On Sale
davanas

“Kā darītu Mīlestība” dāvanu komplekts

€36.20 €25.00

Preces apraksts

Skaists šķiet viss, ko tu uzlūko ar mīlestību…

Skaists un vērtīgs ir katrs no mūsu ar mīlestību radītajiem žurnāliem “Kā darītu Mīlestība”

Par sievišķību, par spēku, par gudrību un viedumu, par attiecībām ar sevi un partnerattiecībām, par bērniem, par mūsu izvēlēm. Par kritieniem, par celšanos, par sievietes būtību. Par vērtībām. Par mīlestību.

Savukārt “365 gaišu dienu grāmata” 

Ir dienasgrāmata, plānotājs ar pievienoto vērtību – to varēsi sākt rakstīt jebkurā brīdī, jo tajā ir tikai datumi, vārda dienas, vieta, kur pierakstīt savas domas, pateicības, vērtīgas atziņas, svarīgus notikumus. To varēsi rakstīt gadiem ilgi. Katrā atvērumā ir gan kāda skaista un vērtīga Ineses domu pērle un afirmācija. Katrs mēnesis iesākas ar tā enerģētisko raksturojumu, kas der katru gadu.

Gan grāmatas gan žurnālu vākus grezno talantīgās latviešu mākslinieces Signes Vanadziņas glezna – skaisti un izsmalcināti.

Jums ir iespēja iegādāties 1.,2.,4.,5.,6. žurnālu “Kā darītu Mīlestība” un “365 gaišu dienu grāmatu” 

par ļoti izdevīgu un patīkamu cenu!

Žurnāla izdevējs SIA “Pavasara studija”.

Pavasara studijas vadītāja Inese Prisjolkova ir tūkstošiem lasītāju iemīļotu grāmatu autore un izdevēja, lektore un pasākumu organizatore.

Žurnālam iznākuši 6 numuri. Veikalu tīklos tas vairs nav nopērkams.

 

5 žurnālu (1.,2.,4.,5.,6. nr.) + “365 gaišu dienu grāmata” komplekta cena: EUR 25,00 (t.sk. PVN) + piegādes izdevumi  Latvijā ARĪ IR IEKĻAUTI CENĀ

Atsauksmes

Pašlaik nav atsauksmju.

Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi par ““Kā darītu Mīlestība” dāvanu komplekts”