On Sale
3.Vaks pusliels
3.Vaks pusliels

Žurnāls “Kā darītu Mīlestība” Nr.3 ziema/pavasaris

€5.50 €3.00

Kad nezini, kā labāk darīt, pajautā – kā darītu Mīlestība.

Nav noliktavā

Kategorija:

Preces apraksts

Par sievišķību, par spēku, par gudrību un viedumu, par attiecībām ar sevi un partnerattiecībām, par bērniem, par mūsu izvēlēm. Par kritieniem, par celšanos, par sievietes būtību. Par vērtībām. Par mīlestību.

Žurnāla trešajā numurā: Jums būs iespēja satikties gan ar fantastisko mācītāju Induli Paiču, gan viedo jogas skolotāju Tiju Kazāku, uzzināt, kā līdzsvarot savu enerģiju, kā laimīgākai dzīvei var palīdzēt akmeņi. Jums būs iespēja kopā ar Karinu Šestakovu izstaigāt Santjago ceļu un iedziļināties Jāņa Vītola dzīves filosofijā un uzzināt interesantas lietas par holodinamikas metodi. Jānis Vītols savā intervijā saka:
“Mēs dzīvojam dinamiskā laikā, kad no cilvēka, kā no paklāja putekļus, dzīve burtiski izsit vecās programmas, kas ir mantotas paaudzēm un no seniem laikmetiem. Līdz ar to dzīve kļūst daudz nemierīgāka arī attiecību plāksnē un sanāk, ka vienā attiecību periodā cilvēks var izdzīvot vairākus posmus. Tie ir kā disbalansa un harmonizēšanās etapi. Un var likties, ka ir iegūts kāds līdzsvars, saskaņa, bet pēkšņi viss atkal sagāžas. Uzpeld jaunas ego programmas un atkal sevī jāatrod jauns gaismas spēks, iekšējais miers…”

Žurnāla izdevējs SIA “Pavasara studija”.

Pavasara studijas vadītāja Inese Prisjolkova ir tūkstošiem lasītāju iemīļotu grāmatu autore un izdevēja, lektore un pasākumu organizatore.

Žurnāls iznāk 4 x gadā. 80 lpp.

Sākuma tirāža 6 000 eksemplāri.

Izplatīšanas tīkli: grāmatnīcas “Jānis Roze”, Latvijas Pasts, Pavasara studija, klātienes pasākumi.

Žurnāla cena: EUR 3,00 (t.sk. PVN) + piegādes izdevumi.

Atsauksmes

Pašlaik nav atsauksmju.

Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi par “Žurnāls “Kā darītu Mīlestība” Nr.3 ziema/pavasaris”