Grozs

Šis līgums tiek parakstīts starp SIA Pavasara studija (reģistrācijas numurs: 40203152510 juridiskā adrese: Juglas iela 2k-1-4, Jūrmala, LV-2015, Latvija (tālāk – Uzņēmums), un fizisku vai juridisku personu (tālāk – Pircējs), kura veic pirkumu Uzņēmuma tiešsaistes veikalā Pavasarastudija.lv (turpmāk – Interneta veikals).

LĪGUMS

Distances līgums ir norēķins starp Pircēju un Uzņēmumu, pamatojoties uz Uzņēmuma piedāvājumu tiešsaistē. Šis distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem, kas tiek veikti uzņēmuma tiešsaistes veikalā.

LĪGUMA APSTIPRINĀŠANA

Distances līgums stājas spēkā, tiklīdz Pircējs ir veicis pirkumu tiešsaistē un saņēmis Uzņēmuma apstiprinājumu, kas automātiski tiek ģenerēts pa e-pastu pēc pasūtījuma veikšanas. Pasūtījumi un pasūtījuma apstiprinājums tiek uzskatīti par saņemtiem, kad tie ir redzami un pieejami abām pusēm.

PREČU PASŪTĪŠANAS VISPĀRĒJIE NOTEIKUMI

Jebkurus pirkumus var veikt arī bez jebkādas reģistrācijas, kas neietekmē līguma noteikumu izpildi.

Lai veiktu pasūtījumu tiešsaistes veikalā:

Lūdzu, nospiediet uz savas izvēlētās preces pirkšanas taustiņu.

Lai pasūtītu izvēlēto preci, lūdzu, dodieties uz grozu, kas atrodas augšējā pusē lapas labajā pusē. Ir iespējams atgriezties veikalā un izvēlēties citas preces, pirms atkal atgriezties pie groza, kas atrodas augšējā pusē lapas labajā pusē.

Lai veiktu pasūtījumu, jāaizpilda informācija par Pircēju. Lai pabeigtu pasūtījuma apstrādi, jums jāpiekrīt lietošanas noteikumiem.

Jūs varat veikt pasūtījumu:

– jebkurā laikā (visu diennakti), veicot pasūtījumu tiešsaistē;

– e-pasta nosūtīšana uz pavasarastudija@gmail.com;

– Veicot pasūtījumu pa tālruni, jums jānorāda:

– priekšmeta nosaukums;

– preces cena;

– uzņēmuma nosaukums, uzvārds / nosaukums;

– personas kods / uzņēmuma reģistrācijas numurs (arī PVN maksātāja numurs un juridiskā adrese);

– piegādes adrese;

– bankas nosaukums;

– konta numurs;

– tālruņa numurs;

– e-pasta adrese.

Pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās no pulksten 10:00 līdz 17:30. Ja pasūtījums tiek veikts citā laikā, tas tiks apstrādāts nākamajā darba dienā.

PIRKUMA APMAKSA

Par tiešsaistes pasūtījumu ir iespējams apmaksāt:

– ar pārskaitījumu;

– ar norēķinu karti – Swedbank.

Pasūtījums tiks uzskatīts par apmaksātu, kad Uzņēmums saņems naudu savā kontā. Pēc tam pasūtītās preces tiks piegādātas.

PIEGADE UN MAKSA PAR PIEGADI

Pasūtītās preces piegādās ar OMNIVA (jūsu izvēlēto pakomātu, saņemšanas vietu) VAS Latvijas Pasts (Latvijas pasts) pasta pakalpojumi (PVN reģistrācijas numurs: 40003052790) atbilstoši pasts.lv norādītajiem VAS Latvijas Pasts piegādes noteikumiem.

Preces tiks piegādātas kā apdrošināta izsekojama pakete. Pēc pakas nosūtīšanas uz e-pasta adresi, kuru Pircējs, veicot pasūtījumu, norādījis pasūtījuma formā, tiks nosūtīts pakas izsekošanas numurs.

OMNIVA pakomātos Pircējs var izsekot pakai, izmantojot šo saiti:
https://www.omniva.lv/privats/sutijums&is_mobile=false

Latvijas Pasta paku izsekosanas adrese: https://www.pasts.lv/lv/Kategorija/Tracking_of_Postal_Items/

Piegādes laiks ir 5-30 dienas atkarībā no Pircēja valsts / atrašanās vietas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka piegāde var aizkavēties neparedzētu iemeslu dēļ, pirmssvētku perioda vai svētku dienu dēļ. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni: +371 2204 9000.

Pievienotās vērtības nodoklis (21%) ir iekļauts preces cenā.

Piegādes cena nav iekļauta preces cenā!

Uzņēmums patur tiesības nepiegādāt pasūtītās preces, ja Pircējs nav veicis maksājumu.

Piegādes maksa var atšķirties atkarībā no piegādes vietas, kā arī no preču svara /izmēra /iepakojuma.

ATTĀLINĀTĀ LĪGUMA IZPILDES LAIKS

Uzņēmums apņemas izpildīt distances līguma noteikumus Latvijas Republikas teritorijā ne vēlāk kā 30 dienas pēc pasūtījuma saņemšanas no pircēja vai ārpus Latvijas Republikas teritorijas saskaņā ar tiešsaistes veikala noteikumiem (termiņiem).

Ja Uzņēmums nevar izpildīt līguma noteikumus Pircēja pasūtīto preču trūkuma dēļ, Uzņēmums par to informē Pircēju. Tādā gadījumā Uzņēmums var piedāvāt līdzvērtīgu produktu Pircējam.

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu Pircējs 14 dienu laikā var izmantot savas atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no distances līguma un atdot preci Uzņēmumam, kas tika iegādāts interneta veikalā.

Noteiktais atteikuma tiesību datums sākas ar dienu, kad Pircējs ir saņēmis preci (vai daļu no produktiem, ja pasūtījums tiek izpildīts daļēji).

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja Pircējs ir atvēris kādu no produkta iesaiņojumiem (iepakojumiem).

Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. klauzulas 6. daļu patērētājs ir atbildīgs par produkta kvalitātes un drošības saglabāšanu, ja viņa atteikuma tiesības izmanto 14 dienu laikā. Uzņēmums patur tiesības noraidīt Pircēja atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja atgrieztā prece ir bojāta neuzmanības vai lietošanas instrukcijas neievērošanas dēļ, kā arī tad, ja tiek pazaudēta vai oriģinālā produkta pakete. būtiski sabojāti.

PRECES ATGRIEŠANAS PROCEDŪRA

Atgriežot preci, Pircējam ir jāpierāda sava identitāte, uzrādot personu apliecinošus dokumentus un uzrādot dokumentu (kvīti), kas pierāda pirkumu. Preci var atgriezt ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā.

KONFIDENCIALITĀTE

Uzņēmums nolemj neatklāt informāciju par Pircēju trešajai personai bez parakstīta rakstiska līguma, izņemot gadījumus, kad tiek pārkāpti Latvijas Republikas likumdošanas akti vai šis līgums.

CITI NOTEIKUMI

Aizpildot informāciju pasūtījuma veidlapā, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti Pircēja pasūtījuma pieņemšanai un preču piegādei saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem un noteikumiem. Aizpildot informāciju pasūtījuma veidlapā, Pircējs apstiprina, ka ziņojumi par pasūtījuma apstrādi tiks nosūtīti uz viņa e-pastu.

Pārdevējs patur tiesības informēt Pircēju par jauniem produktiem/pakalpojumiem vai atlaidēm.

Jebkuru papildu informāciju par produktu pieejamību noliktavā var precizēt darba dienās (no pulksten 10:00 līdz 18:00), izmantojot norādīto tālruņa numuru vai e-pasta adreses. Ja vēlamais produkts nav pieejams, Uzņēmums piedāvās līdzvērtīgu produktu vai ieteiks to iegādāties, kad tas atkal būs pieejams.

LĪGUMA ILGUMS

Līgums stājas spēkā, kad tiek veikts Pircēja pasūtījums, un tas ir spēkā līdz brīdim, kad līgumslēdzējas puses ir pilnībā izpildījušas savas saistības viena pret otru.

INFORMĀCIJA PAR UZŅĒMUMU / KONTAKTI

SIA “Pavasara studija”

Reģ. Nr: 40203152510

PVN reģ. Nr: LV40203152510

Juridiskās adreses adrese: Juglas iela 2k-1-4, Jūrmala, LV-2015, Latvija

Interneta veikala bankas konts (EUR):

AS “SWEDBANK”, SWIFT: HABALV22

LV77HABA0551045335849

Tālruņa numurs: + 371 2204 9000