Grozs

Tiešraides

AKTIVIZĒŠANA = PAMOŠANĀS

Visu ziemu par to runājām, un tagad beidzot esam gatavi izdarīt – kopā ar Matīss Zacmanis novadīt online kursu KVANTU APZIŅAS AKTIVĀCIJA.

.

Atcerieties, reiz ar Matīsu vadījām tēmas par kvantu lēcienu, tagad pienācis laiks runāt par to kā mainīt domāšanu, attieksmi un izturēšanos, kā piedzīvot apziņas paplašināšanos un aktivāciju.

.

Kas ir aktivācija.

Nu īstenībā mūsos ir visas zināšanas, dievišķā gudrība un arī saikne ar kopējo informācijas un mīlestības lauku. Bet….. liela daļa to neapzināmies. Vai apzināmies kaut kādā sašaurinātā nozīmē.

Un tādēļ caur īpašām praksēm, tēmām, pieredzes apmaiņu, attieksmes maiņu un jaunu izpratni mēs MOSTAMIES.

AKTIVIZĒŠANA = PAMOŠANĀS.

Atcerēšanās, kas mēs esam. Atcerēšanās par savu spēku. Par kopējo plānu un kopējo lauku, kurā esam. Sajušana. Šūnu modināšana.

Mēs visi dzīvojam kopējā sistēmā, no kuras izkāpt nevaram.

Planēta Zeme ir noslēgta sistēma. Kamēr esam ķermeņos, no tās izkļūt nevaram.

Visums ir noslēgta sistēma ar konkrētu kārtību un likumiem, ar attīstību un izaugsmi. Un tādēļ, ka esam šīs konkrētā sistēmas ietvarā, ir labi zināt kārtību un noteikumus.

Lai cik tas neizklausītos dīvaini, bet liela daļa cilvēku to nezina.

Mēs nezinām to, kas mūs iespaido katru mīļu brīdi.

Tādēļ baidāmies, esam stresā, nesaprotam, kas notiek. Jo nezinām cēloņus un sekas. Nesaprotam, kā kas rodas un kurp tas ved.

.

Zinu, cik tas svarīgi un cik ļoti ši varētu cilvēkiem palīdzēt, tādēļ pierunāju Matīsu par šīm tēmām pārrunāt 6 nedēļu kursā, kurā otrdienās un ceturtdienās katru reizi pēc Toma kanāla grupas “iesim uz citu studiju” un izšketināsim konkrētas tēmas, kas mūsdienās vienkārši ir jāzina, jo tas palīdz dzīvot MIERĪGI, JAUDĪGI un RADOŠI.

Ja zini, kas notiek – tad zini, kā izturēties.

Ja nesaproti, kādēļ visapkārt viss mainās, vecās vērtības jūk un brūk, tad nesaproti – ko darīt. Vai cīnīties, vai pierādīt, vai ļauties, lai tas ārējais trakums pārņem visu dzīvi.

Cilvēku izraisīti kari, provokācijas, pandēmijas; dabas katastrofas – zemestrīces, vulkānu izvirdumi, plūdi tuksnesī un sniegs viskarstākajās valstīs….

Tagad nedēļu kā jutām sabiedrības sašutumu par Eirovīziju, tātad jāpiemin kultūras un vērtību maiņu, kas dažkārt ir tik šokējoši, ka līdzinās cunami.

.

Vārdu sakot – pārrunāsim KĀDĒĻ TAS VISS NOTIEK.

Ko darīt, lai saglabātu savu veselumu, mieru un radošu, attīstošu attieksmi pret dzīvi.

Cik daudz ļauties, cik neiesaistīties. Kā tam visam iziet cauri “sausām kājām”.

.

Kursu nosaucām KVANTU APZIŅAS AKTIVĀCIJA, tādēļ, ka tai brīdī, kad pamosties, kad atceries, kas esi, tā sajūta ir kā, kad pazūd migla un tu skaidri ieraugi, cik skaista ir diena.

Sāksim 4. jūnijā FB grupā “Kvantu apziņas aktivācija”

Vienreizējs kurss un brīnumaina ir tā sajūta, kad esi pamodies.

Divas reizes nedēļā pa stundu garai tiešraidei mēs ar Matīss Zacmanis online divatā tiešraidē.

Vai ar anketiņu: https://ej.uz/nxdh

Atbildēt