Ineses Prisjolkovas                                         Vitas Sanes
           vebināru sarakstu skatīt ŠEIT                              nodarbības skatīt ŠEIT
           semināru sarakstu skatīt ŠEIT
            
Pavasara studijas  visu pasākumu kalendāru skatīt ŠEIT

Mar
6
Tre
SEMINĀRS “Kā transformēt BAILES” 6/03 @ Pavasara studija
Mar 6 @ 18:00 – 20:30
SEMINĀRS “Kā transformēt BAILES” 6/03 @ Pavasara studija

”Bailes nav īstas. Vienīgā vieta kur bailes var eksistēt ir mūsu domās par nākotni. Tas ir mūsu iztēles produkts..bailes ir izvēle.” saka Amerikāņu aktieris Vils Smits kādā filmā. Un šis citāts man vienmēr palīdz, tāpat kā tehnikas, ko esmu apguvusi šajā jomā no Ineses Prisjolkovas.
Mēs ļoti daudz lēmumus dzīvē pieņemam balstoties uz bailēm mūsu apziņā vai zemapziņā. Tās kavē mūsu rīcību, ietekmē pašsajūtu un enerģiju, un fenomenāli kavē mūs realizēt savus plānus. Tās rada mūs pašus un apkārtējos nelaimīgus.

Es gribētu nomainīt darbu, bet baidos, ja nu no bēgot no vilka uzskrienu lācim. Baidos, ka mašīnu vadīs Valdis, tas vienreiz beigsies ar avāriju. Nevaru atstāt bērnus vienus, baidos ka..Es gribu šķirties, bet baidos palikt viena, ir taču tik daudz nelaimīgu, vientuļu cilvēku..gribu piedalīties maratonā, bet baidos ka..gribu vēl bērnus, bet baidos..man bail, ka mani nemīlēs..bail, ka nepaslavēs..a ja nu par mani smiesies..baidos, ka slimība mani uzvarēs…

Bailēm ir daudz formas un paveidi, brīnumaini daudz, tomēr tās visas var transformēt.
Šajā seminārā apskatīsim bailes no dažādiem aspektiem. Pirmā – kā atpazīt savas bailes un pārstāt baidīties. Otrā – kā izdarīt izvēles raugoties no pretējas pozīcijas – no mīlestības, nevis no baiļu radītā spiediena.

Gandrīz katrā seminārā, neatkarīgi no tēmas, auditorijā atskan jautājums, bet tā nozīmīgumu vienmēr apliecina pārējie, mājot ar galvu: ”bet ko darīt ja mani pārņem bailes”?

Par pamatotām un nepamatotām bailēm, kā tās pārvarēt un transformēt pilnīgi citā enerģijā, runāsim 6.marta seminārā ”Kā transformēt bailes”.

______________________________________________________________

Lektore: INESE PRISJOLKOVA
Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Antonijas ielā 4-1 (pirmais stāvs pa labi)
Norises laiks: otrdiena, 6. marts, plkst. 18:00 – 20:30
Dalības maksa: 30.00 EUR (t.sk. PVN)
 
Jautājumi vai papildu informācija: e-pastā pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714
Pierakstīšanās:
Pieteikuma forma
*
*
*
*