Grozs

MENTORINGS

Kāpēc es? Kāpēc INESE?

Solīju jums iekopēt, ko Mentorprogrammas dalībnieces raksta, kādēļ viņas izvēlējušās mani par mentori.

Ilze:

1. Jo Tu esi ļoti mērķtiecīga. Ko nolem, to arī izdari.

Es vēlos to iemācīties.

2. Jo Tu esi Ģimenes sieviete – sasniedz savus uzdevumus kopā ar vīrieti, veiksmīgi sadarbojoties tandēmā. Un es to vēlos arī piedzīvot savā dzīvē.

3. Jo Tu esi pašapzinīga un proti nopelnīt, palīdzot citiem.

Jo Tu neesi “kabineta konveijers”- ar Tevi var piedzīvot Brīnumus. 🙂💗

.

.

Gunta:

  1. Mīņājos uz vietas sev ļoooti svarīgā jautājumā.Man bija nepieciešams skats no malas. Es zināju ka varu tev atvērties un uzticeties ,jo man ir bijusi pozitīva pieredze daudzus gadus atpakaļ,kad ļavos taviem ieteikumiem
  2. Tu sasniedz visu ko vēlies.Tātad zini kā to darīt.
  3. Tev ir gan teorija gan prakse.Tas ,manu prāt,ir labākais salikums

.

.

Daiga:

kāpēc izvēlējos Tevi .. nu pirmkārt tāpēc ka Tevi pazīstu personīgi , bet tas nebūs laikam īsts arguments 🤔

Tāpēc , kad esmu lasījusi Tavas grāmatas esmu bijusi daudzas Tavās grupās un šinī manā “ bijušajā “ situācijā , kad esi bedrē visdziloākajā un …izmisums pārņem un nezini ko un kā darīt .. ir vajadzīga kāda palīdzīga roka , kura izvelk no tās bedres un ar skaidru un gaišu skatu no malas palīdz saredzēt , to, ko pats neesi spējīgs saskatīt … bet to visu Tu jau pati biji savos rakstos rakstījusi … bet kā jau rakstīju .. tikai tāpēc ka pazīstu tevi .,, pie sveša nezināma cilvēka es diez vai būtu meklējusi palīdzību 🤔

.

.

Egita:

1. Instagram ievietotais aicinājums, mentora programmas apraksts ļoti sasaucās ar manām tā brīža sajūtām. Ka ir sastrēgums, ka nezinu kā, kur un uz kurieni, ka ļoti noderētu palīdzība, skats no malas, uzmundrinājums, un iekšējo ierobežojumu izrevidēšana un pārprogrammēšana.

2. ⁠Tas, ka tas ir darbs, sarunas un situācijas analīze individuāli, ar mani. Nav darbs grupā.

3. ⁠Ļoti patīk, rezonē Tava laimes terapija, redzējums par pasauli, sievieti, attiecībām. Apbrīnoju un iedvesmojos no vides, ko radi; no grāmatām; no ierakstiem Instagram kontā.

4. ⁠Arī vēlos būt laimīga😉❤️

.

.

Otra Gunta:

1.Tava jaudīgā un pozitīvā enerģija, kura “liek” kustēties uz priekšu. 2. Patiesa ieinteresēšanās klientā. 3. Tavas zināšanas un pieredze. Tavs piemērs, ka esi sakārtojusi svarīgās dzīves jomas. Tas palīdz noticēt, ka tas, ko piedāvā kā mentors ir pārbaudīts un var strādāt arī manā dzīvē.

Mīļie, turpinājums sekos. Iekopēšu arī ko citas dalībnieces man atsūtījušas.

Ja vēlaties pieteikties Mentorprogrammai, rakstiet man uz epastu: ineseprisjolkova@gmail.com ar atzīmi “Mentorprogramma 2000”.

Maksa par trīs mēnešiem ir 2000eur.

Varu uzņemt vienu dalībnieci.

Atbildēt