Grozs

MENTORINGS

Ieguvums un devums tik un tā ir daudz lielāks

Wow, cik interesants man izvērtās vakardienas Toma Kanāla live.

Bija iesūtīti jautājumi un, protams, uz tiem atbildējām. Bet tad bija viens mirklis, kad jaunu jautājumu nebija, un es varēju jautāt savus.

Man pašai visinteresantāk vienmēr ir par personīgām dzīves situācijām, projektiem, idejām, ko taisos uzsākt vai jau īstenoju.

Un loģiski, ka man gribējās apstiprinājumu par mentorprogrammu.

.

Viens ir tas, ko es pati jūtu un ka man liekas, ka tas ir mega vērtīgi. Tā tiešām ir. Es no sirds domāju, ka tas nav nopērkams par naudu, cik lielu darbu šajos trijos mēnešos izdarām un cik lielas lietas sakārtojam. Es jūtos gandarīta un otram cilvēkam ir mainījusies dzīve uz labu vai labāku.

Otrs ir tas, ko saka katra dalībniece. Un mēs jau vispār visu balstām uz katras dalībnieces vēlmi konkrēti ko savā dzīvē sakārtot. Ir pieprasījums, un tikai tad sākam strādāt.

Bet trešais – man bija svarīgi, saklausīt dievišķo skatījumu, ko varam iegūt no Toma kanāla.

.

Man liekas, ka pirms trim mēnešiem es noteikti to biju jau jautājusi un svētību šim darbam saņēmusi. Nu jau mūsmājās mēs neko lielu neuzsākam, ja neesam aprunājušies ar Kanālu.

Bet tagad ir pagājuši gandrīz trīs mēneši, kopš šī doma dzima – tātad vērts pārjautāt.

.

No Kanāla bija skaidrs, ka tas ir milzīgs darbs un kopā ar mentoru cilvēks var izcelties no tā, ar ko pats netiek galā. Un vispār vakar nāca info, ka dzīves skolotāji ir ļoti vajadzīgi un vērtīgi. Ka katram kādā dzīves periodā vajag savu skolotāju, mentoru vai “nastavņiku”. Sauc, kādā vārdā gribi, tas nozīmē vienu un to pašu.

.

Bet vēl bija interesants pavērsiens par naudu, ka….šo darbu nav iespējams apmaksāt. Ja dari no sirds, tad …. tas devums ir tik liels, ka nauda, ko vari saņemt, nekad to nenosegs.

To es drošības labad saku visiem tiem, kas vēl tikai vēlas kļūt par mentoriem.

Bagātību uz to neuzbūvēsi.

Man arī tā ir.

Un lai arī dzirdu un dažos komentāros esmu lasījusi, ka … tā ir milzu nauda, ko cilvēks maksā par mentorēšanu, tad ziniet, ka ieguvums un devums tik un tā ir daudz lielāks.

No sevis varu piebilst, ka pat ja kopā esam trīs mēnešus, tad cilvēkam tas ir ieguvums uz daudz, daudz ilgāku laiku. Varbūt uz mūžu. Pagrieziens visam mūžam.

.

Jā:

Sadarbība ar mentoru ir = pagrieziens visam mūžam uz labu, uz dzīves kvalitāti uz nākamo līmeni.

.

Pēc visa garā stāsta es varu pievienot ziņu, ka šobrīd esmu gatava vienu cilvēku uzņemt mentorprogrammā uz trim mēnešiem. Maksā 2200eur.

Ja vēlies pieteikties, atraksti man uz ineseprisjolkova@gmail.com ar atzīmi “Mentorprogramma 2200”. Sazvanīsimies ar video zvanu, izrunāsimies, lai saprastu vai viena otru izvēlamies.

Atbildēt