Grozs

MENTORINGS

Kādēļ dalībnieces ir izvēlējušās mani par mentori

Vēl par mentorēšanu un kādēļ dalībnieces ir izvēlējušās mani par mentori.

.

Agnese:

Es izvēlējos Tevi par savu mentori, jo mēs jau sen esam pazīstamas un pateicoties Tavam dzīves piemēram, es arvien vairāk pārliecinos, ka neiespējamais ir IESPĒJAMS!

TAVS sākums ir bijis no nulles punkta un tas ir iedvesmojoši!

Tu esi sieviete, kas atklāti stāsta par savu dzīvi un man tas liek uzticēties tieši Tev kā mentorei.

Lai gan es esmu izlasījusi daudzas grāmatas par personīgo izaugsmi, Tu katru dienu par to atgādini vēlreiz un vēlreiz, aktīvi darbojoties soc-tīklos:

Kā uzturēt sevi gaišās domās un Augstākās vibrācijās.

Kā mīlēt sevi pa īstam un kā pieņemt citus.

Kā uzturēt sevi labā formā un kā pelnīt naudu viegli un sievišķīgi

Kā būs laimīgām!

Un pats galvenais, es dievinu cilvēkus, kas neapstājas pie sasniegtā un izvirza jaunus mērķus, kas ir ar lielu labumu arī citiem cilvēkiem!

TAVS mērķis par Veselības centru arī mani ļoti iedvesmo!

Jo mēs Latgalē esam izsapņojuši ko līdzīgu!

Paldies, ka Tu esi! 🤗❤️

.

Inese:

1. Personīgais piemērs. Es dzīvoju ar pārliecību, ka, ja kāds savā dzīvē nespēj sasniegt konkrētus rezultātus, citam to iemācīt nevarēs. Jo teoriju zinām mēs visi, kā parasti izrādās. Ineses personīgais piemērs, izaugsme, ticība un sapratne ir tāda woooowwww, ka redzi, ka tas nebūt nav “bla bla bla”, bet pamatots, izsvērts un saprasts. Tas nav stāsts par “paveicās”, bet gan par mērķtiecīgu ceļu, kas iets ar zināšanām, sapratni un, galvenais, mīlestību.

2. Izvēlējos Inesi (un viņa mani), jo biju iestrēgusi. Nu nav jēga runāt ar draudzenēm, ar vīrieti par tēmām, kur vajadzīgs skats no malas. No malas, bet ar mīlestību. Un ne reizi nesaņēmu augstprātīgu attieksmi, bet gan tikai sapratni, pieņemšanu un virzību uz gaišo.

Un 3. iemesls- jo tā vienkārši viss salikās. Viens notikums seko otram, un pēc minūtes es jau rakstu Inesei, ka gribu viņu par mentoru. Un esmu pateicīga, ka pēc mūsu video sarunas viņa piekrita 💐

.

Ilze:

1) Esmu pirkusi Tavas programmas, tādēļ man bija zināms +/- ko sagaidīt

2) Tavos postos saskatīju kādu līdzību ar savu dzīvi attiecībās, mājā un vēlmē pēc pārticības un pārpilnības. Naudas nopelnīšana ir svarīgs arguments.

3) Es sāku ļoti nopietni nūjot, līdz ar Tevi, kad Tu sākie iet savus 10 un vairāk km katru dienu. Vienmēr, kad negribējās iet uz jūru sev atgādināju, jāiet- jāatbalsta Inese. Resp, Tu esi cilvēks, no kā var iedvesmoties, mācīties, paņemt kādu Life hakus, vai taisni otrādi – saprast, ka man to nevajag

.

Mīļie, katram savs iemesls. Te jūs varat tikai redzēt “skatu no malas”, kādēļ pieteikušas citas dalībnieces.

Ja vēlies nākt uz Mentorprogrammu, tad šobrīd uzņemu vienu dalībnieci pa 2000eur uz trīs mēnešiem.

Ja gribi pieteikties, raksti man uz epastu ineseprisjolkova@gmail.com ar atzīmi “Mentorprogramma 2000”.

Pa priekšu sazvanīsimies ar video zvanu, lai abas izlemtu, vai viena otru izvēlamies uz turpmāko trīs mēnešu kopādarbošanos Tavu mērķu labad.

Foto: Natalija Petruhina

Grims un matu sakārtojums: Zane Zunde-Komkova

Atbildēt