Grozs

EES enerģijas atjaunošanas sistēmas

EES Latvijā

Par EAS iekārtās uzstādīšanu Latvijā Matīss saka:

„Tas, ka es darbojos, lai šeit varētu piedāvāt Enerģijas atjaunošanas sistēmu, manā uztverē ir ļoti liels brīnums . Es domāju, ka nevienam nebūs bijusi līdz šim iespēja izbaudīt kaut ko tādu dzīvē, ja vien neaizbrauksim uz tuvākajām valstīm, kur tās jau ir, vai arī to neizbaudīsim pie mums.

Tur pat nekas nav jābauda. Izmēģinot šo iekārtu momentā jūtam izmaiņas ļoti visādos veidos – gan mentālā, gan fiziskā, gan arī simptomu noņemšanas ziņā – līdz šim nav nekādu tādu medicīnisko iekārtu, kas ko tādu spētu izdarīt.

Cenšamies visiem spēkiem šo iekārtu šeit sagādāt, lai beidzot varam sākt mūsu cilvēkiem un sev pašiem sakārtot dzīvi. Sākot jau ar savu veselību ”.

***

Un mums ir tas gods un prieks vest šīs iekārtas šurp uz Latviju, pateicoties Jums un Jūsu atbalstam, ka mēs visi kopā varam ko tik milzīgi skaistu izdarīt. Nekur nav jādodas pasaulē kaut ko tādu baudīt!

Mūsu tīra griba un liela apņemšanās ir atvērt šādu Enerģijas Atjaunošanas Multifunkcionālo Centru tepat, Latvijā, var teikt – mūsu sētā jau šajā rudenī un uzstādīt Ragaciemā, kur šobrīd risinās ēkas celtniecības darbi. Centrā viena zāle paredzēta Pavasara studijai, bet otra – enerģijas atjaunošanas sistēmām. Uzstādīsim iekārtas Latvijā, kas būs jaudīgākas, nekā citur. Ar šo mēs dosim iespēju pilnīgi visiem, kam būs nepieciešams, un, kas vēlēsies – nonākt citā veselības, apgaismības un fiziskajā realitātē, kas izmainīs jūsu dzīves, kā tas jau ir izmainījis mūsējās. Kopā ar jums izmainīsies arī visu apkārtējo, jūsu mīļo cilvēku un dzīvnieku dzīves.

***

Ja Jums ir kāda iespēja atbalstīt mūs ar avansa maksājumu par gaismas viļņu baudīšanu, būsim ļoti pateicīgi un priecīgi, ka kopā mēs varam.

Šis ir projekts, ko mums ir jāveido kopā – tikai tad tam ir atbalsts arī no Augšas.

Labdarība ir tad, ja visi kopā veicam apkopojot savus spēkus.

Jebkurus līdzekļus, ko mēs saņemam, mēs tos uzskatām par palīdzību no augšas. Gan tos, ko cilvēki dod, gan to, kas mums uzrodas pat brīžam pārsteiguma kārtā, atskārstot, ka tas notiek ar Augšas palīdzīgo roku.

Esam atvērtā plūsmā, kur viss notiek. Katra diena ir kā jauns pavērsiens, kur kas brīnumains notiek šajā virzienā.

!!! Vēl ir iespēja pievienoties mūsu Centra radīšanas projektam!!!

Ja vēlies piedalīties Baltijā pirmā šāda centra radīšanā un laikus norezervēt sev vietiņu jau oktobrī, vari veikt priekšapmaksu procedūrām. Abonementa avansa summu nosaki pats, anketā ierakstot, cik gribi iemaksāt. (sākot no 60eur un maksimālā summa ir bez ierobežojuma, jo izņemt pakalpojumu varēs gan maksātājs, gan ģimenes locekļi vai draugi un paziņas).

Anketiņa, lai saņemtu izrakstītu rēķinu ej.uz/x5sm

ŠIS IR IEGULDĪJUMS SEVĪ PAŠĀ

Bildītēs. vairākas reizes esam bijuši izbaudīt šo sistēmu darbību Somijā Helsinkos
#eesistēmas

Atbildēt