Grozs

Tuvākie notikumi

Laimes skola: IEDVESMAI UN MOTIVĀCIJAI

Mīļie, jūs jau ziniet, ka, lai vai kādas grupas mums notiek, un, lai vai kādas tēmas apskatām, paralēli visu laiku mums ir LAIMES SKOLA, kurai varat pievienoties jebkurā laikā.

Visas tēmas tur saglabājas jau kopš adventes laika.

Šai mirklī vēl runājam par to kā iemīlēt sevi, bet jūlija tēma mums būs par iedvesmu un motivāciju.

.

Ja nav motivācijas, tad jebko izdarīt ir ļoti grūti. Vīrieši vēl var iztikt ar disciplīnu un darīt tādēļ, ka jādara. Bet sievietēm darīt bez iedvesmas un motivācijas nozīmē vardarbību un nemīlestību pašai pret sevi.

Tā kļūstam cietas un vīrišķīgas, tā sabeidzam veselību un nonākam pie izdegšanas.

.

Tiesa pie spēku pārtēriņa var nonākt arī tad, ja viss izdodas un ir mega motivācija un iedvesma, bet par to cits stāsts. Tur nav mākas apstāties un pamanīt, ka jāatpūšas.

Bet šoreiz parunāsim tieši par iedvesmu.

.

Sieviete ir vācēja. Mēs tiešām spējam iedvesmoties “no nekā”. Atļauj mums atpūsties, un pasapņot, un paskatīties mākoņos, vai parunāt ar draudzeni, vai aiziet uz koncertu un mūsu Dvēsele dzied un esam sapildījušās, iedvesmojošās un uz viļņa.

Savukārt vīrietis iedvesmojas no sievietes. No uzslavām, no novērtējuma, no tā, ka viņa ir laimīga.

.

Mīļie, Laimes skolā ir katru dienu ieraksti – vai nu neliela prakse, vai afirmācija, vai live, vai kāds tēmas izklāsts un uzdevums. Katru dienu kaut kas cits, lai pa kriksītim to sava dzīvē pamainītu.

.

1eur dienā.

30dienas=30eur.

Aicinu mums pievienoties:

https://ej.uz/sf7y

Atbildēt