Grozs

Zemapziņas pārprogrammēšanas metodi ir izstrādājis Valērijs Siņeļņikovs. Viņš to veiksmīgi ir iemācījis tūkstošiem cilvēku Ukrainā, Krievijā, arī pie mums Latvijā, kuri savukārt ir spējuši sakārtot savu domāšanu, savu dzīvi, savu attieksmi, veselību un faktiski jebkuru no jomām. Pāris gadus atpakaļ, kad mēs desmit dienas viesojāmies Siņeļņikova mācību bāzē un kopā ar vīru apguvām šo kursu, pēc tam es kādu laiku izmantoju šo metodi arī savās nodarbībās.

Metode ir ārkārtīgi vienkārša un savā būtībā saprotama. Tās ideja ir, ka pilnīgi viss, kas Tavā (vai manā) dzīvē notiek, ir kādai mūsu zemapziņas daļai ļoti izdevīgi un patīkami. Ka mēs paši savā zemapziņā esam iemācījušies pret sevi un dzīvi izturēties tikai tādiem paņēmieniem, kas rada konkrēto situāciju (arī nepatīkamo). Piemēram, kāda sieviete jau vairākas reizes šķiras. Un viņai šķiet, ka viņa tik ļoti gribētu sakārtot attiecības un tik ļoti satikt cilvēku, ar kuru kopā būtu stabili, droši, mīļi, bet paiet pāris gadi un atkal jāšķiras. Un izrādās, ka nevis tie vīrieši, kas pamet vai aiziet, ir pie vainas, bet gan sievietes zemapziņa, kas izprovocē situāciju, lai tā tas notiktu.

Šīs metodes pamatā ir atziņa, ka pilnīgi viss, kas mūsu dzīvē notiek, ir mūsu pašu radīts.

Un es šo pati savā dzīvē tiešām ļoti atpazīstu. Man par sevi ir līdz smieklīgumam skaidrs, ka, ja vien es pati iekšēji būšu piekususi vai varbūt nebūs laba pašsajūta, tad mana zemapziņa sakārtos, ka tai dienā man nekur nav jābrauc. Vai nu konsultācijas atkritīs, vai pēkšņi grupa nesavācas un seminārs nenotiek. Un pietiek man ar sevi pašai parunāt, kā viss pāris stundās var sakārtoties atpakaļ.

Vai Tu esi kādreiz šo mēģinājusi?

Nu, lūk, ar tādiem ikdienas notikumiem tur kaut kā šķiet, ka skaidrs, bet jautājums – kā sakārtot tās lielās lietas? Kā vienoties ar savu zemapziņu, ka izmantošu kādus citus paņēmienus, lai nebūtu savā dzīvē jārada negācijas jeb situācijas, kuras kā grābekļi atkārtojas un atkārtojas.

Piemēram, tas gadījums par sievieti, kam bieži sanāk šķirties. Nu, visticamāk, ka viņa to ar prātu un sirdi negrib, un visticamāk, ka ļoti pārdzīvo un pat cieš. Bet…. ir kāda viņas daļa, kas savādāk neprot sakārtot kādas citas attiecības vai dzīves jomas. Varbūt, ka viņa grib saglabāt savu finansiālo neatkarību un brīvību. Varbūt, ka negrib apbēdināt mammu vai tēti, jo vecāki uztraucas, ka neviens par viņiem tad nerūpēsies. Varbūt, ka viņa negrib pāri nodarīt saviem bērniem, jo jaunās attiecības varbūt nav pietiekoši harmoniskas viņiem, utt.

Tie iemesli var būt visneiedomājamākie.

Svarīgi ir atrast metodi, kā pie šīm atbildēm tikt un kā izmainīt zemapziņas informāciju tā, lai zemapziņa būtu “mūsu pusē” un radītu patīkamas situācijas.

Uzreiz varu teikt – iemācīties to tiešām var jebkurš. Nekāda prasme saziņai ar zemapziņu iepriekš nav jāapgūst.

Galvenais šai reizē (tāpat kā gandrīz visās citās) ir vienkārši darīt 🙂

Uz tikšanos!
Ar mīļumu, Inese