Screen Shot 2018-09-10 at 11.13.36

Jau kādu laiku es domāju, ka gribētu, lai Pavasara studijā notiek dažādas praktiskas lietiņas. Pirmdienās mums ir Cigun nodarbības ar Vitu Sani, pēc pieraksta ir osteopātiska ķermeņa enerģijas līdzsvarošana pie dr. Elīnas Švēdes. Un visu laiku mani urda doma, ka es gribētu arī klasisku masāžu vai pat ārstniecisku masāžu ķermenim, mugurai vai plecu daļai.

Un kā jau tas bieži vien notiek – ja doma ir radusies, tā drīz materializējas. Tādēļ ar prieku un mīļumu varu Tev izstāstīt, ka pie mums ir sākusi strādāt brīnišķīga jauna kolēģe Zane Griķe.

Zane par sevi saka:

“Man vienmēr jautā: “Kāpēc par masieri?” Tad šajā brīdī ataust atmiņas no pusaudžu gadiem, kad devos uz poliklīniku uz fizioterapijas nodarbībām. Blakus kabinetā atradās masierīte. Kad vienmēr viņu ieraudzīju, uzaicinot savus pacientus uz kabinetu, nodomāju, ka es arī tā gribētu, būt tik gaiša, tīra un ar masāžām palīdzēt cilvēkiem kļūt laimīgākiem, sevis mīlošākiem un gaišākiem.
Tā mani dzīves ceļi nemanot mani aizveduši, ka esmu absolvējusi Medicīnas koledžu programmā ārstnieciskais masieris un hidroterapijas speciālists. Iepriekš strādāju SPA un veselības aprūpē un rehabilitācijā. Šogad saņēmu atzinību starptautiskajā masieru konkursā 2018, nopelnot 1.vietu. Kas arī palīdz vēl vairāk noticēt sev, savām spējām un darbam, ko daru.
Ar Pavasara studiju iepazinos, kad nezināju, ka dzīve var būt skaista, gaiša un laimīga! Tādēļ vēlos no sirds pateikties Inesītei un visai Pavasara studijai par to, ka darāt pasauli gaišāku, siltāku un mīlestības piepildītu!
Sirsnībā, Zane”

Un tā ir tapis mūsu piedāvājums Pavasara studijā.

Ārstnieciskā muguras masāža 40 min 20€

Apkakles zonas masāža 25 min 15€

Kāju masāža 50 min 25€

Pilna ķermeņa Ārstnieciskā masāža 90 min 40€

Pilna ķermeņa relaksējoša masāža 90 min 40€

Pēdu masāža 40 min 20€

(Cenas norādītas ar PVN)

Masāžas laikā fonā skanēs manis ierunātas afirmācijas vai meditācijas (pēc Tavas izvēles).

Es esmu izbaudījusi Zanes masāžu un turpmāk ļaušos tai vienu reizi nedēļā. Tā ir lieliska. Un Zane pati tiešām gaiša un ar ļoti siltu mīļu attieksmi un cieņu pret ķermeni.

Būsim priecīgi Tevi sagaidīt Pavasara studijā Rīgā, Antonijas ielā 4-1, tikai iepriekš, lūdzu, piesakies, rakstot uz pavasarastudija@gmail.com vai zvanot 29100714.

Ar mīļumu, Inese