Grozs

Tiešraides

Tieši tas, par ko domā, tieši tas, par ko interesējies, tas Tavā dzīvē augs

Vai Tu zini, kas ir Tavs spēka punkts SEVĪ?
Vēl varētu jautāt – kas ir Tavs virzošais spēks.
Zini?

Tavs spēks ir Tavas nepārtrauktās intereses un vilkme vēlreiz un vēlreiz ar savām domām ŠO pakustināt un uzaudzēt lielāku.
KUR DOMA, TUR ENERĢIJA.
Tieši tas, par ko domā, tieši tas, par ko interesējies, tas Tavā dzīvē augs.

Kāds visu mūžu interesējas par politiku, kāds par lauksaimniecību, kāds par mūziku, kāds par literatūru, arhitektūru vai medicīnu.

Piemēram, var gadīties, ka Tev ir talants dziedāt vai zīmēt, vai izcila matemātiskā domāšana, bet domas un intereses atkal un atkal atgriežas pie dārza. Mīlestība ir dārzā. Dvēsele ir pie dārza un dabas. Vilkme ir uz dārzu. Tur ir Tavs īstenais spēks.
Protams, ka var sasniegt un izdarīt arī citās jomās, bet īstā mīla, apmierinājums un laime ir tur, kur ir šī vilkme.
Es teiktu, ka tad ir vērts savus talantus apvienot un pielietot saistībā ar dārzu.

Mans spēka punkts ir Debesis. Vēl var teikt garīgā izaugsme, bet nu…tas jau tā pakārtoti. Tad jau labāk “dzīvot Dievam par godu”.

Un visi mani talanti, degsme, raksturs, spējas, zināšanas – viss tiek pakārtots šai virzībai, par kuru interesējos no rīta līdz vakaram jau 40 gadus. (droši vien arī agrāk, bet dziļos padomju laikos tas nebija tik izteikti).
Un tas, ka esmu augstskolā, maģistratūrā vai doktorantūrā mācījusies pedagoģiju, tas ir tikai tādēļ, lai varētu runāt par laimi un mīlestību plašākai auditorijai.
Vai tas, ka man ir talants strukturēt domas, izstāstīt vienkārši lielas un sarežģītas lietas – tas viss tiek pakārtots šai manai lielajai mīlestībai un interesei par Debesīm.

Pieļauju, ka te esam daudzi, kam interesē šī personības izaugsme vai garīgā izaugsme, bet arī tur vēl ir sadalījums. Piemēram, ļoti daudz interesējas par astroloģiju, vai par ēdienu un gatavošanu, vai par numeroloģiju, vai par jogu, vai vingrošanu, nūjošanu un sporta aktivitātēm. Nu tā, ka kā atver netu – tā receptes un ēdiena gatavošana.
Vai – vingrošana un skaisti augumi.

Vārdu sakot – ir vērts sevi iepazīt un savu unikalitāti apzināties caur to, par ko interesējies visvairāk. Un tici man – nav tā, ka Tev interesē viss. Pavēro – kaut kas ir riktīgi vairāk.
Tiem, kas esat aktīvi soc tīklos – paskatieties, ar ko dalāties vai kādu informāciju ievietojiet savā lentē. Arī tas Tev ļoti daudz par sevi izstāstīs.

Jā vēlies veikt šādus pētniecības darbus par sevi, tad nāc – pirmdien sākam jaunu dziļu grupu par dzīves jēgu un misiju, katra mūsu sūtību un būtību, par karmiskiem uzdevumiem un mācībām, par apziņas paplašināšanu.

Un tēmas ļoti aktuālas un svarīgas:

 • Kas ir mana dzīves jēga un misija (kas mani iepriecina un audzē. Kas ir mana vilkme)
 • Ar ko esmu unikāla (kas ir mana īpašā gaisma un izpausme)
 • Kā sevi iepazīt un saprast (ego, dvēsele un gars)
 • Kurā attīstības posmā esmu (kas ir mans šī brīža spēks un ko esmu jau izstrādājusi)
 • Kā tikt nākamā pakāpē (tuvākā laika mērķi un izicinājumi)
 • Brīva griba (pilnīgi viss ir atkarīgs no mums pašām)
 • Karmiskie uzdevumi
 • Kā atsiet karmiskos mezglus
 • Apziņas paplašināšana
 • Jaunie laiki
 • Īstenā dzīves nodarbošanās
 • Dzīves piepildījums
 • Jautājumi un atbildes
 • Kopsavilkums un noslēgums

Plus katram 20min individuālā konsultācija, kurā palīdzēšu izprast patreizējos dzīves aktuālākos uzdevumus vai jebkuru no augstākminētiem tematiem.

Mīļie, un sāksim tai īpašajā 17.jūlijā uz mēnesi līdz pat 17.augustam.

Pieteikšanās ŠEIT

vai ar anektiņu: https://ej.uz/nxdh

Bildīte: no vakardienas. Ierakstījām māsības youtube sarunas ar tik skaisto un gaišo Madaru Jatnieci.

Atbildēt