Pavasara studijas  visu pasākumu kalendāru skatīt ŠEIT

Sep
23
Pir
Lieliskā piecinieka SEMINĀRS ”Kā atsiet karmiskos mezglus un vairs neveidot tos” 23/09 @ E.L Skaistuma Studija
Sep 23 @ 18:00 – 20:30
Lieliskā piecinieka SEMINĀRS ”Kā atsiet karmiskos mezglus un vairs neveidot tos” 23/09 @ E.L Skaistuma Studija

Vai Tev ir jomas, kurās totāli neiet? Kurās kāp uz grābekļiem viena pēc otra? Visticamāk, ka tās ir tās, kuras saucam par mūsu karmiskajām mācībām. Kādam tā ir vientulība. Kādam trūkums. Kādam attiecības. Kādam nenovērtējuma sajūta. Kādam nespēja piedot un aizvainojuma sajūta visas dzīves garumā un tā joprojām.

Ko darīt? Kā ar to tikt galā? Nu pirmā ziņa ir tā, ka nav tādu cilvēku, kuram šādu karmisko jomu nav. Mums katram ir. Mēs tās zinām vai par tām nojaušam. Tiesa tas nekā nepalīdz tās atrisināt. Toties nav ko tērēt enerģiju uz to, lai uztrauktos – “nu kāpēc tieši ar mani tā notiek”. Jo….tā notiek ar visiem.

Inese stāsta: “Es pati savas karmiskās mācības gāju cauri dziļi un nopietni, līdz tikai tagad varu teikt  – jā šis jomas ir iztīrījušas un sakārtojušās. Vai to varēju izdarīt jau daudz senāk? Nu…visticamāk, ka jā. Ja vien būtu šo visu zinājusi iepriekš. Atceros, kad pirmo reizi novadīju šo tēmu, mana kolēģe Santa teica – ka šis būtu jāuzliek vislielākajam laikrakstam uz pirmā vāka!!! Ka vienkārši nevar dzīvot tālāk, ja šo visu nezina! Ka tas beidzot saliek visu pa plauktiņiem un izskaidro kāpēc tā.”

“Šis seminārs patiesībā ir pamatu pamats, jo paver apziņu, iesit pļauku kad ņerkstam par muļķībām un atver acis kad tomēr kārtējo reizi nevietā piedodam un turpinam samierināties,” stāsta kāda Pavasara studijas lekcijas apmeklētāja.

Tiekamies 23. septembrī

______________________________________________________

Seminārs “Kā atsiet karmiskos mezglus un tos vairs neveidot”

Lektore: INESE PRISJOLKOVA
Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)
Norises vieta: Rīgā, Lāčplēša ielā 22, 2.stāvā ar uzrakstu EL Skaistuma Studija
Norises laiks: pirmdiena 23. septembris, plkst. 18:00-20:30
Jautājumi vai papildu informācija: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Pieteikties ŠEIT