistīts ar brīvajām tehnoloģijām, kas varētu veikt kvantu lēcienu manā transformācijā, vai arī – šajā gadījumā – visu mūsu transformācijā , ar ko es arī esmu šobrīd nolēmis nodarboties – tad šīs iekārtas pievērsa manu uzmanību.

KO DARA ŠĪ TEHNOLOĢIJA

EAS veic cilvēka Augstākā potenciāla aktivāciju.

Tā veic cilvēka perfekta bioloģiskā lauka radīšanu, cilvēka iekšējā fiziskā ķermeņa un arī ārējā enerģētiskā ķermeņa perfektu bioloģiskā lauka attīrīšanu uz sākotnējo struktūru, kāda tā bija mūsu dzimšanas brīdī – ar pilnīgi tīru ģenētiku.

Dzīves laikā mēs nonākam dažādās ietekmēs un vietās, lietojam dažāda veida pārtiku, kas nav harmoniska ne enerģētiski, ne fizioloģiski, ne arī bioķīmiski, tādējādi piesārņojot savu enerģētiku. Līdz ar to organisms vairs nespēj veikt ķermeņa atjaunošanu uz vēl augstāko ideālo struktūru, jo mūsu ķermeņos jau pastāv zemākā līmeņa elementi.

Droši vien jau esat pamanījuši, ka pēdējā laikā ar cilvēci notiek ne pārāk labas lietas, it īpaši enerģētiskajā līmenī, kas viennozīmīgi izpaužas visās jomās. Mēs jau nemaz nerunājam par ģenētisko kaitniecību. Lai cilvēku attīrītu, ir izveidota enerģētiskās aktivizācijas, enerģētikas uzlabošanas sistēma, kad mūsu ķermenis tiek atjaunots ar augstas enerģētiskās frekvences fotoniem un skalāro enerģiju. Šīs enerģētiskās daļiņas izskalo mūsu enerģētisko ķermeni un atgriež to uz tāda perfekta stāvokļa, kad organisms beidzot saņem impulsu to sākt atjaunot, jo organismam jau dabiski piemīt funkcija atjaunot pašam sevi uz ideālo sākotnējo stāvokli.

Šij iekārtai nav analogu. Tā ir unikāla. Tas, kādi jau šobrīd ir rezultāti cilvēku atveseļošanās procesos – tos var salīdzināt ar Bībelē rakstīto, ko Dievs darīja ar cilvēkiem. Ka cilvēks no ratiņkrēsla var vienkārši piecelties un aiziet. Es nezinu, kur vēl kaut ko tādu šobrīd varam sasniegt.

Viss notiek DNS ķēdes atjaunošanas līmenī. Ir tā saucamie telemēri, kas nodrošina mūsu ģenētisko kodu, lai mēs atjaunotu to savu ģenētisko stāvokli no dienas uz dienu, no gada uz gadu. Cilvēka dzīves garuma jautājums ir atkarīgs, cik ilgi šis te telemēru garums atjaunojas, cik ilgi tas atjauno pats sevi, lai šis te dzīvības kods varētu tikt lasīts uz priekšu. Un, kad tas vairs neatjaunojas, tad, kad mēs sākam neatgriezeniski novecot, tad cilvēkam ieslēdzas šis te atpakaļgaitas kods. Un šī enerģētiskās atjaunošanas sistēma ir tā, kas pagarina koda garumu uz bezgalīgu laiku – nav zināms uz cik ilgulaiku tas atjaunojas, bet mums šis novecošanās kods nebūs novērojams. Cilvēks nenovecos. Vēljovairāk – tiem, kas jau apmeklējuši šo iekārtu un apmeklēs – viņos tiek iedarbināts veselības atpakaļgaitas atjaunošanas process.

Protams, ir vajadzīgs laiks, jo katrai šūnai ir savs temps, kādā viņa atjaunojas. Bet jaunajām šūnām, kas rodas pēc šīs enerģētiskās sistēmas apmeklējuma, nu ir informācija, ka tai ir jāatjaunojas labākai par iepriekšējo, un tā rodas ar perfektu dizainu, kodu, stāvokli.

Rezultātu jūt pēc mēneša diviem. Un kas būs pēc gada!

Ar pirmo Enerģijas Atjaunošanas Sistēmas apmeklēšanas reizi mēs iedarbinām kodus pareizajā virzienā. Jāskatās, lai sevi nepiesārņojam no šī brīža uz priekšu.

Turpinājums sekos❤

Bildītē: iesvētīta EESistēmu centra būvniecības vieta Ragaciemā.

Atbildēt