Grozs


Pavasara studijas  visu pasākumu kalendāru skatīt ŠEIT

Dec
9
Tre
Kā izveidot un atjaunot romantiku attiecībās 9.decembris @ facebook LIVE
Dec 9 @ 19:00 – 21:00
Kā izveidot un atjaunot romantiku attiecībās 9.decembris @ facebook LIVE

Kā izveidot un atjaunot romantiku attiecībās

NODARBĪBAS ILGUMS 1,5 – 2 stundas

Ja esam mīļās attiecībās, siltumā un maigumā – īstenībā mēs varam izturēt un izdzīvot jebko. Mīlestībā un tai brīnišķīgajā iemīlēšanās vibrācijā esam stipri un jaudīgi. Mūsu attiecības ir stipras un stabilas. Arī veselība un imunitāte.

IEPAZĪŠANĀS

Tiem, kas mani nezina, dažos vārdos izstāstīšu, kas esmu un ko ik dienas daru. Kas ir pats, pats, pats svarīgākais, kas šai dzīvē mums jāīsteno. Pie kādiem apstākļiem mums ir veiksme un spēka sajūta, un kuros brīžos to visu zaudējam.

PIEREDZE

Man ir bijuši gari gadi attiecībās, kad romantikas nav. Kad dzīvo un ir it kā labi, bet..nav romantikas ne attiecībās pašai ar sevi un skatījumā uz dzīvi, ne ar otru cilvēku.

Kopš esmu kopā ar vīru šis viss ir romantikā vīts. Un ir pilnīgi cita attieksme un krāsas it visā.

TEORIJA

Palaist vējā attiecībās romantiku ir ļoti viegli. Arī savu dzīvi padarīt grūtu un pelēku ir  viegli, ja nepievēršam uzmanību tam, kas notiek. Tā saķellējas pati.

Tagad jautājums – kā to visu atjaunot un kā izveidot attiecības tik mīļas, garšīgas, skaistas, seksīgas un romantisma pilnas, kādas tās ir iemīlēšanās un aizraušanās laikā.

Vai to var?

Esmu pārliecinājusies, ka jā.

PRAKTISKAIS DARBS

Šo nodarbībā varēsiet iesūtīt jautājumus ar savām dzīves situācijām, lai izrunājam tieši to, kas jūs attiecībās būtu jāsaved kārtībā.

Vienmēr ir labi runāt par precīzām un konkrētām lietām, kas tieši mūsu grupai aktuālas.

MEDITĀCIJA

Katrā reizē LIVE formātā novadīšu meditāciju, lai ir iespēja līdzsvarot, dziedināt un sakārtot enerģētiku.

Atceries, ka pilnīgi viss ir atkarīgs no enerģētikas.

Visa pasaule spoguļo to, kas ir TEVĪ.

AFIRMĀCIJAS

Vai zināji, ka mūsu izturēšanās (un enerģētika) ir atkarīga no informācijas, kas glabājas mūsu zemapziņā?

Afirmācijas ir lielisks veids, kā apzināti piepildīt zemapziņu ar to informāciju, kas palīdz justies tā, kā to vēlamies.

Ieraksts būs pieejams līdz 31. janvārim

_________________________________________

Dalības maksa par 1 semināru 1,5-2h  ir EUR 15

PIETEIKŠANĀS FORMA
https://ej.uz/nxdh

Dec
11
Pie
Ineses Meistarklase BRĪNUMU LAIKS 11.decembrī @ facebook LIVE
Dec 11 @ 19:00 – 21:00
Ineses Meistarklase BRĪNUMU LAIKS 11.decembrī @ facebook LIVE
NODARBĪBAS ILGUMS 1,5 – 2 stundas Ir tāds laiks, kad enerģētika ir ļoti spēcīga – gan dabā, gan cilvēku radītā. Tāds pilnīgi noteikti ir uz saulgriežiem. Gan vasaras, gan ziemas. Bet ziemas saulgrieži – Ziemassvētki un pēc tam arī Jaunais gads ir ļoti spēcīgi saistīts ar cilvēku gaidām un vēlēšanos radīt ko jaunu. Un ja ļoti daudz cilvēki vienā laikā ko domā, vēlas, rosās, cer, ilgojas – viņi visi kopā “saražo” tik spēcīgu enerģijas vilni, ka to ir gudri izmantot. Piemēram, šādi cilvēki saražo spēku arī politisku vai kādu citu jautājumu risināšanai. Šādi mums bija dziesmotā revolūcija, kad atguvām brīvību. Vai arī lielu spēku cilvēki sarada Dziesmu svētkos. Tādēļ ir vērts šo enerģijas sakāpināto vilni nepalaist garām. Es pati to vienmēr izmantoju

IEPAZĪŠANĀS

Tiem, kas mani nezina, dažos vārdos izstāstīšu, kas esmu un ko ik dienas daru. Kas ir pats, pats, pats svarīgākais, kas šai dzīvē mums jāīsteno. Pie kādiem apstākļiem mums ir veiksme un spēka sajūta, un kuros brīžos to visu zaudējam.

PIEREDZE

Man pašai ir virkne ar pasākumiem, darbiem, rituāliem, ko veicu uz svētkiem, lai jaunajā gada ciklā pēc Ziemassvētkiem audzētu kādu jaunu ideju, sapni vai mērķi. Cilvēks ir ļoti stiprs un liels arī viens pats, bet daudzu cilvēku radītā enerģija plus vēl dabas spēks – tā ir BAGĀTĪBA. Un tikai aiz nezināšanas to var palaist garām. Agrāk šo nezināju – un tādēļ arī gāja kā gāja. Tagad, kad to zinu, tad dzīvei ir cita jauda un spēks, arī izdošanās un veiksme.

TEORIJA

Runāsim par rituāliem, par krāsu nozīmi, par simboliem, par enerģijas iekustināšanu, arī par tīri praktiskām un sadzīviskām lietām, kā svētkus padarīt īpašus. Parunāsim par pārsteigumiem un dāvanām. Arī par ticējumiem un senču gudrībām.

PRAKTISKAIS DARBS

Sagatavo pildspalvu un papīru. Darīsim arī praktisku darbiņu.

MEDITĀCIJA

Katrā reizē LIVE formātā novadīšu meditāciju, lai ir iespēja līdzsvarot, dziedināt un sakārtot enerģētiku. Atceries, ka pilnīgi viss ir atkarīgs no enerģētikas. Visa pasaule spoguļo to, kas ir TEVĪ.

AFIRMĀCIJAS

Vai zināji, ka mūsu izturēšanās (un enerģētika) ir atkarīga no informācijas, kas glabājas mūsu zemapziņā? Afirmācijas ir lielisks veids, kā apzināti piepildīt zemapziņu ar to informāciju, kas palīdz justies tā, kā to vēlamies. Ieraksts būs pieejams līdz 31. janvārim _________________________________________ Dalības maksa par 1 semināru 1,5-2h  ir EUR 15 PIETEIKŠANĀS FORMA https://ej.uz/nxdh
Dec
30
Tre
Ineses Meistarklase “DĀRGUMU KARTE: mērķu kolāža” 30. decembrī @ facebook LIVE
Dec 30 @ 20:00 – 22:00
Ineses Meistarklase "DĀRGUMU KARTE: mērķu kolāža" 30. decembrī @ facebook LIVE

NODARBĪBAS ILGUMS 1,5 – 2 stundas

IEPAZĪŠANĀS

Tiem, kas mani nezina, dažos vārdos izstāstīšu, kas esmu un ko ik dienas daru. Kas ir pats, pats, pats svarīgākais, kas šai dzīvē mums jāīsteno. Pie kādiem apstākļiem mums ir veiksme un spēka sajūta, un kuros brīžos to visu zaudējam.

Tie ir konkrēti dabas likumi un paņēmieni, kurus ievērojot mainās mūsu dzīve. Tas ir vienkārši. un to VAR izmainīt.

PIEREDZE

Jau 90to gadu sākumā, kad mācījos par mākslas terapeiti, mums bija uzdevums izveidot kolāžu ar saviem sapņiem. Toreiz to darīju pirmo reizi. Tur bija ļoti daudz romantikas un skaistuma. Bet viena bilde bija kā līgava ar līgavaini saulrietā viens uz otru skatās.

Gāja gadi. Par kolāžu biju pilnīgi aizmirsusi. Bet mūsu kāzās ir tieši tāda bilde pie jūras, kur esam saulrietā – laimīgi un iemīlējušies. Un tik tad es sapratu, cik kolāža precīzi strādā.

Ir man arī cits stāsts – kad savā (toreizējā 90to gadu) kolāžā salīmēju pilni ar maziem bērniņiem gaišiem sprogainiem matiņiem, un …. maniem kaimiņiem tādi dzima ik pa diviem gadiem…tikai man ne.

Tādēļ ar kolāžu ir jābūt gudriem un uzmanīgiem. Tā strādā perfekti, bet to jāmāk uztaisīt.

Iemācīšu kā.

TEORIJA

Mērķu un sapņu kolāža ir viens perfekts instruments, kas palīdz mūsu zemapziņā nostiprināt to informāciju, kādu gribam savā dzīvē materializēt.

Zemapziņa ir 95% pamatā tam, kas būs mūsu dzīvē.

Tātad ir jābūt gana pārliecinātiem par to, kas tur notiek.

Kolāža ir simboli un tēli, kas lieliski palīdz zemapziņā aktivizēt to, ko vēlies savā dzīvē piedzīvot.

PRAKTISKAIS DARBS

Būs pati kolāža. Lūdzu sagatavo A3 vai pat A2 izmēra lapu.

Kāds ņem sarkanu, es parasti dzeltenu, bet noder arī balta.

Vajadzētu viengabala.

Ieraksts būs pieejams līdz 28. februārim

––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Dalības maksa nodarbībai 15 EUR

PIETEIKŠANĀS FORMA
https://ej.uz/nxdh

Jan
4
Pir
Ineses Meistarklase ČAKRU MEDITĀCIJAS 4.-25.janvāris @ facebook LIVE
Jan 4 @ 21:00 – 21:30
Ineses Meistarklase ČAKRU MEDITĀCIJAS 4.-25.janvāris @ facebook LIVE

Meditācija “Sazemējums” – 1.čakra

4. janvāris 21:00

Mūsu dvēseles atnāk uz Zemi un tas, kas ir visgrūtāk – ir iemiesoties un sazemēties. Izveidot šo sinhronitāti, šo saplūšanu ar Zemes enerģiju. Jo labāk tas mums izdodās, jo stabilāk un labāk šeit jūtamies. Ir cilvēki (kā es), kas ir ļoti atrauti no Zemes enerģijas un pārsvarā domā par Debesīm. Viņiem daudz grūtāk ir sakārtot pasaulīgas lietas un izveidot laimīgu dzīvi, kurā ir reāla un “taustāma” laime – ģimene, māja, nauda, materiālās vērtības, laba veselība… Tādēļ viens no svarīgākajiem uzdevumiem šeit uz planētas Zeme – ir būt ar labu sazemējumu jeb citiem vārdiem būt labā saskaņā ar zemes enerģiju un pasaulīgo dzīvi.

“Seksualitātes un pašapziņas meditācija2. un 3.čakra

11. janvāris 21:00

Kad seksuālā enerģija ir otrā čakrā, to saistām ar mīlēšanos un jutekliskumu, bet kad tā iet cauri visam ķermenim – tad dod cilvēkam mirdzumu un harizmu. Mēs nevaram atraut acis no šī cilvēka, viņš/a mums patīk dēļ sava mirdzošā energolauka. Un šī enerģija dod pašapziņu. Kad apzinies, cik esi spēcīgs un jaudīgs, tad apzinies, cik ļoti daudz spēj izdarīt laba. Tā Tu iemācie radīt savu dzīvi.

“Mīlestības meditācija4.čakra

18. janvāris 21:00

Ja nezini kā labāk darīt – ietin to Mīlestībā. Ja nezini, kā sakārtot attiecības – vairo Mīlestību. Ja esi kādās krustcelēs, uzjautā sev “kā drītu Mīlestība”. Mīlestība ir augstākā un tīrākā vibrācija, kādu zinām. Tā ir visjaudīgākā gaisma. Tā ir silts un laba enerģija, kas dziedē visu, saudzē visu, atjauno, samīļo, sapilda un piepilda ar laimi.

Augšējo čakru meditācija

25. janvāris 21:00

Augstākā no balvām, kas cilvēkam ir dota – ir BRĪVA GRIBA. Lai cilvēks ar savu brīvu gribu spētu izdarīt izvēli par labu dievišķajam, ir jābūt augstai morāles, ētikas, empātijas un iekšējās kultūras sajūtai un vērtību sistēmai. Dievišķo vērtību izpratne un sajūta rodas augšējās čakrās. Saskarsme, komunikācija, intuīcija, sapņi, saprāts un saslēgums ar dievišķo- viss ir šajās augšējās čakrās. Ieraksts būs pieejams līdz 28. februārim –––––––––––––––––––––––––––––––––––– Dalības maksa visam ciklam – 4 meditācijām 20 EUR PIETEIKŠANĀS FORMA https://ej.uz/nxdh
Jan
8
Pie
Jauns PROJEKTS “10 soļi veiksmīgai dzīvei” no 8. janvāra @ facebook LIVE
Jan 8 @ 20:00 – 21:00
Jauns PROJEKTS “10 soļi veiksmīgai dzīvei” no 8. janvāra @ facebook LIVE

Vai esat pamanījuši, ka ir kādi cilvēku, kuriem, lai kas arī notiktu, dzīve kaut kā vienmēr veicas. Ja ir ļoti aktīvs laiks – viņi priecājas un viņiem viss iet no rokas. Ja jāpaliek mājās, tas atkal kalpo kā atspēriens kaut kam jaunam un jau atkal viņiem veicas un viss izdodas.

Kādēļ tā?

Kādēļ ir tie, kas netiek dzīvei līdzi, un kādēļ ir kādi, kas iet dzīvei pa priekšu un rada to tādu, kādu paši vēlas piedzīvot.

Mīļie, vai zinājāt, ka veiksmi var iemācīties?

Es esmu bijusi gan pie tiem, kam neveicas, gan pie tiem, kam viss izdodas. Vēl vairāk – es zinu, kā iekļūt gan vienā, gan otrā pusē. Tik nu jāizvēlas, ko tieši gribam.

Man patīk būt veiksmīgai.

Piedevām, bez jebkādas augstprātības.

Es par veiksmi uzskatu to, ka dzīvoju saskaņā ar Visuma kārtību un eju kopējā plūsmā, saņemot dievišķo svētību.

Ko dod veiksme?

To, ka Tev lielos vilcienos viss izdodas. Un ja kaut kas neizdodas, Tu zini, ko ar to darīt un kā iegrozīt tā, lai izdodas.

Pa šiem gadiem, es esmu izveidojusi paņēmienu kopumu, kas man pašai palīdz, tādēļ ar lielāko prieku iemācīšu to arī Tev.

Projekta ilgums būs 21dienu, bet grupa būs vaļā vēl mēnesi pēc tam.

21 dienas laikā mēs ik pa divām dienām tiksimies tiešraidē (un tie būs tie 10 soļi). Bet pa vidu varēsim viens otru atbalstīt ar poustiem, un rakstiem, pieredzes apmaiņu un padomiem, kā arī visticamāk es ne tikai runāšu, bet arī rakstīšu un vēl novadīšu kādu praktisko nodarbību un meditāciju.

Mīļie, tiekamies.

Grupa atvērta būs līdz 28.februārim

––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Dalības maksa simboliska 21 EUR

PIETEIKŠANĀS FORMA
https://ej.uz/nxdh

Jan
11
Pir
Ineses Meistarklase ČAKRU MEDITĀCIJAS 11.janvāris @ facebook LIVE
Jan 11 @ 21:00 – 21:30
Ineses Meistarklase ČAKRU MEDITĀCIJAS 11.janvāris @ facebook LIVE

 

“Seksualitātes un pašapziņas meditācija2. un 3.čakra

11. janvāris 21:00

Kad seksuālā enerģija ir otrā čakrā, to saistām ar mīlēšanos un jutekliskumu, bet kad tā iet cauri visam ķermenim – tad dod cilvēkam mirdzumu un harizmu.

Mēs nevaram atraut acis no šī cilvēka, viņš/a mums patīk dēļ sava mirdzošā energolauka.

Un šī enerģija dod pašapziņu. Kad apzinies, cik esi spēcīgs un jaudīgs, tad apzinies, cik ļoti daudz spēj izdarīt laba. Tā Tu iemācie radīt savu dzīvi.

“Mīlestības meditācija4.čakra

18. janvāris 21:00

Ja nezini kā labāk darīt – ietin to Mīlestībā. Ja nezini, kā sakārtot attiecības – vairo Mīlestību. Ja esi kādās krustcelēs, uzjautā sev “kā drītu Mīlestība”.

Mīlestība ir augstākā un tīrākā vibrācija, kādu zinām. Tā ir visjaudīgākā gaisma.

Tā ir silts un laba enerģija, kas dziedē visu, saudzē visu, atjauno, samīļo, sapilda un piepilda ar laimi.

Augšējo čakru meditācija

25. janvāris 21:00

Augstākā no balvām, kas cilvēkam ir dota – ir BRĪVA GRIBA. Lai cilvēks ar savu brīvu gribu spētu izdarīt izvēli par labu dievišķajam, ir jābūt augstai morāles, ētikas, empātijas un iekšējās kultūras sajūtai un vērtību sistēmai. Dievišķo vērtību izpratne un sajūta rodas augšējās čakrās. Saskarsme, komunikācija, intuīcija, sapņi, saprāts un saslēgums ar dievišķo- viss ir šajās augšējās čakrās.

Ieraksts būs pieejams līdz 28. februārim

––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Dalības maksa visam ciklam – 4 meditācijām 20 EUR

PIETEIKŠANĀS FORMA https://ej.uz/nxdh

Jan
18
Pir
Ineses Meistarklase ČAKRU MEDITĀCIJAS 18.janvāris @ facebook LIVE
Jan 18 @ 21:00 – 21:30
Ineses Meistarklase ČAKRU MEDITĀCIJAS 18.janvāris @ facebook LIVE

“Mīlestības meditācija4.čakra

18. janvāris 21:00

Ja nezini kā labāk darīt – ietin to Mīlestībā. Ja nezini, kā sakārtot attiecības – vairo Mīlestību. Ja esi kādās krustcelēs, uzjautā sev “kā drītu Mīlestība”.

Mīlestība ir augstākā un tīrākā vibrācija, kādu zinām. Tā ir visjaudīgākā gaisma.

Tā ir silts un laba enerģija, kas dziedē visu, saudzē visu, atjauno, samīļo, sapilda un piepilda ar laimi.

Augšējo čakru meditācija

25. janvāris 21:00

Augstākā no balvām, kas cilvēkam ir dota – ir BRĪVA GRIBA. Lai cilvēks ar savu brīvu gribu spētu izdarīt izvēli par labu dievišķajam, ir jābūt augstai morāles, ētikas, empātijas un iekšējās kultūras sajūtai un vērtību sistēmai. Dievišķo vērtību izpratne un sajūta rodas augšējās čakrās. Saskarsme, komunikācija, intuīcija, sapņi, saprāts un saslēgums ar dievišķo- viss ir šajās augšējās čakrās.

Ieraksts būs pieejams līdz 28. februārim

––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Dalības maksa visam ciklam – 4 meditācijām 20 EUR

PIETEIKŠANĀS FORMA https://ej.uz/nxdh

Jan
19
Otr
Jauns projekts “TRĪS VAKARI: viegli un ar Mīlestību” 19.,21.,23.janvārī @ facebook LIVE
Jan 19 @ 20:00 – 20:45
Jauns projekts "TRĪS VAKARI: viegli un ar Mīlestību" 19.,21.,23.janvārī @ facebook LIVE
Atceros, man agrāk bija teiciens “ja tas nenotiek viegli, tas nav priekš manis”. Kaut kādā mērā vēl arvien tā daru un domāju. Es visu daru ļoti viegli. Vismaz pilnīgi noteikti es uzsāku ļoti viegli. Daudz laika veltu iedvesmas radīšanai un pēc tam ar prieku daru. Enerģētiski tas ir tā, ka uzskaņojos uz vistīrāko savu enerģiju lai man ir pēc iespējas mazāka pretestība. Redz, tad kad tu negribi, kad sevi jāpiespiež, kad jādara ar disciplīnu, tad sanāk patērēt ļoti daudz spēka tieši priekš sevis iekustināšanas. Bet ja dari viegli, tad iedvesmas vilnis tevi paceļ un izdari jaudīgāk, vairāk, labāk un arī gandarījumu izjūti lielāku, jo vēl arvien ir viegla un tīra enerģija, kurā jūti prieku. Kamēr cilvēks dzīvo zemajā tumsonības enerģijā vai arī ar gribasspēku sevi piespiežot Radžas enerģijā, tikmēr iekšējais protests un grūtums no mums prasa ļoti daudz vīrišķības un saņemšanos, lai tiktu ar sevi galā. Vīrišķība kā mūsu pašu enerģijas raksturojums ir labi priekš mums sievietēm tikai tad, ja tas ir ne vairāk kā 20-30%. Attiecīgi pārējā laikā ir labi, ja esam sievišķībā. Sievišķība mūsu dzīvi dara vieglu un patīkamu. Līdz ar to dzīvot vieglu un skaistu dzīvi nozīmē dzīvot sievišķīgi. Vai tas liecina, ka darām kaut ko mākslīgi vai pavirši? Nebūt nē. Es runāju par to dziļo, mierpilno sevis un pasaules apzināšanās stāvokli, kas dod prieku un laimi tikai tādēļ, ka novērtē dzīvi un to, ka vari šo visu piedzīvot. Ka izbaudi to, kas notiek. Ja jāiet uz darbu – brīnišķīgi. Ja nav jāiet – atkal brīnišķīgi. Ja gatavo pusdienas – tad ar prieku. Ja kop māju – tad tā, lai pašai un citiem prieks. Un tā par visu, kas notiek. Pa priekšu radi prieku un labsajūtu un pēc tam piedzīvo visu, kas dienā notiek. Ko darīt tad, ja esi piekususi? Atpūties. Izgulies. Ko darīt tad, ja nav iespēju atpūsties? Tad atpūties darot. Domās pārnes apziņu uz sevi un sāc baudīt to, ko dari. Ja gatavo pusdienas, tad piedomā kā ielej katliņā ūdeni. Mierīgi. Lai tas ūdenītis tek. Skaties, kās tas pildās. Nomizo burkānus. Un atkal mierīgi. Ar mīļumu. Paņem sagriez kāpostu. Un atkal darī tā, it kā šī būtu kaifīgākā Tava pieredze šeit uz Zemes. Un tā – mierīgi, soli pa solim visu pēc kārtas. Redz, piekūstam  mēs tad, kad saspringstam. Kad gribam mudīgi padarīt, lai atpūstos. Un tad vēl to padarīt, un pa ceļam to. Kad jau esi pavisam tuvu, lai tiešām tūlīt atpūstos, tad kaut kas notiek un vēl ir jāizdara tas un tas. Šādi mēs piekūstam. Kādēļ? Jo gaidām atpūtu. Tātad kaut ko gaidām – neesam ar domām šai mirklī. Neesam pārpilnībā, bet gan trūkumā – jo pārpilnības un labsajūtas mirklis tikai vēl BŪS, tad, kad pienāks ilgi gaidītā atpūta. Lai šo ķēdīte pārrautu – lai beigtu ilgoties pēc kaut kā, kas Tev nav, sāc baudīt tagad un uzreiz. Ieelpo un izelpo. Un no šī mirkļa uzver visu kā atpūšoties un izbaudot. Griez to pašu kāpostu un burkānus, bet dari to ar vieglumu, mīļumu, kā atpūtu, kā piedzīvojumu ar vislielāko prieku. Var gadīties, ka sākumā būs vairāk jāpiedomā, lai uz šo uzskaņotos. Bet tas ir kā ar jebkuru sākumu. Ar laiku pieradīsi pilnīgi visu uztvert viegli. Grūtumu rada prāts un mūsu attieksme. Ja esam pieraduši domāt caur grūtumu, tad mūsu enerģētika paliek smagnēja un pavisam drīz attopamies Radžas enerģijas apakšā vai pat Tamaz zemajā enerģijā. Uznāk grūtsirdība, nespēks, neko negribās, neko nevajag. Ja gadījumā Tev kādā brīdī ir šāds periods, tad atceries, ka no sākuma ar sevi jāsarunā izdarīt kaut ko vienu. Piemēram, uztaisīt tēju. Un viss. Pēc brītiņa, nomazgā rokas. Vai to pašu tējas krūzīti. Vai pēc brītiņa sakop virtuvi. Vai vēl pēc brītiņa visu māju. Re – enerģija ir izkustējusies. Un tad, kad enerģija ir iekustināta, tad to var tīrīt, padarīt mirdzošu, lai visu darītu viegli. No pilnīgas tumsas uz absolūtu mirdzumu pacelties nebūs iespējams. Ceļš sākas ar vienu soli. Ar vienu darbiņu. Pēc tam vēl. Un vēl, kamēr iegriežas jauda. Mana pārliecība, ka mēs visi gribam būt jaudīgi, varoši, jauneklīgi un mirdzoši. Un mana pārliecība, ka mēs tiešām varam tādi būt. Tikai nevajag sevi nomocīt un nolietot dēļ smagas, tumšas izturēšanās un attieksmes pret sevi un apkārtējiem. Vai Tu vari tagad iedomāties jeb iztēloties savu dzīvi trīs līmeņos. Kā tas izskatās Tamaz tumšanā enerģijā. Kā tas izskatās ar saimnieces attieksmi Radžas enerģijā un kā tas izskatās mirdzošajā Satvas enerģijā. Kura sava dzīve Tev patīk vislabāk? Man pašai patīk augšējās tīrās enerģijas. Satvas un pati augša Radžas enerģijā. Tā ir mirdzoša, tīra, skaista, jaudīga un laimīga dzīve. To, ko citi sauc par “rozā brillēm” un idealizēšanu, vai pārāk skaistu, vai pārāk laimīgu, vai “saldu” vai “sīrupainu”. Es zinu, kādēļ tā saka. Tādēļ, kamēr esi kūniņā vai kūniņas atvēršanās sāpēs, tikmēr nesaproti vai pat krīt uz nerviem, ka tauriņi lidinās tik viegli. Ka taureņu dzīve ir tik skaista. Ka viņi paši ir tik skaisti. Es Tevi aicinu pāriet no kūniņas ierobežotās dzīves uz taureņa lidojumu. Vai arī, ja Tava pāreja jau notikusi, esi sveicināta šai skaistajā un laimīgajā dzīvē un vieglumā. Tiekamies trīs dienas, kurās būs metožu kopums, kā dzīvot viegli un ar mīlestību. Grupa atvērta būs līdz 28.februārim –––––––––––––––––––––––––––––––––––– Dalības maksa simboliska 18 EUR PIETEIKŠANĀS FORMA https://ej.uz/nxdh
Jan
21
Cet
Jauns projekts “TRĪS VAKARI: viegli un ar Mīlestību” 19.,21.,23.janvārī @ facebook LIVE
Jan 21 @ 20:00 – 20:45
Jauns projekts "TRĪS VAKARI: viegli un ar Mīlestību" 19.,21.,23.janvārī @ facebook LIVE

Atceros, man agrāk bija teiciens “ja tas nenotiek viegli, tas nav priekš manis”. Kaut kādā mērā vēl arvien tā daru un domāju. Es visu daru ļoti viegli. Vismaz pilnīgi noteikti es uzsāku ļoti viegli. Daudz laika veltu iedvesmas radīšanai un pēc tam ar prieku daru.

Enerģētiski tas ir tā, ka uzskaņojos uz vistīrāko savu enerģiju lai man ir pēc iespējas mazāka pretestība. Redz, tad kad tu negribi, kad sevi jāpiespiež, kad jādara ar disciplīnu, tad sanāk patērēt ļoti daudz spēka tieši priekš sevis iekustināšanas. Bet ja dari viegli, tad iedvesmas vilnis tevi paceļ un izdari jaudīgāk, vairāk, labāk un arī gandarījumu izjūti lielāku, jo vēl arvien ir viegla un tīra enerģija, kurā jūti prieku.

Kamēr cilvēks dzīvo zemajā tumsonības enerģijā vai arī ar gribasspēku sevi piespiežot Radžas enerģijā, tikmēr iekšējais protests un grūtums no mums prasa ļoti daudz vīrišķības un saņemšanos, lai tiktu ar sevi galā. Vīrišķība kā mūsu pašu enerģijas raksturojums ir labi priekš mums sievietēm tikai tad, ja tas ir ne vairāk kā 20-30%. Attiecīgi pārējā laikā ir labi, ja esam sievišķībā.

Sievišķība mūsu dzīvi dara vieglu un patīkamu. Līdz ar to dzīvot vieglu un skaistu dzīvi nozīmē dzīvot sievišķīgi.

Vai tas liecina, ka darām kaut ko mākslīgi vai pavirši? Nebūt nē. Es runāju par to dziļo, mierpilno sevis un pasaules apzināšanās stāvokli, kas dod prieku un laimi tikai tādēļ, ka novērtē dzīvi un to, ka vari šo visu piedzīvot. Ka izbaudi to, kas notiek.

Ja jāiet uz darbu – brīnišķīgi.

Ja nav jāiet – atkal brīnišķīgi.

Ja gatavo pusdienas – tad ar prieku.

Ja kop māju – tad tā, lai pašai un citiem prieks.

Un tā par visu, kas notiek.

Pa priekšu radi prieku un labsajūtu un pēc tam piedzīvo visu, kas dienā notiek.

Ko darīt tad, ja esi piekususi? Atpūties. Izgulies.

Ko darīt tad, ja nav iespēju atpūsties? Tad atpūties darot. Domās pārnes apziņu uz sevi un sāc baudīt to, ko dari. Ja gatavo pusdienas, tad piedomā kā ielej katliņā ūdeni. Mierīgi. Lai tas ūdenītis tek. Skaties, kās tas pildās. Nomizo burkānus. Un atkal mierīgi. Ar mīļumu. Paņem sagriez kāpostu. Un atkal darī tā, it kā šī būtu kaifīgākā Tava pieredze šeit uz Zemes.

Un tā – mierīgi, soli pa solim visu pēc kārtas.

Redz, piekūstam  mēs tad, kad saspringstam. Kad gribam mudīgi padarīt, lai atpūstos. Un tad vēl to padarīt, un pa ceļam to. Kad jau esi pavisam tuvu, lai tiešām tūlīt atpūstos, tad kaut kas notiek un vēl ir jāizdara tas un tas.

Šādi mēs piekūstam.

Kādēļ?

Jo gaidām atpūtu.

Tātad kaut ko gaidām – neesam ar domām šai mirklī. Neesam pārpilnībā, bet gan trūkumā – jo pārpilnības un labsajūtas mirklis tikai vēl BŪS, tad, kad pienāks ilgi gaidītā atpūta.

Lai šo ķēdīte pārrautu – lai beigtu ilgoties pēc kaut kā, kas Tev nav, sāc baudīt tagad un uzreiz. Ieelpo un izelpo. Un no šī mirkļa uzver visu kā atpūšoties un izbaudot.

Griez to pašu kāpostu un burkānus, bet dari to ar vieglumu, mīļumu, kā atpūtu, kā piedzīvojumu ar vislielāko prieku.

Var gadīties, ka sākumā būs vairāk jāpiedomā, lai uz šo uzskaņotos. Bet tas ir kā ar jebkuru sākumu. Ar laiku pieradīsi pilnīgi visu uztvert viegli.

Grūtumu rada prāts un mūsu attieksme. Ja esam pieraduši domāt caur grūtumu, tad mūsu enerģētika paliek smagnēja un pavisam drīz attopamies Radžas enerģijas apakšā vai pat Tamaz zemajā enerģijā. Uznāk grūtsirdība, nespēks, neko negribās, neko nevajag.

Ja gadījumā Tev kādā brīdī ir šāds periods, tad atceries, ka no sākuma ar sevi jāsarunā izdarīt kaut ko vienu. Piemēram, uztaisīt tēju. Un viss. Pēc brītiņa, nomazgā rokas. Vai to pašu tējas krūzīti. Vai pēc brītiņa sakop virtuvi. Vai vēl pēc brītiņa visu māju. Re – enerģija ir izkustējusies. Un tad, kad enerģija ir iekustināta, tad to var tīrīt, padarīt mirdzošu, lai visu darītu viegli.

No pilnīgas tumsas uz absolūtu mirdzumu pacelties nebūs iespējams. Ceļš sākas ar vienu soli. Ar vienu darbiņu. Pēc tam vēl. Un vēl, kamēr iegriežas jauda.

Mana pārliecība, ka mēs visi gribam būt jaudīgi, varoši, jauneklīgi un mirdzoši. Un mana pārliecība, ka mēs tiešām varam tādi būt. Tikai nevajag sevi nomocīt un nolietot dēļ smagas, tumšas izturēšanās un attieksmes pret sevi un apkārtējiem.

Vai Tu vari tagad iedomāties jeb iztēloties savu dzīvi trīs līmeņos. Kā tas izskatās Tamaz tumšanā enerģijā. Kā tas izskatās ar saimnieces attieksmi Radžas enerģijā un kā tas izskatās mirdzošajā Satvas enerģijā. Kura sava dzīve Tev patīk vislabāk?

Man pašai patīk augšējās tīrās enerģijas. Satvas un pati augša Radžas enerģijā. Tā ir mirdzoša, tīra, skaista, jaudīga un laimīga dzīve.

To, ko citi sauc par “rozā brillēm” un idealizēšanu, vai pārāk skaistu, vai pārāk laimīgu, vai “saldu” vai “sīrupainu”.

Es zinu, kādēļ tā saka. Tādēļ, kamēr esi kūniņā vai kūniņas atvēršanās sāpēs, tikmēr nesaproti vai pat krīt uz nerviem, ka tauriņi lidinās tik viegli.

Ka taureņu dzīve ir tik skaista. Ka viņi paši ir tik skaisti.

Es Tevi aicinu pāriet no kūniņas ierobežotās dzīves uz taureņa lidojumu. Vai arī, ja Tava pāreja jau notikusi, esi sveicināta šai skaistajā un laimīgajā dzīvē un vieglumā.

Tiekamies trīs dienas, kurās būs metožu kopums, kā dzīvot viegli un ar mīlestību.

Grupa atvērta būs līdz 28.februārim

––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Dalības maksa simboliska 18 EUR

PIETEIKŠANĀS FORMA https://ej.uz/nxdh

Jan
23
Ses
Jauns projekts “TRĪS VAKARI: viegli un ar Mīlestību” 19.,21.,23.janvārī @ facebook LIVE
Jan 23 @ 20:00 – 20:45
Jauns projekts "TRĪS VAKARI: viegli un ar Mīlestību" 19.,21.,23.janvārī @ facebook LIVE

Atceros, man agrāk bija teiciens “ja tas nenotiek viegli, tas nav priekš manis”. Kaut kādā mērā vēl arvien tā daru un domāju. Es visu daru ļoti viegli. Vismaz pilnīgi noteikti es uzsāku ļoti viegli. Daudz laika veltu iedvesmas radīšanai un pēc tam ar prieku daru.

Enerģētiski tas ir tā, ka uzskaņojos uz vistīrāko savu enerģiju lai man ir pēc iespējas mazāka pretestība. Redz, tad kad tu negribi, kad sevi jāpiespiež, kad jādara ar disciplīnu, tad sanāk patērēt ļoti daudz spēka tieši priekš sevis iekustināšanas. Bet ja dari viegli, tad iedvesmas vilnis tevi paceļ un izdari jaudīgāk, vairāk, labāk un arī gandarījumu izjūti lielāku, jo vēl arvien ir viegla un tīra enerģija, kurā jūti prieku.

Kamēr cilvēks dzīvo zemajā tumsonības enerģijā vai arī ar gribasspēku sevi piespiežot Radžas enerģijā, tikmēr iekšējais protests un grūtums no mums prasa ļoti daudz vīrišķības un saņemšanos, lai tiktu ar sevi galā. Vīrišķība kā mūsu pašu enerģijas raksturojums ir labi priekš mums sievietēm tikai tad, ja tas ir ne vairāk kā 20-30%. Attiecīgi pārējā laikā ir labi, ja esam sievišķībā.

Sievišķība mūsu dzīvi dara vieglu un patīkamu. Līdz ar to dzīvot vieglu un skaistu dzīvi nozīmē dzīvot sievišķīgi.

Vai tas liecina, ka darām kaut ko mākslīgi vai pavirši? Nebūt nē. Es runāju par to dziļo, mierpilno sevis un pasaules apzināšanās stāvokli, kas dod prieku un laimi tikai tādēļ, ka novērtē dzīvi un to, ka vari šo visu piedzīvot. Ka izbaudi to, kas notiek.

Ja jāiet uz darbu – brīnišķīgi.

Ja nav jāiet – atkal brīnišķīgi.

Ja gatavo pusdienas – tad ar prieku.

Ja kop māju – tad tā, lai pašai un citiem prieks.

Un tā par visu, kas notiek.

Pa priekšu radi prieku un labsajūtu un pēc tam piedzīvo visu, kas dienā notiek.

Ko darīt tad, ja esi piekususi? Atpūties. Izgulies.

Ko darīt tad, ja nav iespēju atpūsties? Tad atpūties darot. Domās pārnes apziņu uz sevi un sāc baudīt to, ko dari. Ja gatavo pusdienas, tad piedomā kā ielej katliņā ūdeni. Mierīgi. Lai tas ūdenītis tek. Skaties, kās tas pildās. Nomizo burkānus. Un atkal mierīgi. Ar mīļumu. Paņem sagriez kāpostu. Un atkal darī tā, it kā šī būtu kaifīgākā Tava pieredze šeit uz Zemes.

Un tā – mierīgi, soli pa solim visu pēc kārtas.

Redz, piekūstam  mēs tad, kad saspringstam. Kad gribam mudīgi padarīt, lai atpūstos. Un tad vēl to padarīt, un pa ceļam to. Kad jau esi pavisam tuvu, lai tiešām tūlīt atpūstos, tad kaut kas notiek un vēl ir jāizdara tas un tas.

Šādi mēs piekūstam.

Kādēļ?

Jo gaidām atpūtu.

Tātad kaut ko gaidām – neesam ar domām šai mirklī. Neesam pārpilnībā, bet gan trūkumā – jo pārpilnības un labsajūtas mirklis tikai vēl BŪS, tad, kad pienāks ilgi gaidītā atpūta.

Lai šo ķēdīte pārrautu – lai beigtu ilgoties pēc kaut kā, kas Tev nav, sāc baudīt tagad un uzreiz. Ieelpo un izelpo. Un no šī mirkļa uzver visu kā atpūšoties un izbaudot.

Griez to pašu kāpostu un burkānus, bet dari to ar vieglumu, mīļumu, kā atpūtu, kā piedzīvojumu ar vislielāko prieku.

Var gadīties, ka sākumā būs vairāk jāpiedomā, lai uz šo uzskaņotos. Bet tas ir kā ar jebkuru sākumu. Ar laiku pieradīsi pilnīgi visu uztvert viegli.

Grūtumu rada prāts un mūsu attieksme. Ja esam pieraduši domāt caur grūtumu, tad mūsu enerģētika paliek smagnēja un pavisam drīz attopamies Radžas enerģijas apakšā vai pat Tamaz zemajā enerģijā. Uznāk grūtsirdība, nespēks, neko negribās, neko nevajag.

Ja gadījumā Tev kādā brīdī ir šāds periods, tad atceries, ka no sākuma ar sevi jāsarunā izdarīt kaut ko vienu. Piemēram, uztaisīt tēju. Un viss. Pēc brītiņa, nomazgā rokas. Vai to pašu tējas krūzīti. Vai pēc brītiņa sakop virtuvi. Vai vēl pēc brītiņa visu māju. Re – enerģija ir izkustējusies. Un tad, kad enerģija ir iekustināta, tad to var tīrīt, padarīt mirdzošu, lai visu darītu viegli.

No pilnīgas tumsas uz absolūtu mirdzumu pacelties nebūs iespējams. Ceļš sākas ar vienu soli. Ar vienu darbiņu. Pēc tam vēl. Un vēl, kamēr iegriežas jauda.

Mana pārliecība, ka mēs visi gribam būt jaudīgi, varoši, jauneklīgi un mirdzoši. Un mana pārliecība, ka mēs tiešām varam tādi būt. Tikai nevajag sevi nomocīt un nolietot dēļ smagas, tumšas izturēšanās un attieksmes pret sevi un apkārtējiem.

Vai Tu vari tagad iedomāties jeb iztēloties savu dzīvi trīs līmeņos. Kā tas izskatās Tamaz tumšanā enerģijā. Kā tas izskatās ar saimnieces attieksmi Radžas enerģijā un kā tas izskatās mirdzošajā Satvas enerģijā. Kura sava dzīve Tev patīk vislabāk?

Man pašai patīk augšējās tīrās enerģijas. Satvas un pati augša Radžas enerģijā. Tā ir mirdzoša, tīra, skaista, jaudīga un laimīga dzīve.

To, ko citi sauc par “rozā brillēm” un idealizēšanu, vai pārāk skaistu, vai pārāk laimīgu, vai “saldu” vai “sīrupainu”.

Es zinu, kādēļ tā saka. Tādēļ, kamēr esi kūniņā vai kūniņas atvēršanās sāpēs, tikmēr nesaproti vai pat krīt uz nerviem, ka tauriņi lidinās tik viegli.

Ka taureņu dzīve ir tik skaista. Ka viņi paši ir tik skaisti.

Es Tevi aicinu pāriet no kūniņas ierobežotās dzīves uz taureņa lidojumu. Vai arī, ja Tava pāreja jau notikusi, esi sveicināta šai skaistajā un laimīgajā dzīvē un vieglumā.

Tiekamies trīs dienas, kurās būs metožu kopums, kā dzīvot viegli un ar mīlestību.

Grupa atvērta būs līdz 28.februārim

––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Dalības maksa simboliska 18 EUR

PIETEIKŠANĀS FORMA https://ej.uz/nxdh