pexels-photo-235648

Semināru cikls “Iepazini sevi un dzīvo harmonijā”

Mīļas meitenes, sievietes, dāmas!

Vai jums ir bijusi tāda sajūta, ka mēs visu laiku tikai plānojam un gatavojamies dzīvot, dodam sev solījumus sākt dzīvot un lidot pilnā sparā ar 1.janvāri, jaunu nedēļu, jaunu mēness fāzi, šeit var ierakstīt arī jūsu versiju…

Mēs mierinām sevi ar sev dotiem solījumiem, ka tūlīt pabeigsim skolu/augstskolu, satiksim īsto vīrieti, apprecēsimies, vīrs sāks pelnīt vairāk/atradīs darbu, bērni paaugsies/ies uz skolu/pabeigs skolu un tad! mēs tiešām sāksim darīt visu, ko vēlamies!
Skan pazīstami, vai ne?

Tā ir mūsu gadsimta vislielākā problēma, ka cilvēks kļūst dezorientēts milzu informācijas daudzumā, neskaitāmās iespējās un variantos, nesamērīgās prasībās pret personību, nepieciešamībā dzīvot pēc noteiktiem standartiem un visu laiku atrasties gatavībā darīt to, ko no mums sagaida kāds cits, vecāki, bērni, draugi, darba devēji, kolēģi…

Kas notiks, ja nedarāt vai nedarīsiet kaut vienu no šim lietām: nerādīsiet facebookā, draugos vai tviterī savu aizraujošo dzīvi, nevilksiet tikai trendīgas un gaumīgas drēbes, nepirksiet jaunu telefonu, tiklīdz tas parādās veikalos, pat ja vecais vēl darbojas un apmierina, un 50-80 % no tā funkcijām neesat lietojuši un arī diez vai kādreiz lietosiet, nedemonstrēsiet savu slaido figūru…? Un šo sarakstu var turpināt ilgi, vai ne?

Iedomājamies, ja mēs visu to nedarām, bet redzam, ka to veiksmīgi dara citi, kā mēs parasti jūtamies? Vai mēs jūtamies atstumti? Vai varbūt, ka mums nav tiesību kaut ko gribēt vairāk un vēlēties ko labāku, par to kas mums jau ir, pat ja tas ir tukšums sirdī un regulāras galvas sāpes no pārslodzēm?
Vai Jūs zināt, kā vispār rodas PĀRSLODZE?

Mūsu modernajā, mūsdienīgā dzīvē, kur CILVĒKAM palīgā ir izdomātas un pieejamas 1 000 000 000 lietas, kas it kā atvieglo mūsu dzīvi, kāpēc tad nekļūst vieglāk?

Mēs nogurstam bieži vien ne no daudzuma un apjoma, ko darām, mēs nogurstam tādēļ, ka mēģinām darīt vienlaicīgi ar vienādu atdevi un saspringumu 100 lietas reizē. Ka nemākam salikt prioritātes un pat atšķirt, ko vēlamies paši no tā, kas vienkārši nejauši ienācis mūsu dzīvē kādas sakritības dēļ, un tad mēs to velkam sev līdzi, kā vecu čemodānu bez roktura – „Izmest žēl un grūti nest”…
Bieži vien mēs vienkārši nespējam atšķirt lietas, kuras ir svarīgas mums un kuras ne, kuras atnes īsto labumu mūsu dzīvē un kuras atņem mūsu laiku un enerģiju, bet pretī nedod neko.

Vai Jūs zināt, kas esat, bez tituliem, amatiem, kas tieši jūs interesē un aizrauj, un kas varbūt bija vajadzīgs mūsu vecākiem vai citiem tuviem un ne tik ļoti tuviem cilvēkiem? Vai mēs pazīstam sevi, vai zinām, kādas mēs esam? Vai mēs dzirdam sevi? Vai mēs vispār veltām tam laiku?

Mēs no agras bērnības mācāmies, kā būt par kaut ko citu, kas mēs neesam un varbūt arī nekad nebūsim.
Tāpat kā stipram kokam ir vajadzīgas spēcīgas saknes un tās nekad nevarēs dabūt spēku un barību no citu augu saknēm, pat tiem, kuri tuvumā, tāpat arī cilvēkam ir vajadzīga spēcīga saikne ar savu dabu un būtību, ar savu iekšējo struktūru un saturu, būt harmonijā un pilnīgā saprašanā ar savām vajadzībām un precīzi zināt, kas mums nāk par labu un kas mums kaitē.

Lai nerastos situācija, kurā mēs esam un dzīvojam kā koks, kurš ir atrauts no savām saknēm un lēnām iznīkst, lai mēs neparazitētu uz citiem cilvēkiem, izgāžot uz viņiem savu neapmierinātību, dusmas, aizvainojumu, lai mums neskaustu citu veiksme, laimē, veselība un labais izskats, mums atliek tikai viens īstais ceļš kā to panākt – BŪT PAR TO CILVĒKU, KAS MĒS ESAM. Kļūt par savu pašu labāko versiju, būt neapšaubāmi unikālām, skaistām, veiksmīgām, pēc mūsu mēroga un pēc mūsu pašu receptes.

KĀ TO PANĀKT?

ATBILDE ir neticami vienkārša – Visu mūsu dzīvē nosaka IZVĒLE. Izvēle, ko mēs darām un ko nedarām, kam veltām laiku un kam ne. Savukārt šo izvēli ir iespējams pareizi pielietot tikai tad, kad mēs iemācīsimies saprast sevi un nodrošināt sevi ar visu, kas mums ir nepieciešams, kas padara mūsu dzīvi labāku, pilnīgāku, veiksmīgāku un laimīgāku, un beidzot SĀKT DZĪVOT PA ĪSTAM!

Nav svarīgi, vai Tev tagad it 15, 25, 40 vai 65 gadi… Sākt dzīvot uz pilnu klapi nekad nav par agru vai par vēlu! Nāciet un pamēģiniet sākt tā dzīvot kopa ar mums un mūsu Dzīves Praktiķu skolas atbalstu!

KO MĒS ŠEIT DARĪSIM:

Mēs īsā laika periodā apgūsim labākas metodes, kā strādāt ar sevi, un kā pašiem, bez ārējas palīdzības, savest sevi kārtībā. Kā tikt pāri normālām dzīves krīzes fāzēm, jo cik zināms izmaiņu bez krīzes nemēdz būt. Mēs izskatīsim visas cilvēkam un it īpaši sievietēm svarīgākās dzīves jomas un jautājumus, praktiski apgūsim metodes, kuras Jums palīdzes sākt dzirdēt savu iekšējo balsi, savu iekšējo būtību un sekot tai.

Viss ir Tavās, skaistās sievietes, rokās, paņem tajās mīlestību un sapratni par sevi un apkārtējo Pasauli, jo, cik ir zināms, nav lietas stiprākas par to…

KO MĒS ŠEIT NOTEIKTI NEDARĪSIM:

Mēs netērēsim laiku garām sarunām par abstraktām tēmām, kuras Jums nedos praktiskus dzīves rezultātus.
Mēs nerunāsim par tehnikām, ar kurām Jūs varēsiet manipulēt ar citiem cilvēkiem, jo tas ir strupceļš. Tikai brīvs cilvēks spēj pieņemt pamatotus un veselīgus risinājumus, un mēs vēlamies būt brīvi paši, kā arī dot šo brīvību ”būt par sevi” apkārtējiem cilvēkiem.

Mēs nerunāsim par problēmām un grūtībām, jo tās ir vienkārši sekas mūsu atrautībai no mūsu pašu saknēm. Visas citas situācijas, kuras izdara kādu spiedienu uz mums, mēs nosauksim tās par izaicinājumiem vai uzdevumiem, kurus mēs mācīsimies atrisināt vai vienkārši palaist nost no mūsu dzīves.

SKAN AIZRAUJOŠI, VAI NE?

Jūs noticēsiet, cik viegli tas ir sasniedzams, bet tikai tad, ja šodien pieņemsiet lēmumu parūpēties par sevi pa īstam, uzņemsieties atbildību par savu dzīvi un laimi, un sāksiet darīt to, kas virzīs Jūs uz šo rezultātu, lai kas tas nebūtu.

NOVĒLU JUMS LAIMI UN DZĪVES PRIEKU!

Jūsu Vita

PROGRAMMA (Programmas grafikā varbūt izmaiņas. Lūdzu sekojiet ziņām mūsu mājaslapā, lai saņemtu aktuālu informāciju!): ŠEIT

ATSAUKSMES: ŠEIT


INFORMĀCIJA:

Lektore: Transformācijas numeroloģe un personības izaugsmes speciāliste VITA SANE

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35”un lektore atvērs durvis) no plkst. 12:00-15:00.

Dalības maksa: EUR 35,00 – 55,00 (t.sk. PVN) par 1 semināru (saskaņā ar programmu)

Jautājumi: pavasarastudija@gmail.com vai 29100714

Pieteikšanās

Pieteikuma forma
*
*
*
*