HappyHealthyWealthy

Autore: VITA SANE

IEPAZĪSTI SEVI AR TRANSFORMĀCIJAS NUMEROLOĢIJAS KONSULTĀCIJAS PALĪDZĪBU

Katrā cilvēkā ir savs iedzimtais dzīves spēks, daudzpusīgs raksturs un galvenie mērķi, kā arī savs unikālais metožu komplekss, ar kuru mēs spējam šos mērķus īstenot.

Reizēm mums liekas, ka darām visu nepieciešamo, bet tomēr kaut kā trūkst. Visas atbildes ir mūsos.

„Iepazīsti sevi un Tu iepazīsi pasauli” saka jau kopš seniem laikiem.

Jau senos laikos cilvēki zināja, ka dzimšanas datumā slēpjas daudz informācijas par mums kā vēstījums mums pašiem par mūsu talantiem un īsto, nevis no kāda mantoto dzīves aicinājumu un dzīves veidu, kurā mēs spētu justies vislaimīgākie un apmierināti ar savu dzīvi.

Piedāvāju Jums izmēģināt unikālu iespēju ieskatīties savā personībā, izmantojot numeroloģiju, kā arī citas analītiskās sistēmas ar personības izaugsmes speciālista palīdzību – konsultāciju. Konsultācijas laikā Jums būs iespēja izzināt sevi kā personību, daudz dziļāk saprast Jūsu stiprās puses un iedzimtos talantus, uzzināt par Jūsu individuālajām veiksmes stratēģijām, pārrunāt, kā veidot attiecības ar citiem cilvēkiem, kāds ir Jūsu īstais profesionālais aicinājums un kādā sfērā būtu visvieglāk pielietot savas zināšanas un talantus, kā arī saņemt atbildes uz citiem Jūsu jautājumiem.


VITA SANE konsultē Pavasara studijā Rīgā, Antonijas ielā 4-1 (pirmais stāvs pa labi).

Lai pieteiktos konsultācijai, lūdzu atsūti savu pieteikumu uz e-pastu pavasarastudija@gmail.com!

Piesakoties konsultācijai, lūgums uz minēto e-pastu nosūtīt savu tālruņa numuru, vārdu, uzvārdu, dzimšanas datumu, gadu, laiku un vietu.

Transformācijas numeroloģijas konsultācijas ilgums: 1,5 h. Maksa par konsultāciju: EUR 50,00 (t.sk. PVN).

Par pieejamiem konsultāciju laikiem lūdzam interesēties, rakstot uz pavasarastudija@gmail.com!