Grozs

Tiešraides

DĀRGUMU KARTE: simboli un afirmācijas

Vai esat taisījuši Dārgumu karti jeb Vēlmju kolāžu?

Vai jums nekad nav gadījies, ka dzīvē piepildās burtiskā nozīmē tas, ko kartē liki kā simbolu?

Nu piemēram – ieliki naudas kociņu ar domu, ka būs nauda, bet tā vietā Tev mājās uzrodas n-tie podiņi ar naudas kociņiem.

Vai – man reiz notika tā, ka tikko pēc kāzām taisījām ar Tomu kopēju Dārgumu karti un nezinu kādēļ bijām ielikuši tur mazu binoklīti. Nu droši vien, ka mana ideja. Visticamāk tas bija kāds teātra binoklītis un var jau būt, ka man bija doma, ka brauksim uz operām un teātriem un tādu lietosim. (pati par sevi brīnos).

Bet nu rezultātā Toma tētis uzdāvināja Tomam milzu binokli. Nu tādu, ar ko jūrā vai zvaigznēs skatās. Un pats jocīgākais, ka mēs tiešām skatījāmies un pat tagad tas mums Kaspara istabā stāv goda vietā, lai laiku pa laikam kaut ko papētītu.

Toreiz vēl nezināju, kā ir jādara un kādēļ šādu Sapņu kolāžu vispār taisa. Kādēļ dažkārt piepildās burtiski, dažkārt citiem, un dažkārt pēc desmitiem gadu.

Īstenībā uztaisīt kolāžu ir viena lieta, bet otra – kā to lieto.

Dārgumu karte ir kas līdzīgs afirmācijām vai simboliem mājās. Tas ir kas līdzīgs kā rakstām un formulējam mērķus. Tas ir darbs apziņā un zemapziņā, lai paši sev skaidri pasākām, ko tad gribam.

Bieži vien ir tā, ka tik daudz un tik haotiski gribam (paši nezinām ko), ka tas nevar piepildīties tikai tādēļ, ka nav skaidrības ne sapņos, ne vīzijās, ne mērķos.

Lūk un tad, kad taisa dārgumu karti, tad tas ir darbiņš vairākos etapos.

Pirmais ir apdomāt, ko vispār gribu.

Otrkārt sameklēt bildes un attēlus internetā, lai izveidotu to savu “dzīves bildi”, kādu vēlos nākamgad vai ilgākā laikā piedzīvot.

Ja ir skaidrība – tad būs. Ja nav…nu tad kā sanāks.

Man pašai interesanti gāja ar pagājušā gada karti, kurā lieliem burtiem bija uzrakstīts vārds “Pašapziņa” un “Rituāli laimīgai dzīvei”.

Ko domā – tik daudz grupu par Pašapziņas tēmu es nebiju novadījusi iepriekš nekad. Vēl tagad vadu. Un iznāca grāmata ar jauno nosaukumu PAŠ-APZIŅA. Un piedevām novadīju Rituālus tiešraidē, ko nekad nebiju darījusi.

Mīļie, karte piepildās perfekti.

5.janvārī visi kopā taisīsim. Visu izstāstīšu kā labāk taisīt, kā to izmantot, lai tiešām piepildās. Un nevis burtiski, bet gan tas, ko ar to tiešām domāji.

Pieteikties ŠEIT

Atbildēt