Grozs

Tiešraides

Justies jauneklīgi un viegli.

Mīļie, šodien soc tīklos saliku bildes no Singapūras, un man sabiruši tik daudz komplimentu par izskatu. Sākot no “tev nevar dot vairāk kā 30”, līdz “cik esi slaida” utt.

Un te nu man patiešām jāpiekrīt, ka kilogrami (liekais svars) diemžēl gadus izskata ziņā tiešām dod klāt, un tiklīdz notievē, tā gan jūties vieglāk un jauneklīgāk, gan citi saka, izskaties jaunāk par saviem gadiem. ( 🙂 it kā kāds zinātu kā kuros gados mums būtu jāizskatas, vai ne?)

Bet šo sajūtu ir tiešām piedzīvojuši visi, kas notievē. Ka komplimenti būs saistīti tieši ar gadiem un jauneklību.

Jā, var gadīties, ka pie straujas tievēšanas viens mirklis ir “ar iekritušu seju”. Man arī tā bija. Smalkām sejām, kur jau tā nav daudz ko tievēt, šai ziņā jāuzmanās. Bet nu..pietiek atsākt svara uzturēšanu, ka seja sakārtojas un izskats uzlabojas.

Un jā – kad esi ar slaidu augumu, tad kaut kā vari izskatīties un justies jauneklīgi un viegli.

Mīļie, nu jau esmu kļuvusi par tievāšanas fani. Kas to būtu domājis, ka man patiešām būs ļoti svarīgi iedvesmot cilvēkus atteikties no saviem liekajiem kilogramiem un pat palīdzēt kādu laiku “paturēt rociņu” un paiet blakus, kamēr tiec līdz slaidumam.

8.novembrī sāksim jaunu tievēšanas kursu, kurā daudz runāsim par PAŠ-APZIŅU, par izskatu, par sevis pasniegšanu, par sievišķību, par vingrumu.

Tādēļ paralēli manām nodarbībām būs profesionāla stiliste, grima māksliniece, vingrošanas trenere un iedvesmas video no Ivetas.

Mēs vairs nesauksim šo kursu par 100dienām. Īstenībā mēs visās grupās no konkrētā dienu skaita pāriesim uz programmu nosaukumiem. Šai reizē tievēšana būs saistīta ar “TIEVĒŠANA. PAŠ-APZIŅA. KARMA”.

Ir izkristalizējušās trīs tēmas, kuras tievēšanas laikā ir jāsakārto. Pati tievēšana kā process, lai dod rezultātu. Bet tai pat laikā, lai pie tā rezultāta tiktu, ir nepieciešama laba pašapziņa un sevis apzināšanās un vēl zināšanas par dzīves uzbūvi cēloņu un seku kontekstā (karma).

Tad nu par to visu dziļi un pa īstam.

Katru nedēļu trīs tiešraides, ierakstus vai video, kas būs ne tikai kā maza sasaukšanās un iedvesmošanās, bet kā miniseminārs un nodarbība. Tas būs vesels kurss, lai izmainītu domāšanu kā saka “uz mūžu mūžiem”.

Parunāsim gan par to, cik daudz kaitīga mēs nodarām sev ar lieko svaru, gan cik laimīga dzīve ir, kad esi slaids.

Gan par to, kā audzēt pašapziņu, gan par to, kā atsiet karmiskos mezglus un vairs tos neveidot.

Mīļie, nu par šo tēmu jaudīgāk vairs nevar.

Kaut kur jau teicu – aicinu tikai darītājus.

Nāciet visi tie, kas grib notievēt pa īstam. Nevs patusēt, nevis patievēt, bet tikt līdz rezultātam un vairs šai ziņā neko nemainīt.

Pieteikties vari ŠEIT

Atbildēt