Grozs

Tiešraides

Praktiskā sievišķība

Vakar ģimenes lokā runājām, ka kaut kā sāk apnikt visi šie ierobežojumi un tik ļoti gribētos aiziet un vienkārši pasēdēt kafejnīcā. Un, protams, tās ir tikai tāds mājas sarunas savējo lokā par sajūtām, bet….. šodien es aizdomājos, ka visticamāk sabiedrības gaisotne kopumā varētu būt līdzīga, ka sāk pazust entuziasms, sāk “nolaisties rokas”. Ka varbūt paciesties pusgadu ir viena lieta, bet ja runā, ka vēl pusgadu (vai gadu, vai pusotru) šādi būs jādzīvo, tad necik cerīgi tas neizklausās utt.Un skaidrs, ka šo nevaram salīdzināt ar kaut kādiem grūtajiem laikiem, kas bijuši iepriekšējām paaudzēm -kari vai izsūtīšanas, vai padomju laiki vai… brīvības, cilvēku, mantas zaudēšanu utt.

💜

Bet šobrīd es gribu parunāt, lai esam vērīgi….un pamanām to pašu pirmo zīmi, ka var gadīties, ka tuvojas grūtums, aug iekšēja neapmierinātība vai īgnums. Kad gribas sastingt un palīst zem segas. Kad nezini kā īsti rīkoties….Ak, vairāk neaprakstīšu, lai nevairotu grūtumu.

Šeit milzu loma ir SIEVIETEI. Tieši sievietei ir ļoti jāvaktē sevi un savu garastāvokli, sajūtas un iedvesmas pilnu attieksmi.Ja sieviete jutīsies labi – visa ģimene jutīties labi.Ja mamma būs ar labu garastāvokli – bērniem būs labi. Ja sieva būs laimīga, vīram būs iedvesma.Taču…arī tas līdz zināmai robežai, jo ir gadījumi, kad arī sieviete vairs savējos nevar “izcelt”.

💜

Uh, kaut kā šodien tā biedējoši rakstās. Bet ja sajutu to sevī (un es zinu, kā to sevī izkustināt un tūlīt to izdarīšu), tad ir skaidrs, ka kaut ku sabiedrībā šī sajūta tuvojas, briest un vairojas.

Tādēļ – jādomā, kur ņemt iedvesmu. Kur ņemt kaifīgas sajūtas, saulainu garastāvokli un brīnišķīgu pašsajūtu. Kur ņemt jaunas idejas (jo tās jūs izcels) un mirdzošas acis, lai tās īstenotu.Tādēļ šomēness uztaisīsim 8 online tikšanās stundas garumā no mūsu mājām tieši ar tādu iedvesmas pilnu vidi un gaisotnes veidošanu.Varētu teikt: 8 stundas gaismas pilnas dzīves, kur pasmelties pusotra mēneša garumā iedvesmu, sievišķību un spēku.

Nosaucu šo: PRAKTISKĀ SIEVIŠĶĪBA.

Pieteikšanās ŠEIT

Apraksts ŠEIT

💜💜💜

Bildītē…un tā es sēžu uz sava slieksnīša un gaidu ciemos Tevi. Kaut virtuāli, bet noteikti izciemosimies.

Atbildēt