Grozs

Semināru cikls ikvienam, kas vēlas izprast, kādēļ sava pašsajūta, dzīve, attiecības ir tieši tādas, kādas ir, lai izprastu, kā to mainīt un kā gūt papildus spēku, enerģiju un jaudu savā dzīvē.

Pirmā ir čakru diagnosticēšanas un līdzsvarošanas nodarbība. Pirmajā reizē runāsim par to, kā pašiem iemācīties atpazīt, kas notiek ar mūsu enerģētiku. Kā zināt, ka enerģija trūkst pirmajā, otrajā vai trešajā čakrā. Starp citu – tieši šīs ir vissvarīgākās pasaulīgai laimei un laimīgai dzīvei. Nu, un tālāk jau skatīsimies, vai pietiek mīlestības un vai labi ir ar komunikāciju un saskarsmi, kā arī abām augšējām čakrām.

Starp citu – ja kādam nepatīk vārds “čakra”, tad to patiešām var nelietot. Mēs drīzāk šai kursā skatāmies, kas mūsu dzīvē notiek jomu pa jomai, un pa līmeņiem kārtosim savu enerģētiku, lai dzīve var sakārtoties.

Jau otrā tikšanās reizē būs mūsu praktiskā nodarbība, kurā sēdēsim uz grīdas, visticamāk graudos vai lapu koku zaros, basās pēdas sildīsim ar sarkanu sveču liesmiņām, bradāsim pa čiekuriem un darīsim vēl daudz dažādu praktisku lietu. Kādēļ šis viss? Tādēļ, ka mums jāaktivizē apakšējā čakra, ko sekmīgi var izdarīt caur pēdas un sēžas nerviem, caur asinsvadiem, ar pēdu masēšanu, ar enerģijas iegriešanu.

Un pilnīgi atšķirīga būs otrās čakras nodarbība, kurā vairosim sievišķību. Visi simboli, telpas iekārtojums, mūsu pašu tērpi – viss būs pakļauts sievišķības tēmai.

Un tā tēmu pa tēmai mēs ņemsim cauri – pēc tam ego, pašapziņas un vērtību sakārtošanas nodarbību, pēc tam “kā iemīlēt sevi un pasauli”, pēc tam komunicēšanas un saskarsmes tēmu, pēc tam intuīciju un prāta vadīšanu, un pēc tam dievišķās enerģijas tēmu.

Man patiešām tas liekas vērtīgākais no visa, ko esmu dzīvē sapratusi  – ka nav jācenšas mainīt pasauli. Tā vietā ir jāpaskatās, par ko tas liecina manī, un jāsakārto pašas enerģija.

Vienīgais, ka tiešām jāiemācās– saprast, kā tad savilkt kopā to, kas notiek dzīvē, ar to, kas savā enerģijā jālīdzsvaro. Un to var paveikt ikviens, tikai jāgrib un jāzina kā.

Tas arī ir šī mūsu čakru līdzsvarošanas kursa mērķis – dot iespēju katram dalībniekam pašam iemācīties, kā sevi dziedināt un kā līdzsvarot savu enerģiju. Un gluži tāpat kā tīrīt zobus vai mazgāt matus, to vajadzēs darīt regulāri visa mūža garumā vai arī tai periodā, kad kaut kas iet šķērsām.

Vai tas prasa kādu īpašu piepūli? Nē. Tas, ko visu mēs darām ir ikdienā pieejamas un darāmas lietas. Mēs to visu tāpat darām, tikai tagad uzzināsim, kurā brīdī ko pastiprināt, un ko nedarīt, lai dzīve sakārtotos.