Grozs

AUTORS: Inese Prisjolkova

Dzīvot ar apziņas centru sevī nozīmē uzņemties atbildību par visu, kas notiek manā dzīvē.

Vai Tu esi dzirdējusi, ka viss ārējais ir iekšējās pasaules spogulis? Patiesi – savu iekšējo pasauli mēs radām un vadām paši. Pēc šīs analoģijas varam paskatīties, kā tas darbojas mūsu dzīvē.

Šodien pievērs uzmanību ikdienas situācijām un pajautā sev, kā es to radu. Nevis kāpēc viņš vai viņa tā uzvedas, bet kā es (ar savu darbību vai bezdarbību) radu to, kas notiek.

Vari iet vēl tālāk – ar kādu savu iekšējo sajūtu es uzaicinu otru cilvēku tā rīkoties?

Piemēram: priekšnieks ir dusmīgs un kliedz.

*Kā es to radu?

*Kādēļ viņš manā dzīvē un manā realitātē tā uzvedas?

*Kāda mana doma vai iekšējā sajūta viņu ir uzaicinājusi vai izaicinājusi šādi rīkoties?

Sastrīdos ar mammu, kolēģi vai draudzeni. Un pareizais jautājums ir, nevis kas viņai šodien noticis, bet gan – kā es to radu?

Kāds cilvēks uz mani ir apvainojies un pēkšņi nerunā. Tātad – nevis kas viņam lēcies, bet gan kā es radu šādu viņa attieksmi un izturēšanos?

Man vienīgajai nav algas pielikuma. Atkal jau – kā es to radu? Ar kādu savu attieksmi, ar kādu savu darbību vai bezdarbību es izveidoju šādu attieksmi pret sevi?

Lai būtu vieglāk, Tu vari izmantot sarunu ar Dievu vai eņģeļiem. Pajautā: ”Mīļais Dievs, kas man ir jāsaprot ar šo notikumu?”

Atbilde būs ļoti skaidra. Varbūt es esmu sākusi izturēties kā upuris. Varbūt es esmu sākusi sevi žēlot vai gaidījusi, lai mani ļoti novērtē, un pārāk pieķērusies šai domai. Vai varbūt es esmu sākusi idealizēt pasauli. Variantu ir ļoti daudz, un īstā atbilde noteikti atnāks.

Bet nākamā pakāpe ir šo lietu izmainīt un iegriezt pozitīvā enerģijā. Tas rada vērtības sajūtu un saimnieka apziņu savā dzīvē.

Ar mīļumu,
Inese

Par visu šo un vēl vairāk, dziļāk, konkrētāk runāsim seminārā ”Kā dzīvot ar centru sevī” jau 10.maijā. Mācīsimies atpazīt situācijas, kuras spoguļo mums konkrētas lietas dzīvē, sapratīsim, ko mums tās māca. Kā arī apgūsim vairākas vienkāršas, bet ļoti efektīvas metodes, kā atgriezties ar apziņas centru sevī un būt par saimnieci savā dzīvē.