Pavasara studijas  visu pasākumu kalendāru skatīt ŠEIT

Aug
5
Pir
SEMINĀRS “Kā vadīt domas un prātu” 05/08 @ E.L Skaistuma Studija
Aug 5 @ 18:00 – 20:30
SEMINĀRS "Kā vadīt domas un prātu" 05/08 @ E.L Skaistuma Studija

Ja kāds man agrāk būtu teicis, ka vada savas domas un prātu, es būtu brīnījusies.
Ja tagad man kāds saka, ka viņš nevada domas un prātu, man rodas jautājums – bet kā tu dzīvo?
Kā tad tu vari zināt, kas tavā dzīvē notiks?!

Mūsu dzīvē notiek tikai un vienīgi tas, ko paši domājam un kādu attieksmi un enerģiju ar savām domām radām. Un tā patiešām ir liela māka šo savu enerģiju un enerģētiku radīt un vadīt tā, lai dzīve veidojas brīnišķīga.

Kā es pati iemācījos vadīt prātu?

Hmm… Tas vispirms notika, un tikai tad es sapratu, ka to daru.
Kad sāku savu laimes terapiju, tad nolēmu, ka vienmēr būšu laimīga. Un pēc šī lēmuma es katrā reizē, kad kaut kas negāja tā, kā gribu, es vienmēr sev atgādināju – “tu taču solīji būt laimīga”. Un uzreiz izmainīju savu attieksmi uz labestīgu un mīļuma pilnu.
Toreiz es nesapratu, ka mācos vadīt savas domas un prātu. Toreiz vienkārši gribēju būt laimīga.

Kā ir tagad?

Tagad grūtos brīžos es vienkārši sev saku – “tu esi lielāka par jebko, kas tavā dzīvē notiek. Tu radi un vadi savu dzīvi. Tātad izmaini to tā, kā pati vēlies”. Un es izmainu. Un man ir labi. Savukārt, ja man ir labi, tad visiem ap mani ir labi.

Ko darīt? Kā iemācīties vadīt prātu?

Savā grāmatā “100 dienas, kas mainīs pasauli” no 50.-70.dienu ierakstos es aprakstu, kā to darīt. Soli pa solim ar konkrētiem paņēmieniem, ar konkrētām metodēm.

Bet ja tu gribi, lai Tev iemācu to klātienē, tad 5. augustā pie mums jaunajās telpās Rīgā, Lāčplēša ielā 22, 2. stāvā notiek brīnišķīgs seminārs “Kā vadīt domas un prātu”.

Šī ir viena no tēmām, bez kurām nevar sakārtot savu dzīvi. Tādēļ nepalaid to garām un esi laipni aicināta. Es Tevi gaidīšu!

Ar mīļumu, Inese

______________________________________________________________

SEMINĀRS ”Kā vadīt domas un prātu”
Lektore: INESE PRISJOLKOVA
Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)
Norises vieta: Rīgā, Lāčplēša ielā 22, 2. stāvs salons E.L Skaistuma Studija
Norises laiks: pirmdiena 5. augusts, plkst. 18:00-20:30
Jautājumi vai papildu informācija: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Pieteikties ŠEIT

Aug
19
Pir
Lieliskā piecinieka SEMINĀRS ”Misija, darbs vai bizness” 19/08 @ E.L Skaistuma Studija
Aug 19 @ 18:00 – 20:30
Lieliskā piecinieka SEMINĀRS ''Misija, darbs vai bizness'' 19/08 @ E.L Skaistuma Studija

Vai zināji, ka VAR nopelnīt labu naudu, strādājot darbu, kas Tev patīk un padodas? Vai zināji, ka katram cilvēkam uz šīs pasaules IR pat vairākas nodarbes, kurās viņš ir lielisks un ar tām var pelnīt sev dzīvošanai? Un ir pat dažas pavisam vienkāršas metodes, kā Tev šādu SAVU nodarbošanos, dzīves misiju vai pat biznesu atrast!

Es zinu, ka tas var izklausīties mazliet utopiski vai nereāli situācijā Latvijā šobrīd, tomēr tici, arī Tev ir kādas konkrētas spējas, talanti, zināšanas un lietas kas rada prieku. Un tās visas, ar kādu interesantu metodi atklājot un apvienojot, Tu vari atrast šo virzienu kurā doties.

Varbūt Tev šobrīd ir darbs, bet jūti, ka varētu darīt ko citu, kā savādāk vai pat labāk. Varbūt beidzot gribi savu arodu pārvērst no algota darba biznesā. Bet varbūt Tev nav ne jausmas ko darīt, tomēr zini ka gribi sākt no nulles un atrast savu aicinājumu. Varbūt Tev nav darba vispār un esi ‘’stresā’’ ar ko sākt vai vienkārši kaut kas urda nemitīgi. Lai kāda ir Tava situācija vai motīvs, šajā nodarbībā būs iespēja izprast sevi pavisam konkrēti – atrodot to jomu vai pat vairākas, kas Tev patīk un varētu labi padoties, un kurā virzīt savu profesionālo izaugsmi.

Un Tev var likties ‘’ar ko tad es varu tā baigi atšķirties no citiem..’’, bet es esmu bijusi šajā nodarbībā, un kad tirzājām mūsu spējas un iespējas, katrs bija unikāls! No visiem klātesošajiem nebija neviena paša, kam spēju un iespēju komplekti sakristu!

Ir pat zinātniski pierādīts, ka katrs cilvēks (neskaitot atsevišķus izņēmumus) dzīves laikā nomaina savu nodarbošanos (pat nevis darba vietu, bet jomu) vismaz trīs reizes. Un tas nozīmē to, ka nav jākaunas vai jābaidās par to, ka ir jāmaina nodarbošanās vai profesija. Tas ir pavisam normāli un pat var nest prieku!

Cilvēks vismaz trešo daļu no ikdienas pavada darbā, tādēļ ir svarīgi, lai arī nodarbojoties ar to, kas Tev ‘’nes maizīti’’ Tu jūties labi, jo arī tā ir Tava dzīve, ne tikai svētdienu vakari vai svētki. Un tici man, pastāv kāda joma, nodarbošanās vai aicinājums, kas var darīt laimīgu tieši Tevi.

Esmu daudz dzirdējusi divas galējas atrunas saistībā ar darba meklējumiem – ‘’esmu par vecu, kam mani vairs vajag’’ vai ‘’esmu par jaunu, neviens mani par pilnu neņems’’. Atceries vienmēr – Tavs vecums nenosaka Tavu vērtību! Kas meklē, tas atrod! Un tieši tāpēc, ja vien Tev šie jautājumi ir aktuāli, no Sirds aicinu Tevi apmeklēt praktisko nodarbību ‘’Darbs, misija vai nodarbošanās’’. Tajā Inese Tev palīdzēs ieraudzīt sevi un savas iespējas jaunā gaismā, un tad jau tā vairs būs tikai Tava atbildība un darīšanas jautājums vai Tu ej pretim tam, ko vari sasniegt ar prieku!

Lai izdodas iecerētais!

——————————————————————————————————-

Lieliskā piecinieka Seminārs “Misija, darbs vai bizness”
Lektore: INESE PRISJOLKOVA
Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)
Norises vieta: Rīgā, Lāčplēša ielā 22, 2.stāvā ar uzrakstu EL Skaistuma Studija
Norises laiks: pirmdiena 19. augusts, plkst. 18:00-20:30
Jautājumi vai papildu informācija: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714
Pieteikšanās ŠEIT
Aug
26
Pir
Laimes terapijas SEMINĀRS “Nauda un bagātība” 26/08 @ E.L Skaistuma Studija
Aug 26 @ 18:00 – 20:30
Laimes terapijas SEMINĀRS "Nauda un bagātība" 26/08 @ E.L Skaistuma Studija

Ir ārkārtīgi daudz dažādu teicienu un joku, kas saista laimi ar naudu un bagātību, un ir ļoti daudz dažādu aizspriedumu un stereotipu par naudu.
Gan jau esi dzirdējis – «Nauda laimi nenes», «Laime nav naudā, bet tās daudzumā», «Labāk raudāt mersedesā, nevis tramvajā», «Nauda dod brīvību», «Nauda dod pašapziņu» un tamlīdzīgi. Vai arī no Bībeles – «Vieglāk kamielim iziet caur adatas aci, nekā bagātam ieiet debesu Valstībā».

Vai vari skaidri noformulēt,  kāpēc Tev ir vajadzīga nauda? Kā- pēc Tu to pelni? Kādā veidā Tu to pelni?

– Vai Tevi uztrauc pats pamatu pamats un, kā saka, izdzīvošanas jautājumi? Vai galvenās rūpes ir par to, kā samaksāt īri un ko- munālos maksājumus, nopirkt produktus un paēdināt ģimeni, nomaksāt kredītus un atlikt baltai vai nebaltai dienai.

– Iespējams, Tu vēlies ceļot un visu ko atļauties.

– Varbūt Tev ir apnicis rēķināt un knapināties un gribētos ieguldīt vairāk naudas sevī un savā nākotnē? Vai varbūt bērnos un viņu nākotnē?

– Un tikpat labi Tu varētu man stāstīt par saviem projektiem un iecerēm, tādēļ nauda būtu nepieciešama, lai tos īstenotu.

– Varbūt Tev ir vajadzīga nauda, lai kādam palīdzētu?

– Un varbūt Tev ir kāds sapnis, kura sasniegšanai nepieciešama nauda?

Kādas domas Tev ir par naudu un kāda attieksme pret naudas pelnīšanu, tāds rezultāts ir Tavā makā un Tavā kontā.

Vai Tevi apmierina Tavs konta izraksts? Gribi tajā kaut ko mainīt?

Tad maini attieksmi.

Maini paradumus. Maini domāšanu.

Šajā seminārā “Nauda un bagātība” apskatīsim, ko mēs laimes terapijas ietvaros varam darīt, lai mūsu attieksme pret naudu būtu veselīga un mierīga. Mēģināsim saprast, kāpēc gribam nopelnīt naudu vai varbūt lielu naudu, vai arī kāpēc to negribam. Ko mēs katrs saprotam ar vārdu bagātība? Cik lielā mērā bagātība mūsu acīs ir saistīta ar materiālām vērtībām un naudu?

_____________________________________________

Laimes terapijas SEMINĀRS ”Nauda un bagātība”
Lektore: INESE PRISJOLKOVA
Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)
Norises vieta: Rīgā, Lāčplēša ielā 22, 2.stāvā ar uzrakstu EL Skaistuma Studija
Norises laiks: pirmdiena 26. augusts, plkst. 18:00-20:30
Jautājumi vai papildu informācija: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Pieteikties ŠEIT