Grozs

PAŠ-analīze

Šādi mēs analizējām – jautājam, meklējam atbildes, skaidrojam, saprotam

Esam sākuši milzu darbu jaunajā grupā PAŠ-ANALĪZE, kur šovakar būs pirmā dubulttiešraide ar situācijas analīzi jau konkrētai dalībniecei.

.

Pirmajās divās tiešraidēs izstāstīju būtību par Ego programmām (sauktas arī par “oposumiem”) un iedevu maģisko metodi, kā no tām atbrīvoties.

Bet nu…viena lieta uzzināt metodi, otra – iemācīties to pielietot un reāli izdarīt.

.

Iekopēšu jums dalībnieču komentārus:

“Noklausījos divreiz. Jau paspēju izmēģināt vienu savu ” oposumu” atlaist savā dzīvē – man kā ģimenē vecākajai no bērnības ir iemācīts paciesties, ka citiem vajag vairāk, manas lietas nav tik svarīgas. Tiku līdz lēmumam turpmāk sev pāri šādi vairs nedarīt, taču uizrādās, ka savādāk es nemaz neprotu! Visu dzīvi esmu pieradusi rūpēties par citiem, par sevi ne. Kā šo lēmumu īstenot dzīvē? Jo apņemšanās turpmāk darīt citādi ir viens, otrs to tiešām praktizēt.”

.

“Mans oposums, darīt visu pati, par daudz kontrolēt,

Jāļauj citiem sev palīdzēt vairāk, jo tad man būs viegli darbā! Esmu taču vadītāja.

Kā sauc šo oposumu ?”

.

“Prieks lasīt citu dalībnieču komentārus, kuras skaidri saprot kurā jomā neiet viss gludi. Man tādas vienas konkrētas lietas nav. Man šobrīd svarīgi tikt skaidrībā pašai ar sevi, jo liekas ka esmu kaut kur iesprūdusi un nesaprotu kurp un kā virzīties tālāk. Tāpēc esmu šajā grupā lai sevi izanalizētu. “

.

“Atradu, tas laikam ir viens no maniem lielākiem opusumiem, gan jau atradīšu vēl 🙂, tas ir perfekcionisms. Visu ko daru vēlos izdarīt kārtīgi, ja kaut kas nesanāca ķēros klāt no citas puses un atkal visu darīju lai būtu perfekti, tagad saprotu kāpēc biju beigās bez enerģijas.”

.

.

Šādu komentāru ir vēl un vēl.

Šādi mēs analizējām – jautājam, meklējam atbildes, skaidrojam, saprotam.

Ejam tiešraidēs un dubulttiešraidēs. Skatāmies, ka analizē citus un kā viņi saprot kā palaist savus oposumus. Darām pašas.

Ja vēlies mums pievienoties, nāc. Esam pašā sākumā.

Tiešraides trīs reizes nedēļā: pirmdien 19.00, trešdien 18.00, piektdien 19.00

Sešas nedēļas darbošanās.

Vēl divas nedēļas pieeja grupai.

Katrā tiešraidē:

Teorija, prakse un mājas uzdevums.

Bildītē: ar Ritu Grīnbergu kopā Sistēmiskajos sakārtojumos pie mums, Ragaciemā

Atbildēt