Grozs

MENTORINGS

Atnāk tieši tie cilvēki, kuriem es deru

Kad svētdien beidzās pasākums un dalībnieki devās mājās, Ilze man saka – mēs visas tevi apskaužam.

Par to, ka tev pieejams Toma Kanāls, par to, ka Toms tev dod drošību un aizsardzību, par to, kā dzīvo.

.

Sasmaidījāmies. Atvadījāmies. Viņas aizbrauca, bet es turpinu domāt….

Jā, tā ir dzīva ptiesība, ka mūsu dzīve ir sakārtojusies tik īpaša, ka nu jau ar to varam dalīties.

Toms mentorē mani, es esmu mentore jums (kuri vēlaties).

.

Jā, ar dažiem no jums mums ir ļoti cieša saikne. Kad sāku mentorēšanu, es uzjautāju par visu – cik bjuši vīri, cik naudas, cik bērni, cik gadi, cik…problēmu.

Dažkārt pieprasījums un vēlēšanās ko sakārtot mentorprogrammā ir pilnīgi kas cits, nekā pēc tam izrādās, ko kārtojam.

Nu jau man ir 17 dalībnieču pieredze.

Ir tādas pieredzes, kur viss ir viegli. Vienkārši klausos kā cilvēks pats visu dara un piekoriģēju kaut ko no sava redzējuma. Bet ir arī tādi gadījumi, kur uz maiņām mums nolaižas rokas un tad saņemamies un turpinām “airēt”. Man ir nolaidušās rokas tikai vienu reizi un pat tad -meklēju ārēju palīdzību, lai izrullētu un palīdzētu.

.

Vispār esmu sapratusi, ka atnāk tieši tie cilvēki, kuriem es deru.

Starp citu – šodien esmu nolēmusi savām mentorprogrammas dalībniecēm uzjautāt – kādēļ viņas izvēlējās mani. Kādus trīs iemeslus, kādēļ tieši mani.

.

Es pati sevi ņemtu:

  • Lai tiktu pie mērķa (pat vienlaga kura un kāda)
  • Lai ietu garīgo ceļu un būtu dievišķā plūsmā
  • Lai nopelnītu vairāk naudas. Lai līdz kaulam apzinātos, ka pieaugušam cilvēkam šo jomu jāprot sakārtot, lai uzņemtos atbildību par sevi un savējiem.

.

Mīļie, ja vēlaties pie manis pieteikties uz Mentorprogrammu, tad šobrīd varu uzņemt vienu dalībnieci pa 2000eur uz trīs mēnešiem. Sazvanāmies ar video zvanu, vai ja ir tāda iespēja, varat braukt pie manis uz Ragaciemu.

Es pagaidām ņemu tikai sievietes.

Kādā brīdī katrai dalībniecei ir iespēja tikt pie info no Toma Kanāla.

.

Ja vēlies pieteikties, raksti man uz epastu ineseprisjolkova@gmail.com ar piezīmi “Mentorprogramma 2000”. Pirms vienosimies, sazvanīsimies ar video zvanu, lai izlemtu, vai kopā darbosimies.

.

>><<

Pie Toma arī ir iespēja pieteikties uz mentorēšanu. Toms katrā sazvanīšanās reizē var ieiet Kanālā un paskatīties kā tas izskatās no Augšas.

Maksa 1000eur pa trim mēnešiem ar sazvanīšanos 1xnedēļā vai pēc vajadzības, iepriekš sarunājot. Ja vajag, es kādā brīdī arī varu pieslēgties. Ja vēlaties pieteikties, sūtiet man ziņu uz ineseprisjolkova@gmail.com ar atzīmi “Mentorprogramma – Toms”

#adbdfoto

Atbildēt